Jan Grebler, zubař Litoměřice

MUDr. Jan Grebler

Zubař

20 názorů

Uložit


Adresa

Zahradnická 32, Litoměřice
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
20 názorů

Ověřeny pacient

K tomuto panu zubaři chodím již několik let a jsem velice spokojena. Našla jsem u něho lidský přístup, vše vysvětlí a uklidní moji nervozitu, která se u mě projevuje před ošetřením. Sestřicka v této ordinaci je
velmi příjemná a je vidět ze strany pacienta, že za dobu let praxe jsou výborným týmem, což je velmi důležité. Z mé strany mohu jen DOPORUČIT:-)


L
Ověřeny pacient

Pan zubař je geniální. Nebolí od něj absolutně nic, je příjemný profesionál. Akorát dlouhé čekající lhůty a souhlasím s názorem na sestřičku. Ta je nepříjemná, neusměje se, neochotná. Už jsem přemýšlela že díky ní změním zubaře,ale snažím se její arogantní chování ke mně překousnout.


tohoto vlídného pana zubaře mohu jedině doporučit, po mých předchozích zkušenostech už nemám strach ze zubařů. a jako bonus příjemné prostředí. jedině co mohu vytknout, jsou dlouhé objednací lhůty, ale to zas mohu přičíst jen tomu, že k němu chce každý :-)


Je to opravdu nejlepší zubař


Jen kdyby bylo víc takových zubařů. Dokáže odbourat strach ze zubaře a navodit pohodu v ordinaci. Celá rodina jsme moc spokojeni.


Skvělý zubař i člověk. Na rozdíl od většiny ostatních zubařů na nikoho nemachruje, nemluví s váma jako neosobní automat na kafe, poradí, má o vás zájem. Škoda, že má již plno. Nejradši bych k němu přihlásila celou rodinku:)


PAn doktor je nej, nej. Jen nemohu souhlasit s některými názory na jeho sestřičku. Ta by měla trochu svůj přístup k pacientům změnit.Jde z ní únava,neochota,negativní energie i když asi taková v reálu není.Ale zřejmě to patří k její osobě..Pan DOKTOR je super. Vynikající člověk.Jsem rád, že jsem u něj v evidenci, že mne ošetřuje, že se stará o můj chrup, který díky jemu profesionálnímu přístupu mám v pořádku.Vždy zhodnotí situaci a vybere nejvhodnější způsob léčby.Nedám na něj dopustit.


Ověřeny pacient

Výborný stomatolog. Pravda, rád povídá a člověk má třeba i 10 minut hubu otevřenou a poslouchá jeho příběhy :-))) ale to k návštěvě tohoto lékaře už nedmyslitelně patří.


Hodný,milý člověk,ale zuby mi museli po něm všechny předělat.Trochu namyšlený,rád ohromuje svými vědomostmi.Znám lepší.


L

Moc příjemný a hodný zubař. Připadám si u něj jako člověk.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti