Školní 5/455, Lovosice
Ord. lékaře specialisty - psychiatrie (mapa)

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie osobní problémy ústící ve zdravotní potíže

Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena!

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

Pan doktor je skvělý lékař, pomohl mi když mi bylo nejhůře. Vím že se na něj mohu spolehnout a s čímkoli se mu svěřit a on mi rad pomůže. Odborník s velkým srdcem a na svém místě.

Umístění: jiné místo

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Flídrovi za pomoc a psychickou podporu, vždy se mohu na něho obrátit, je to člověk na pravém místě, pečlivý,vstřícný, přeji mu hodně zdraví a pracovních úspěchů, jeho kolegyně i klientka jitka v.

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

Pan doktor Flídr je nejen výborný lékař, ale i skvělý člověk. Znám ho nejen jako pacientka, ale i z druhé strany - jako kolega. Vždy má největší snahu pomoci.

Skvělý lékař, šla jsem za ním s pro mě velmi trapným problémem, hned při prvním kontaktu stud opadl, pomohl mi, přístup je velmi profesionální a lidský

Doktor, který ví, nejen co je medicína, ale i co je lidský přístup a tím pádem je skutečný profesionál ve svém oboru.

Výborný lékař, lidský a citlivý přístup, dodržování objednacích hodin doslova s minutovou přesností!

byla jsem snim naprosto spokojená,myslím,žen pracuje podle toho jak má...

velmi mi pomohl, člověk na svém místě

Vynikající odborník, lidský a chápající přístup, skvělý člověk.

Umístění: jiné místo

Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

byla jsem snim naprosto spokojená,myslím,žen pracuje podle toho jak má...

velmi mi pomohl, člověk na svém místě

Vynikající odborník, lidský a chápající přístup, skvělý člověk.