DD - Vrchlického 574, Libochovice
Ord. lékaře specialisty - psychiatrie (mapa)

Děkuji panu doktorovi za dvacet let trvající léčení. Jeho vysoká odbornost i vstřícnost mi zachránily život. Jsem mu vděčná za kvalitu svého života, za to, že jsem mohla pracovat.Mgr. Marie Škorpová

přikláním se k názoru, že je to člověk, který by sám zřejmě potřeboval pomoc. K pacientům se chová despoticky, arogantně a bezdůvodně je ponižuje - nevím, jestli si tím řeší nějaké svoje mindráky, ale je to dost neprofesionální. Moje zkušenost s ním je vysloveně negativní a kdo u něj hledá pomoc, odejde ještě víc psychicky zdeptaný.

Mně a mé známé hodně pomohl!!

Mně a mé známé hodně pomohl!!