Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Nejlepší doktor na světě a to se vším všudy,chodím k němu odmalička a není si vůbec na co stěžovat kdyby takových dr. bylo více......

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Dnes jsem byla s dcerou a nemám si nač stěžovat.Doktor i sestra úplně v pohodě.Dcera se nebála.Ano když ji píchl ucho,tak brečela,ale pouze chvíli.Já k němu chodila jako dítě a nemám na něj zlé vzpomínky.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Vůbec nedoporučuji návštěvu s malými dětmi kvůli absolutně neempatickemu přístupu, minimu komunikace jak s dítětem, tak s rodičem. Dceři píchali obě uši, což jsem si během strašného zákroku musela sama domyslet. Pan doktor se sestřičkou jenom neustále nadávali, že dceru (2,5) špatně držím, nenechali mě na ní ani promluvit, nic vysvětlit, ani ji utěšit a pochovat. Když jsem se z tohoto hrubého přístupu sama rozbrečela, ještě mi to vyčetli, že jsem pro dceru špatná opora. Příště pojedeme snad radši o 100 km dál než tohle opakovat.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Pan doktor je velmi příjemný a pečlivý. Vřele doporučuji. Sestřička taky příjemná, což se v dnešní době už nevidí.

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Chodím k panu dr.Dvořákovi již několik let- chronický problém. Ve srovnání s ostatními lékaři v okolí se pan dr.Dvořák věnuje především pacientovi,nikoliv monitoru počítače. Nikdy jsem ho neslyšela stěžovat si na moc práce a frmol ( ačkoliv on jako asi jediný by si na zástupy pacientů mohl stěžovat). Několikrát jsem zažila,že ordinoval i do pozdních hodin,i když už měl mít dávno zavřeno,aby ošetřil i toho posledního pacienta. Nedávno jsem musela o víkendu na pohotovost ORL až do Plzně ( to je tak když máme v Pb " baječnou" nemocnici a ještě k tomu bez ORL) a když zjistili moje bydliště, pronesli:"Vy tam u vás máte pana doktora Dvořáka,že? Toho si tam teda važte,toho vám my ,lidsky i odborně můžem jen závidět ". Pravda. A vzdycky v čekárně, kdy mám pocit ,že se tam šíleně dlouho čeká,nebo se snad málo usmál si na to vzpomenu,actaky na to jak ,pro srovnání, sedím v prázdne čekárně u obvodní doktorky,která i v předcovidové době objednávala snad i na pozdrav a přesto jsem tam strávila půlden,neodtrhla oči od monitoru ,stěžovala si zavalenost prací ( rozuměno vvrušení pacienty od prohlížení novin a netu) ,krátkou polední pauzu a blbý počasí. Pak Panu doktorovi Dvořákovi ,už před návštěvou ,odpustím cokoliv a budu doufat,že mu zdraví vydrží, abychom nám takového pana doktora mohli ještě dlouho závidět. Protože pan doktor Dvořák je na Příbramsku už pojem či legenda,ale narozdíl od místní nemocnice a mnoha dalších okolních ordinací, v tom nejlepším smyslu slova . Takže si i vzhledem k " péči" v Příbrami přejme jediné,ať nám pan Dvořák ještě dlouho ordinuje. Hodně zdraví a klobouk dolů!

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

S dětmi opravdu nedoporučuju tam vůbec chodit. Můj úplně nejhorší zážitek od doktora za život. Pan doktor i sestra neskutečně nepříjemný, opravdu jsem nikdy nic takového nezažila. Bohužel jsem musela s oběma dětma a pan doktor mi podával kartičku, že až si zařídím hlídání, tak ať přijdu znovu. Ani dcera v životě takhle šíleně nereagovala u doktora. Pro nás obě fakt zážitek Pro dospělé asi v pohodě, my si jeho chování nějak přebereme, ale děti to opravdu nechápou ‍

Umístění: Poliklinika Ravak Jiný

Tak tenhle pan doktor? To je doktor s velkým D. Naprosto příjemný, empatický, skvěle se s ním dá mluvit, poskytuje vždy pečlivou péči a vyšetření. A hlavně vás neodbyde a dělá vše pečlivě. Byla jsem u něj s uchem a naposledy s nosem, protože mi pořád tekla z nosu krev a praskaly mi žilky. Pan doktor mi to krásně a bezbolestně zadělal a za pár dní byly moje problémy s nosem pryč. Prostě nemohu nic vytknout a každému vřele doporučuji!!!

Když na ORL, tak jedině k tomuhle šikovnému a příjemnému člověku. Maximální spokojenost, jak moje osobni, kdy mi lecil opakovane záněty středního ucha, když jsem byla dítě, tak ta sama spokojenost jako rodiče, kdy uz jsme 4 krat museli navštívit pana doktora s dcerou.
Jen tech lidi v čekárně :-(

Úžasný pan doktor. Chodila jsem k němu už jako dítě a nyní se synem. Profesionální přístup, empatie, ví si rady.

JEDEN Z MÁLA PŘÍJEMNÝCH LÉKAŘŮ CO JSEM KDY POZNAL