MUDr.

Psychiatr

Kontaktní informace

• Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

Školní 5/455, 41002 Lovosice, ústecký

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

• P
    Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrieSlužby: osobní problémy ústící ve zdravotní potíže

Pan doktor je milý,klidný a vstřícný.Vyslechl mé problémy,snažil se rozebrat mé potíže a pak mi doporučil postup léčby,který dle jeho názoru odpovídal mým potřebám.Napsal mi léky a opravdu jsem se cítila během pár dní mnohem lépe.Jsem s jeho péčí velmi spokojena!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Zlata Táborská
    Zlata Táborská
    Psychiatr
    Šaldova 591/3, Litoměřice
    Vřele doporučuji všem Autistům. Úžasná paní doktorka. Bystrá, vnímavá, skutečně odbornice ve svém oboru.Jako… Více

Marie Štětinová

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Poliklinika Slaný, Smetanovo nám. 3, Slaný
    Za mě velká spokojenost , paní doktorku doporučuji , rychlé objenání a velmi milé jednání v příjemném prostředí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L
      Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

Pan doktor je skvělý lékař, pomohl mi když mi bylo nejhůře. Vím že se na něj mohu spolehnout a s čímkoli se mu svěřit a on mi rad pomůže. Odborník s velkým srdcem a na svém místě.

• V
      Umístění: jiné místo

Chtěla bych poděkovat panu doktorovi Flídrovi za pomoc a psychickou podporu, vždy se mohu na něho obrátit, je to člověk na pravém místě, pečlivý,vstřícný, přeji mu hodně zdraví a pracovních úspěchů, jeho kolegyně i klientka jitka v.

• A
      Umístění: Ord. lékaře specialisty - psychiatrie

Pan doktor Flídr je nejen výborný lékař, ale i skvělý člověk. Znám ho nejen jako pacientka, ale i z druhé strany - jako kolega. Vždy má největší snahu pomoci.

• S

Skvělý lékař, šla jsem za ním s pro mě velmi trapným problémem, hned při prvním kontaktu stud opadl, pomohl mi, přístup je velmi profesionální a lidský

• Doktor, který ví, nejen co je medicína, ale i co je lidský přístup a tím pádem je skutečný profesionál ve svém oboru.

• Výborný lékař, lidský a citlivý přístup, dodržování objednacích hodin doslova s minutovou přesností!

• J

byla jsem snim naprosto spokojená,myslím,žen pracuje podle toho jak má...

• velmi mi pomohl, člověk na svém místě

• P

Vynikající odborník, lidský a chápající přístup, skvělý člověk.