MUDr.

Ortoped

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

absolvent 1 LF UK Praha 2001 - 2007 atestace a specializovaná způsobilost z Ortopedie a končetinové traumatologie 2012 Diplom celoživotního vzdělávání kurz Annecy Arthroscopic a... Více

• Jsem půl roku po TEP kyčle, avšak bolesti nepřestávají. Podle rentgenového snímku jsou pod operační jizvou kalcifikace. Dá se to nějak léčit?
    dobrý den, jsem právě na stáži ve Vídni a touto problematikou se aktivně zabývám v rámci své doktorandské práce a výzkumu... otázka bolestivé kyčle po… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Ján Debre

dobrý den, rád Vás vyšetřím a dle toho se můžeme domluvit na dalším postupu, Šumperk / Olomouc - obj. v nemocnici, Zábřeh u dr Matušky školská 13
    dr debre

• Dotaz na konzultaci

Dobry den pane doktore asi před rokem mi zjistily, že mám srostlé dva bederní obratle. Pan doktor u kterého jsem byla mi řekl že jsem ojedinělý případ a že se s tím nedá nic dělat. Protože mám stále větší problémy a na Vás jsem dostala doporučení od známých chťela bych se zeptat jestly je možné se k… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

dr debre

Adresy

• Šumperská nemocnice a.s.,

Nerudova 640/41
    787 52 Šumperk, olomoucký

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby

Zkušenosti a dovednosti

kurz Oxford Partial knee Instructional Course 2016
    kurz Observership AKH Wien Orthopedics, 5/2016
    studium PhD Karlova Univerzita Praha - 3. ročník

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Chtěla bych vyjádřit zvláštní poděkování panu doktorovi Jánu Debremu. Od roku 2014 jsem se stala prakticky invalidní. Lékaři řešili můj problém ortopedickou botou, která ale nezabránila velkým bolestem. Pan doktor Debre správně diagnostikoval můj problém a nohu mi odoperoval a tím mě vrátil do plnohodnotného života. Kromě toho měl pro mě vždy slova podpory, jeho přístup je úžasně lidský. Velice mu za to děkuji, byť slovy ani nelze vyjádřit, co pro mě pan doktor udělal. Věra Hegerová, Lanškroun

• V

Vyšetření bolavého kolene, které prováděl dr. Debré, bylo profesionání, důkladné, pečlivé. Pan doktor mně objasnil, co a jak. Byl velmi vstřícný, milý, laskavý. Neměla jsem pocit, že ho obtěžuji, ale naopak, že je tam pro mě a chce mi pomoci. Fakt, že dokáže být takto ochotný i večer na pohotovosti, kde je hodně pacientů, si zaslouží obdiv a poděkování. VendulaG

• Doktor Debre je lekar na svem miste. A ne jen jako spickovy odbornik, ale i jako clovek. Je na prvni pohled videt, ze je ve svem oboru spickovy specialista, ze ho dana problematika bavi a v tomto duchu hovori i se svymi pacienty. Trpelive vysvetluje a objasnuje vse co s danym zranenim a hlavne jeho lecbou, souvisi. Diky tomu ma clovek, ktery vchazi do nemocnice s bolesti a se strachem z veci budoucich, pocit klidu a jistoty, ze je v dobrych rukou. A hlavne vi co a proc se kolem nej deje, cehoz si ja osobne neskonale vazim.
    Pane doktore, pro mne jste hrdina. Dekuji Vam mockrat

• Chci vyjádřit mimořádné poděkování, obdiv i spokojenost s úžasným přístupem pana Dr. Debreho, který vyšetřil mého syna Jiřího i následně provedl operativní zákrok. Vše mu vysvětlil a byl úžasně lidský. Je pro mne vždy potěšení a zážitek potkat člověka na svém místě. Petr Mirčevský/Jeseník

• Dnes jsem byla propuštěna po artroskopii kolene,kterou provedl Mudr.Ján Debre,kterého navštěvuji i ambulantně.Mám ho ráda nejen jako velmi vstřícného,trpělivého a milého lékaře,ale vysoce hodnotím jeho profesionalitu diagnostika a operatéra.Chtěla bych mu poděkovat a popřát jen vše dobré.Vamvakašová

• P

MUDr. Debre mne operoval letos v cervnu. Rozdrceny ramenni kloub a pazni kost, takze velmi tezky uraz. Nejen, ze se mu povedl maly zazrak a vypada to, ze mne dal dohromady, i kdyz mne podle jeho slov ,, skladal jako puzzle", ale kazdy den byl za mnou po operaci ns pokoji, vse mi vysvetlil atd. Proste pristup jaky se moc casto nevidi. A o jeho odbornosti vubec neni potreba diskutovat. Na Šumperk naprosto nadstandardní pan doktor...

• Nejprve jsem mu úplně nevěřil, jelikož sáhl na koleno a řekl diagnozu - bez jakýchkoli větších vyšetření, ale naprosto přesnou diagnózu, kterou mi poté potvrdil jiný ortoped. Dokonce mi to poté bylo blbé, že jsem zpochybnil fakt velmi schopného lékaře. Čeká mě ještě jedna operace a když to půjde, tak jedině PAN DOKTOR Debre:-) Po operaci byl na pokoji jako první (někteří lékaři se ani neráčili přijít ke svému pacientovi) a přesně mi vysvětlil co s kolenem bylo. Po zážitcích s šumperskou nemocnicí jsem z přístupu tohoto lékaře v šoku. Nejde říct lepší hodnocení než děkuji. :-)

• L

Je to výborný specialista s lidským přístupem, bez arogance, pečlivý. Řádně vyšetří, poradí. Čekací doba je sice delší, ale stojí za to si počkat.

• Dneska jsem byla u pana doktora Debreho. Tak milého, hodného a laskavého pana doktora sem ještě neviděla. Porádí neřve po vás neodsuzuje spíš povzbudí. A navíc je to děsný fešák asi si vykloubím koleno jen abych tam mohla chodit :D MOc doporučuji

• Byla jsem u pana doktora poprvé a moje spokojenost v prování s jinými ortopedami je nesrovnatelné.Chválím.Je velmi příjemný.