Ortoped Více

Šumperk 1 adresa

Číslo licence : Evidenční číslo: 1152387183 Evidenční číslo: 1152387183

Šumperská nemocnice a.s.,
Nerudova 640/41, Šumperk

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

11/2021 - pilotní projekt Orthopathway v ČR - komplexní přístup k pacientům s kloubní náhradou
12/2021 Ph.D. - doktorandské studium 1LF UK P...

• ortopedie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Pan Primář Debré - jedním slovem profesionál s neuvěřitelně lidským přístupem. 3.Ledna 2024 mě u neho čeká TEP kyčelního kloubu, ale stojí za to jezdit 150km. Nechci ho srovnávat s jinými ortopedy, protoze jsem se ještě nesetkala s takovým pristupem , ale to co tady teď “výpíchnu” ostatním bohužel chybělo. A ze jsem jich prošla.
Lidskost, trpělivost, ochota vše vysvětlit, profesional, který Vám to vše přeloží do “naší řeči” - řeči vystaraseneho pacienta, pečlivost, osobni přístup… a mohla bych pokračovat. Určite nápisu i recenzi po operaci, ale už teď vím, ze jeho snaha pomoct pacientovi je v jeho srdečnosti a ze opravdu chce, u pana Primáře se necítíte jako další číslo na pase. Toho už nepustim a děkuji, ze jsem se díky osudu k němu dostala.

Psát doporučení na pana Debreho je jako nosit sovy do Athén, jelikož jeho vynikající pověst jej předchází. Přistupuje k pacientovi neuvěřitelně lidsky a příjemně. Při vyšetření jsem necítil žádný nepříjemný tlak na to, aby to proběhlo co nejrychleji (což bývá dnes velmi časté) a měl jsem dostatek prostoru na všechny mé otázky. Pomohl mi s léčbou podvrtnutého kotníku, za což mu mnohokrát děkuju. Kéž by byl každý doktor jako pan Debre.

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Pan Primář Debre žádnou reklamu nepotřebuje, u lekařů si považuji především odbornost, u něj je vše podtrženo ještě uměním komunikovat s pacientem a schopností získat si jeho 100% důvěru. Děkujeme. Jana a Honza Trnavští

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Pan doktor Debre je nejlepší ortoped s nejlidštějším přístupem k pacientovi i jako člověku . Moc mi pomohl se zlomeninou nohy , kterou mi operoval a po této zkušenosti bych nešla už nikdy k nikomu jinému . Po operaci mi přišel říct , jak vše dopadlo , jak operace proběhla a tento úžasný přístup mně a jistě ne jen mně , dodává sílu k uzdravení . Díky panu primáři a jeho týmu lékařů se Ortopedie v Šumperku stává naprostou špičkou . Je to Pan doktor a empatický člověk , kterému na 100% věřím a velmi vážím .
Děkuji moc pane primáři .

Z vlastní zkušenosti mohu říci.. velmi empatický, slušný, vzdělaný doktor a odbrorník na ortopedii. Byl jsem překvapen jeho lidským přístupem a snahou pomoci i nad rámec běžných lékařských výkonů. Opravdu skvělý lékař! Děkuji pane doktore!

Velmi příjemný a vzdělaný doktor. Líbila se mi jeho ochota vysvětlit daný problém a zároveň vyslechnout mě. Rozhodně doporučuji

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

Velice milý, ochotný pan doktor. Vše mi vysvětlil, ukázal příčinu bolesti, poradil co a jak dál. Líbí se mi léčba, zbytečně neposílal hned na operaci a nepředepisoval léky. Děkuji.

Dobrý den pane Debre,
strašně bych Vám chtěla poděkovat za to jak skvělý člověk jste. Měla jsem před třemi měsíci úraz (AC luxace tossy III.) a Vás jsem si nesmírně oblíbila. Jde vidět, že Vás práce baví a jste strašně hodný a milý. Vše jste mi od začátku pěkně vysvětlil a vždy byla z Vás cítit velká opora. Váš lidský přístup, povzbudivost, pečlivost, ale i humor mě velice podpořil.
Moc Vám i Vašemu operačnímu týmu děkuji.
Jste Doktor s velkým D. Pan Doktor. Jen tak dál!! :)

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., Jiný

V této nelehké době jsem měla veliké štěstí. Chtěla bych vyjádřit poděkování, že po několika letech bolestí pohybového ústrojí jsem opět byla v rukách primáře MUDr. Jána Debrého, kterého si ctím, vážím a za co mu moc děkuji, slovy ani nejde vyjádřit.... Jeho přístup je povzbudivý, jeho slova pohladí, je úžasný človek!!! Já jsem opět po tolika letech bez bolestí. Vřele děkuji.

Umístění: Šumperská nemocnice a.s., operace kostí

Po pádu na lyžích jsem měla tříštivou zlomeninu pažní kosti s již skříplým nervem mezi úlomky kosti. Vzhledem k tomu, že jsem z Brna mě manžel chtěl převést, ale vzhledem k bolesti jsem zůstala v Šumperské nemocnici a operoval mě pan doktor Debre, který odvedl výbornou práci. Ruka je krásně zoperovaná, dokonce jsem se po týdnu od operace vrátila do pracovního procesu - pracuji jako účetní. Moc děkuji za špičkovou práci, lidské zacházení a celkově velmi dobrý dojem z prostředí šumperské nemocnice. N

16 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, dnes jsme měli přednášku na matrace Zaren a byl jste uveden jako ortoped, který je doporučuje. Ve svém oboru jste špička, tak bych Vás chtěla poprosit jestli jsou opravdu kvalitní a dopourčujete je. Omlouvám se za vyrušení a přeji příjemný večer.

Dobrý den, o ničem takovém nemám informaci a nic nedoporučuji, firmu Zaren budu kontaktovat ohledně zneužití mého jména, můžete prosím napsat kdy a kde byla přednáška konána? děkuji dr debre

Prim. MUDr. Ján Debre

Dobrý den, ke mi 18 let a mám od roku 2011 Osgood schlatter. Byla jsem s tím u ortopeda a řekl, že když už to mám takhle dlouho, tak to nijak nesroste. Tudíž pokud to chci řešit, tak že jediná možnost je operace. Koleko nebolí, ale nemůžu na něj dokleknout. Chtěla bych slyšet další názor, jelikož jsem tanečnice a na koleni mi hodně záleží. Potřebuji si na něj moci klekat. (operaci mám objednanou, ale ještě jsem na ní nebyla) Bojím se, aby to nebylo zbytečné, nebo aby to nebylo po operaci horší než před ní.
Dekuji za názor.

morbus Osgood neoperuji jelikož je to časové limitované onemocnění a s uzávěrem růstové spáry obvykle potíže pacienta vymizí. muže zůstat v oblasti kotveni kvadricepsu tzv. perla, která muže mechanicky vadit a muže pomoci její exstirpace,l. toto onemocnění je caste, sám jako vrcholový sportovec jsem ho prodělal a op nebyla nutná... můj názor je vyčkat ...zdravi dr debre