MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

velmi dobře hodnotím lékařův přístup, jsem spokojená s výsledkem své návštěvy u pana doktora, chodím k němu pravidelně již pět let

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora jsem navštívila,protože jsem nemohla chodit,ušla jsem tak 6om.pan doktor mi provedl operaci páteře a jsem jak na novém světě, mohu bez problémů chodit. Má zlaté ruce,určitě doporučuji. Moc mi pomohl.

Vynikající,pravda přímo do očí-operace se již nelze vyhnout.Ostatní dořešíme za půl roku .Jsem zcela spokojen volbou Vaší ordinace.velice důležitá je jistota,

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Na ošetření jsem si hezky počkal. Knihu s sebou jako ke každému zaneprázdněnému doktorovi! Vyslechl, prohlédnul, zhodnotil, navrhnul léčbu. Celé mi to dávalo smysl a mé otázky byly zodpovězeny. Za mě dobrý. Plus velice hezká a příjemná čekárna a ordinace v prostorách staršího rodinného domku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S ošetřením u pana doktora jsem velmi spokojená , vždy mě ve velmi krátké době zbavil potíží . Vždy jsem byla ošetřena v určeném čase.

Umístění: Ortopedická ordinace bolesti chrbtice

Pán Dr. Cienciala mi operoval pred 8 mesiacmi chrbticu. Bola to už moja 3. operácia, ktorej predchádzali tvrdenia viacerých lekárov, že už mi pomôže len stimulátor miechy, z ktorého som mala doslova hrôzu. Stačila jediná návšteva u pána doktora a okamžite videl to, čo viacerí nie ... za mesiac po mojej návšteve ma zoperoval, stimulátor miechy sa nekonal :-) a ja sa mám naozaj, vzhľadom na okolnosti a dlhoročné problémy s chrbticou, fajn !!! Je to naozaj PÁN doktor! ... želám mu všetko najlepšie do nového roka a veľa, veľa minimálne tak vďačných pacientov, ako som ja. ĎAKUJEM ! Bohuslava Vašíčková

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S jednáním, péčí, léčbou jsem velice spokojena a můžu pana doktora doporučit všem, kteří mají ortopedické problémy.

Umístění: Ortopedická ordinace

Operoval ma pan doktor Ciencala a pan doktor Zemek v trencine .Uz v utorok po opetacii noha vobec nebolela,som im velmi vdacna su to pani z velkym P.Dufam ze kontrola bude v poriadku,a za neaky cas,budem moct,zit zivot bez bolesti .Velmi pekne vam dakujem pani doktori a odporucam kazdemu aj ked som sa velmi bala .Dakujem patri vam dvom .

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní a profesionální přístup, škoda jen, že jsem na pana doktora nenarazil dříve, už jsem mohl být bez problému s páteří! A prostředí nádherné retro, stylově zařízeno. Děkuji za pomoc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedická ordinace Ortopedické potíže.

Moje první návštěva u lékaře pro ortopedické potíže ,prozatím jsem ve fázi vyšetřování ale jsem spokojená. MUDR. Jan Cieciala má velmi příjemné vystupování a doporučila bych ho svým známým.