Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vrapická 601, Kladno
Zvířecí doktor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: jiné místo Jiný

Tato klinika se sice prezentuje moderním vybavením srovnatelným se zahraničními klinikami, ale empatie jim zcela chybí. MVDr. Čučka je absolutně arogantní a s ničím nám nepomohl, totální ztráta času a vyhozené peníze za konzultaci. Tam už nikdy... a v 21. století se tam nedá platit platební kartou. Teď již chápu negativní recenze na tuto kliniku.


Ověřeny pacient

S panem doktorem také bohužel nemám dobrou zkušenost. Fence, která nám přestala jíst udělal pouze sono břicha, píchnul injekci na podporu jídla a nasadil kapačky 2h na posílení, protože fenečka už byla slabší. Pan doktor chtěl provést operaci žaludku, kterou jsme odmítli. Následující dny se bohužel nic nezměnilo, tak jsme navštívili veterinární kliniku v Horoměřicích, kde pan doktor dříve působil. Tam nám udělali veškeré kvalitní vyšetření, včetně rentgenu srdce, ale bohužel fence už nebylo pomoci. Měla nemocné srdíčko. To si myslím, že by kvalitní doktor měl poznat nebo minimálně udělat poctivé vyšetření.


L
Ověřeny pacient

Příjemný,ochotný a umí!! Za jeho péči o naší čivavičku děkujeme. Doporučujeme všem majitelům psích kamarádů


M
Ověřeny pacient

Bohuzel s panem doktorem nemam dobrou zkušenost. Pejska jsem privezla v hroznem stavu, zvracel, mel prujem, pomalu nemohl vycerpanim chodit. Kdyz jsme se dostali na radu bylo nam receno, ze ma strevni chripku a dostal injekci. Zaplatili jsme asi 1400 kč s tím, ze jsme meli prijit na kontrolu. Behem dne se stav velmi zhorsil a proto jsme jeli k jinemu veterinari, tam zjistili, ze ma nador na plicich okamzite musel podstoupit operaci a o jednu plici bohuzel prisel. Pan doktor neudelal zadne podrobne vysetreni skoro bez zadneho vysetreni si byl okamzite jisty co mu je pichnul injekci a nauctoval si penize. Nedoporucuji


P
Ověřeny pacient

O naší Fenku se velmi pěkně postaral.Celá klinika je na profesionální úrovni.Pejska uspali,zašili ránu a pak jsem ho vyzvedl,vše dopadlo dobře a pejsek nemá žádné následky.Děkujeme panu doktorovi za jeho skvělý přístup.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti