MUDr.

Ján Debre

Ortoped

Kontaktní informace

• Umístění: Šumperská nemocnice a.s.,Služby: pohotovost,komplikace po operaci varixů

Velmi děkuji za vstřícné přijetí ve večerních hodinách,za ochotu a lidský přístup!Pan doktor je úžasný člověk,pomůže rád a povzbudí do budoucna.Neměla jsem pocit ,že obtěžuji,jak to často na pohotovosti bývá.Velice milá byla i sestra.Kdyby bylo možné dát 100 hvězdiček,tak je ihned dám,protože hodnocení velmi dobré je nedostačující.Ještě jednou mockrát děkuji a jen tak dál!!!

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• absolvent 1 LF UK Praha 2001 - 2007
      atestace a specializovaná způsobilost z Ortopedie a končetinové traumatologie 2012
      Diplom celoživotního vzdělávání
      kurz Oxford Partial knee Instructional Course 2016
      kurz Observership AKH Wien Orthopedics, 5/2016
      studium PhD Karlova Univerzita Praha - 3. ročník

• ortopedie
    • úrazová chirurgie (traumatologie)

Doporučujete matrace Zaren, jste pod nimi podepsaný

Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.
    Ján Debre Ortoped Šumperk
    Dobrý den, o ničem takovém nemám informaci a nic nedoporučuji, firmu Zaren budu kontaktovat ohledně zneužití mého jména, můžete prosím napsat kdy a kde byla přednáška konána? děkuji dr debre

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• L
      Umístění: Šumperská nemocnice a.s.,Služby: Bolesti podbřišku

Lékař s lidským přístupem, za 5 dní jsem poznala mnoho lékařů, ale p. MUDr. Debre nemá konkurenci a to byl lékař mimo obor mého problému. Děkuji.

• Chtěla bych vyjádřit zvláštní poděkování panu doktorovi Jánu Debremu. Od roku 2014 jsem se stala prakticky invalidní. Lékaři řešili můj problém ortopedickou botou, která ale nezabránila velkým bolestem. Pan doktor Debre správně diagnostikoval můj problém a nohu mi odoperoval a tím mě vrátil do plnohodnotného života. Kromě toho měl pro mě vždy slova podpory, jeho přístup je úžasně lidský. Velice mu za to děkuji, byť slovy ani nelze vyjádřit, co pro mě pan doktor udělal. Věra Hegerová, Lanškroun

• V

Vyšetření bolavého kolene, které prováděl dr. Debré, bylo profesionání, důkladné, pečlivé. Pan doktor mně objasnil, co a jak. Byl velmi vstřícný, milý, laskavý. Neměla jsem pocit, že ho obtěžuji, ale naopak, že je tam pro mě a chce mi pomoci. Fakt, že dokáže být takto ochotný i večer na pohotovosti, kde je hodně pacientů, si zaslouží obdiv a poděkování. VendulaG

• Doktor Debre je lekar na svem miste. A ne jen jako spickovy odbornik, ale i jako clovek. Je na prvni pohled videt, ze je ve svem oboru spickovy specialista, ze ho dana problematika bavi a v tomto duchu hovori i se svymi pacienty. Trpelive vysvetluje a objasnuje vse co s danym zranenim a hlavne jeho lecbou, souvisi. Diky tomu ma clovek, ktery vchazi do nemocnice s bolesti a se strachem z veci budoucich, pocit klidu a jistoty, ze je v dobrych rukou. A hlavne vi co a proc se kolem nej deje, cehoz si ja osobne neskonale vazim.
      Pane doktore, pro mne jste hrdina. Dekuji Vam mockrat

• Chci vyjádřit mimořádné poděkování, obdiv i spokojenost s úžasným přístupem pana Dr. Debreho, který vyšetřil mého syna Jiřího i následně provedl operativní zákrok. Vše mu vysvětlil a byl úžasně lidský. Je pro mne vždy potěšení a zážitek potkat člověka na svém místě. Petr Mirčevský/Jeseník

• Dnes jsem byla propuštěna po artroskopii kolene,kterou provedl Mudr.Ján Debre,kterého navštěvuji i ambulantně.Mám ho ráda nejen jako velmi vstřícného,trpělivého a milého lékaře,ale vysoce hodnotím jeho profesionalitu diagnostika a operatéra.Chtěla bych mu poděkovat a popřát jen vše dobré.Vamvakašová

• P

MUDr. Debre mne operoval letos v cervnu. Rozdrceny ramenni kloub a pazni kost, takze velmi tezky uraz. Nejen, ze se mu povedl maly zazrak a vypada to, ze mne dal dohromady, i kdyz mne podle jeho slov ,, skladal jako puzzle", ale kazdy den byl za mnou po operaci ns pokoji, vse mi vysvetlil atd. Proste pristup jaky se moc casto nevidi. A o jeho odbornosti vubec neni potreba diskutovat. Na Šumperk naprosto nadstandardní pan doktor...

• Nejprve jsem mu úplně nevěřil, jelikož sáhl na koleno a řekl diagnozu - bez jakýchkoli větších vyšetření, ale naprosto přesnou diagnózu, kterou mi poté potvrdil jiný ortoped. Dokonce mi to poté bylo blbé, že jsem zpochybnil fakt velmi schopného lékaře. Čeká mě ještě jedna operace a když to půjde, tak jedině PAN DOKTOR Debre:-) Po operaci byl na pokoji jako první (někteří lékaři se ani neráčili přijít ke svému pacientovi) a přesně mi vysvětlil co s kolenem bylo. Po zážitcích s šumperskou nemocnicí jsem z přístupu tohoto lékaře v šoku. Nejde říct lepší hodnocení než děkuji. :-)

• L

Je to výborný specialista s lidským přístupem, bez arogance, pečlivý. Řádně vyšetří, poradí. Čekací doba je sice delší, ale stojí za to si počkat.