Adresa

Běhounská 4/6, Brno
Gynekologická ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
63 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

Uprimne se pozastavuji a nekdy i bavim nad negativnimi nazory na pana doktora. Ono taky zalezi na pristupu pacientky, pan doktor je profesional, moudry a ohleduplny doktor, ale pokud mu sve pripominky sdelite konfrontacnim zpusobem, asi kazdy normalni clovek se bude branit, co myslite? ;) uz jsem si stihla vystridat par doktoru, ale pan doktor Feller je pro me jednicka. Kratce po me registraci u nej jsem pozadala o interupci. Byl velmi vstricny a empaticky, neodsoudil me, podoroval me a zakrok sam provedl. Ted jsem planovane tehotna, podarilo se bez sebemensich problemu diky profesionalnimu provedeni zakroku bez nasledku.
Ale skutecnost, ktere si nejvic cenim je, ze pacientku vidi jako pacientku, ne jako kus masa. Nevim proc muzi jdou pracovat do tohoto oboru, jsem na to velmi hakliva, ale pan doktor je opravdovy profesional, pri vysetrenich mi vzdy rika co a jak bude provadet, proc to dela, co pouzije atd. Poznate "doktora" a Doktora od pohledu pri provadeni vysetreni. Konkretne u doktora Fellera se nebojim, nestydim a neodchazim s pocitem zneuziti jako to bylo u mych predchozich doktoru. Delate svou praci skvele a s nadsenim, mnohokrat dekuji!


I
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem chodila několik let. On i sestra vždy milí, nikdy nebyl problém. Do chvíle, kdy jsem na konci prvního trimestru oznámila, že budu dál do poradny chodit k soukromé porodní asistentce. Od sestry výslech, zda na to má ta PA povolení vyšetřovat a jestli chcu rodit doma. (co je jí po tom?). Když jsem si tam pak šla na žádanku na screening v 21. tt, doktor mi ji dal a pak se ptal, jestli už jsme spolu skončili v tomto těhotenství. Tak říkám, že ano. Poděkovala jsem, řekla nashledanou a žádná odpověď. Ještě se mě mezi dveřma zeptal na jméno té PA, že si to zapíše. Tak jsem nahlásila jméno, znovu řekla "nashledanou" a znovu žádná odpověď.
Takže pane doktore, my jsme spolu skončili na dobro. Nechováte se profesionálně a až budu gynekologa zase potřebovat, najdu si někoho vlídnějšího.


E
Ověřeny pacient

Paní ze 26. února 2013 s prasklým mimoděložním těhotenstvím doporučuji na tohoto lékaře podat trestní oznámení z důvodu - Zanedbání zdravotního stavu s následkem životohrožujícího stavu. Jsem si jistá že by jste vysoudila dost vysokou finanční částku,omluvu a možná i zákaz činnosti pro tohoto ,, doktora,,. Nedejte se !


M
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi profesionální, a chápavý není již mnoho takových lékařu , sestřička super všem doporučuji tohoto báječného lékaře.Seidlová.M.


C
Ověřeny pacient

Byvala pacientka ze 4.3.2012-Mila slecno, pan doktor neni spatny,ale ty by jsi se mela vratit do skoly kozo jedna.ORDYNACE se pise s mekkym i kdyby jsi to ty huso nevedela.A spusobyl se pise ZPUSOBIL.Boze ty jsi tupa.Ja bych te z ordinace asi vyhodila taky.


1
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý. Co se týče různých problémů, tak je rád když se ho člověk zeptá na konkrétní problény nebo dotazy. Já jsem k němu, taktéž přišla těhotná. Protože mě předchozí lékař sdělit, že mohu otěhotnět až po 4 - 6 měsících po vysazení antikoncepce. Opak byl pravdou. Takže následovala interupce - chtěná. Poté jsem otěhotněla znovu a prodělala zamlklý potrat. Pan doktor byl velmi příjemný a bylo vidět, že hledá správná a šetrná slova jak mi tuto velmi špatnou zprávu sdělit. Od té doby je ke mě velmi vstřícný a sestřička také. Jsou na velice moc milý. Jsem ráda, že jsem změnila lékaře za tohoto pana doktora.


Ověřeny pacient

Pan doktor Feller je celkem fajn, vyšetření je bezbolestné!! Je opravdu jemný. Jen mi chybí víc komunikace a naslouchání pacientovi.


L
Ověřeny pacient

Dne 5.11.2012 jsem navštívila MUDr. Fellera k vyloučení těhotenství. Sdělila jsem mu, že mám 3 pozitivní těhotenské testy různých značek, že mám zpožděnou menstruaci už 5- tý den, bolí mě břicho.Bolest jsem přirovnala k porodním bolestem. V jeho ordinaci jsem začala špinit.
MUDr. Feller provedl vyšetření ultrazvukem a oznámil mi, že žádné těhotenství nevidí, nitroděložní tělísko je v pořádku a že to bude asi chyba testu. S tím, že začínám krvácet, tedy jen zpožděná menstruace mě poslal domů. Když jsem řekla, jestli si je jistý, tak mi řekl, máte tam jen tělísko, nic jiného nevidím, přes tělísko těhotná nebudete a tady vidím jen volnou tekutinu za dělohou po prasklé cystě. (Všechny moje příznaky vedou k určení GEU a on mě poslal domů. Řekl, že když budu chtít, tak můžu za týden znovu přijít, že se podívá znovu.

Celý týden jsem trpěla a 12.11.2012 jsem znovu navštívila ordinaci MUDr. Fellera s tím, že další testy jsou pozitivní, padají ze mě sražené kusy krve podobné kuřecím játrům, bolesti jsou jak ve fázi porodu, bolest mi vystřeluje do ramene a do kyčle, nemůžu zapnout kalhoty a břicho mě bolí celé, je nafouklé a na dotek či zmáčknutí mě bolí úplně všude a není mi moc dobře. MUDr. Feller provedl ultrazvuk a řekl, že stále nic nevidí, že pozitivní test může být od štítné žlázy a těhotná nejsem.Ani to břicho mi neprohmatal, možná by poznal, že mi někde dovnitř teče krev, kdyby se s tím obtěžoval. Když na tom ale trvám, tak teda udělá krevní test.

Dne 13.11.2012 jsem v bolestech navštívila praktickou lékařku, ta mě odeslala k chirurgovi. Každý si viděl jen to svoje (podezření na slepé střevo, na žlučník apod.), vzhledem k tomu, že já věřila MUDr. Fellerovi a sdělila jsem, že na gynekologii jsem byla a nic nebylo prokázáno, tak nikoho nenapadlo, že by moje bolesti mohly být gynekologického původu. (Vlastně jsem za těch 9 dní byla 2x u MUDr. Fellera, 1x u praktického lékaře, 1x u chirurga a 1x na lékařské pohotovosti.)
Ve 13.45 hod jsem si volala na výsledky k MUDr. Fellerovi. Sestřička mi řekla, že výsledek je 1500 jednotek a předala mi k telefonu doktora.
Tomu jsem řekla, že už nemůžu ani chodit, že zvracím, kolabuji a je mi příšerně, tak se konečně začal po telefonu chovat jako lékař a řekl mi, že si mám přijít pro žádanku a pak na Obilní Trh do nemocnice, ale nutně si musím přijít pro tu žádanku. Ano, chtěl si krýt záda, protože do té žádanky, kterou tam manžel vyzvedl, napsal, že od 12.11 mám problém a že on je ten, který na to přišel a prosí o vyšetření. Není tam ani zmínka o tom, že už to trvá týden, a že mě odbil a poslal domů. Tomu se taky divil MUDr. Jelenek když jsem mu řekla, že MUDr. Fellerovi už nedůvěřuji. Řekl mi, však Vás pan doktor odeslal. Ano odeslal, ale na mé vynucení a na té žádance trval, i v mém stavu, jaký jsem mu popsala. Přitom do nemocnice snad v takovém stavu nutně žádanku nepotřebuji. Jen mi ještě do toho telefonu řekl, že se do té nemocnice musím dostat dnes.
Chtěla jsem, aby mě manžel odvezl, tak jsem si ho zavolala. Než však cca za 40 minut přijel, tak už jsem nebyla schopná stát a padala jsem asi do šoku. Manžel tedy zavolal sanitku. V nemocnici ihned MUDr. Jelenek poznal nitrobřišní krvácení, zavolal si však ještě jednoho doktora k posouzení.
Byla jsem ve velice vážném stavu, operační zákrok byl akutní a nevyhnutelný.
Měla jsem v břiše vylitou krev. 2700 ml. Diagnoza ruptura GEU. Byla mi provedena salpingektomie, což snížilo moji schopnost reprodukce. Myslím, že kdyby se MUDr. Feller zachoval profesionálně a nabral mi pro jistotu krev už 5.11. 2012 při mé první návštěvě, tak se mohlo GEU odstranit bez odstranění vejcovodu, nemusela jsem mít žádnou ztrátu krve a hlavně nemusel matku 5-ti letého dítěte ohrozit na životě.
MUDr. Belkov, který mi předával propouštěcí zprávu mi řekl, ať si doma zapalím svíčku za život, protože krvácení bylo tak masivní, že to bylo doslova o chlup.

Můj názor je, že když mimoděložní těhotenství dle příznaků pozná i zubař, tak by se gynekolog měl hanbou propadnout


B
Ověřeny pacient

Dobrý den, pana doktora v žádném případě nedoporučuji. Možná je vhodný na běžné kontroly, ale vzhledem k tomu, že mi nikdy nevyšetřil prsa je velmi podprůměrný i při běžném vyšetření. pokud však nastane nějaký problém je neochotný, nepříjemný a velice arogantní. Málo komunikuje a doprošovat se nebudu, jsou jiní. Na tohoto lékaře si, prosím, tedy dávejte pozor. Hrozný přístup!!!!!!!!!!!


H
Ověřeny pacient

K panu doktorovi chodím víc než 10 let. Začala jsem k němu chodit jako těhotná, právě proto, že k mojí bývalé lékařce jsem neměla důvěru. Při řešení problémů v těhotenství byl vždy milý, všechno mi podrobně vysvětlil. A to jsem neměla klidné a bezproblémové těhotenství. Od té doby jsem tam chodila 3x těhotná a teď už jen na prohlídky. Myslím, že pana doktora je třeba se ptát, on vše rád vysvětlí a probere. Pokud se neptáte, je spíš málo hovorný, tak sám vysvětlí jen co pokládá za nutné.Sestřička je dobrá duše ordinace, milá, šikovná, ( vždycky mi vzala krev bez obtíží, i když je to v mém případě hodně těžké.)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti