Jan Cimický, psychiatr Praha

MUDr. Jan Cimický

Psychiatr

Družicová 12/982, Praha
Modrá laguna Centrum duševní pohody

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

2.5

Umístění: Modrá laguna Centrum duševní pohody

Lepšího psychiatra jsem nepoznala. Vsude me jen predavkovali lekama podle knížek a nazdar přijďte za tri mesice. Pan doktor Cimicky má osobní přístup, je z nej cítit zájem o pacienta. Ja jsem po letech šťastná ze jsem se konečně dostala do dobrých rukou .

Já mám s panem doktorem jen tu nejlepší zkušenost. Velice mi pomohl od všech potíží,hovořil,respektive trpělivě vyslechl všechny moje trable, které mne postihly, stanovil nejvhodnější léky, pár jehliček do mne taky zapíchl, ale výsledný efekt je ten nejlepší. Od roku 2002 jsem v naprosté pohodě a jeho léčebné metody mohu všem vřele doporučit.

MUDr. Cimický je velmi skušený lékař. Všem doporučuji

Velmi skromný lékař,pomůže jak slovem tak lékem.Mám dobré zkušenosti všem doporučuji.

Pan doktor Cimický je ten nejlepší doktor, kterého znám. Dokáže Vám poradit, pomoci, je velmi ochotný. Vše s vámi probere a celkově vás jeho přístup a rady zklidní a pohladí na duši. Vřele doporučuji i jeho akupunkturu.

Začala jsem číst knihu Sám proti stresu. Jsem ve stresu už nějakou dobu navštěvuji psychiatra a psychologa. Z této knihy jsem si už něco dobrého vzala a uvědomila.Neumím relaxovat.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím, pane doktore. Můj vnuk chtěl spáchat sebevraždu - podřezal si levou ruku, o kterou přišel. Celá rodina je moc smutná.Vnuk je vysokoškolák, skončil studium s červen. diplomem. Jako syn-a vnuk byl moc citlivý.Byl na brigádě v Německu,seznámil se s dívkou-američanskou, na Vánoce ho opustila.Pak se asi přimknul ke kamarádům - párkrát vykouřil marihuanu-prý jen l.sv. vánoční. Přijel domů autem 11,2 byl moc unavený. Měl s kamarádkou vystavovat své výrobky - vernisáž v pátek v Ostravě. Nedorazil tam a v sobotu ráno utekl do Bělského lesa a podřezal si žíly.Našel ho pejskař -.- zachránili ho ,ale přišel o levou ruku pod ramenem. Jsem věřící žena-babička- musím věřit, že i přes všecko se bez levé ruky dá žít. ale - nevím, jak bychom s ním měli co nejšetrněji s ním komunikovat.Obracím se na Váš názor, protože má maminka chodila do knihovny v Bohumíně ve svých 92 letech a pořád si Vaše knihy přečítala,já některé. ve svých 73 letech.Prosím,vím,že máte mnoho práce, dnes jsem Vás poslouchala na telev.PODa. Proto, zbude-li Vám trošku času, napište pár vět, jak se synem a vnukem hovořit.Prosím, přes slzy snad píšu s chybami,promiňte. V úctě Přeji pěknou sobotu a neděli

Ano, tohle je velice vážná situace, protože pokus o sebevraždu má trvalé následky. Váš vnuk určitě velmi duševně trpěl. Není pochyb, že by zcela jistě měl vyhledat psychiatra a s ním a případně i s psychologem situaci řešit. Vím, že v Ostravě je velmi dobré oddělení psychiatrie, může se obrátit tam a nebo na léčebnu v Opavě. Stejně tak je možné, pokud by měl cestu do Prahy, domluvit si návštěvu u nás v Modré laguně, abychom posoudili stav. Objednat se může od pondělí do čtvrtka mezi 7 až 12 hodinou na telefonu .
    MUDr.Jan Cimický, CSc.

MUDr. Jan Cimický