Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

U mě provedl profesionální práci. Od vyšetření po úraze, přes operaci až po následné návštěvy na ambulanci. Moc toho nenamluví (proto ho zřejmě někteří pacienti považují za arogantního), ale co řekl, dávalo smysl. A dané slovo platilo.

Profesionál na svém místě.

Výborný chirurg a taky hlavně po Novém roce tam byla nejlepší sestřička - milá příjemná usměvavá!!! Né jak ta co tam bývá obvykle!!!!!!!

Nejlepší chirurg a tramatolog,k žádnému lékaři nechovám větší důvěru v tomto oboru než k němu,pomůže,poradí.Vždy jsem se svými problémy obracela jen na něho a všude ho doporučuji,mimo jiné jsem zdravotní sestra a pár let jsem pracovala po jeho boku,znám ho jako lékaře i člověka.Opravdu výborný a Chocen a okolí se může jen pyšnit takovýn lékařem,nebotˇ jich je v dnešní době už poskromnu.Pan doktor s velkým P.

Velmi dobrý odborník, svou práci odvádí špičkově. Ochotný, vstřícný, akorát sestřičku by potřeboval jinou, která by nebyla tak odměřená a namyšlená, kéž by byla aspoň milá a přístupná jako pan doktor.

Špičkový chirurg,perfektni přístup k pacientovi,díky jeho péči a operaci kolene žiji na 100%

jj welmi dobry a ochotny

Výborný, opravdu profík.

Profesionální , laskavý a vstřícný přístup k pacientovi.Odborník na svém místě.