Jan Cimický, psychiatr Praha

MUDr. Jan Cimický

Psychiatr

Družicová 12/982, Praha
Modrá laguna Centrum duševní pohody

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

2.5

Nepoznal jsem lepšího psychiatra.Jsem u něho několik let a vždy mi velice pomohl.Má mou plnou důvěru a proto nemám problém s ním jednat narovinu - což považuji jako základ pro úspěšnou léčbu.Jsem znechucen pomluvami na jeho osobu a pokud někdo hodnotí velmi slabě,má asi hodně veliký problém s rozlišováním reality a měl by se nejprve srovnat v nějaké z léčeben.Tam pak na pana doktora Cimického určitě změní svůj názor.Tento PAN DOKTOR je pro mne prostě kapacita č.1 ! A že jsem jich za svůj život navštívil opravdu hodně ;-)

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Prosím, pane doktore. Můj vnuk chtěl spáchat sebevraždu - podřezal si levou ruku, o kterou přišel. Celá rodina je moc smutná.Vnuk je vysokoškolák, skončil studium s červen. diplomem. Jako syn-a vnuk byl moc citlivý.Byl na brigádě v Německu,seznámil se s dívkou-američanskou, na Vánoce ho opustila.Pak se asi přimknul ke kamarádům - párkrát vykouřil marihuanu-prý jen l.sv. vánoční. Přijel domů autem 11,2 byl moc unavený. Měl s kamarádkou vystavovat své výrobky - vernisáž v pátek v Ostravě. Nedorazil tam a v sobotu ráno utekl do Bělského lesa a podřezal si žíly.Našel ho pejskař -.- zachránili ho ,ale přišel o levou ruku pod ramenem. Jsem věřící žena-babička- musím věřit, že i přes všecko se bez levé ruky dá žít. ale - nevím, jak bychom s ním měli co nejšetrněji s ním komunikovat.Obracím se na Váš názor, protože má maminka chodila do knihovny v Bohumíně ve svých 92 letech a pořád si Vaše knihy přečítala,já některé. ve svých 73 letech.Prosím,vím,že máte mnoho práce, dnes jsem Vás poslouchala na telev.PODa. Proto, zbude-li Vám trošku času, napište pár vět, jak se synem a vnukem hovořit.Prosím, přes slzy snad píšu s chybami,promiňte. V úctě Přeji pěknou sobotu a neděli

Ano, tohle je velice vážná situace, protože pokus o sebevraždu má trvalé následky. Váš vnuk určitě velmi duševně trpěl. Není pochyb, že by zcela jistě měl vyhledat psychiatra a s ním a případně i s psychologem situaci řešit. Vím, že v Ostravě je velmi dobré oddělení psychiatrie, může se obrátit tam a nebo na léčebnu v Opavě. Stejně tak je možné, pokud by měl cestu do Prahy, domluvit si návštěvu u nás v Modré laguně, abychom posoudili stav. Objednat se může od pondělí do čtvrtka mezi 7 až 12 hodinou na telefonu .
    MUDr.Jan Cimický, CSc.

MUDr. Jan Cimický