MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Umístění: Ortopedická ordinace

Naprostý profesionál se zájmem pacientovi pomoci. Pan doktor je velice empatický, vše vysvětlí a hledá řešení ke spokojenosti pacienta.

Umístění: Ortopedická ordinace

Dobrý přístup všech v ordinaci, JAK, SESERY TAK LÉKAŘE NAPROSTO BEZ PROBLÉMŮ I DOCHVILNÝ RÁD PŘÍJDU ZNOVA.

Umístění: Ortopedická ordinace

Konečně doktor co se mi věnoval a bylo vidět, že chce opravdu pomoci. Člověk aby takového doktora pohledal. Doporučuji.

Umístění: Ortopedická ordinace

Příjemný a komunikativní pan doktor, příjemná sestřička, snaha pomoci. Celková spokojenost. Objednání na kontrolu.

Umístění: Ortopedická ordinace

Rychlá a odborná návštěva, příjemné vystupování,milá sestřičkaKrásné prostředí,krátká čekací doba.Spokojenost

Umístění: Ortopedická ordinace

Velice dobrý lékař. Vše podrobně vysvětlí a nabídne nejlepší možné řešení. Je velice empatický a snaží se pomoci.

Umístění: Ortopedická ordinace

Maximální spokojenost.. Pan doktor velice příjemný. Sestřička milionová.. Kdyby takových příjemných sestřiček a doktorů bylo víc..

Umístění: Ortopedická ordinace

Krásné zázemí neskutečně příjemný lékař i milá a vstřícná sestřička ordinaci jsem navštívila se synem a hned jsem se domluvila že budu navštěvovat tuto ordinaci i já mohu jen doporučit

Umístění: Ortopedická ordinace

S lékařem si tzv. " nepokecáte ", ale léčba je profesionální. Byla jsem tam teď po druhé a stejnou zkušenost jsem měla i při první léčbě před dvěma lety.

Umístění: Ortopedická ordinace

Perfektní! Ani nevím čím začít. Pan doktor Cienciala je opravdu odborník na svém místě a lituji jen toho, že jsem k němu nešla dřív. Vyslechne si Vás, opravdu vyšetří a objektivně zhodnotí co dál. Dokonce jsme i zavtipkovali. Jsem vděčná za to, že jsem konečně byla u Pana doktora, kterému nejste ukradení a nemá pocit, že jste simulant jen proto, že je Vám 27 a určitě takové problémy, co popisujete, nemůžete mít, protože jste prostě mladá. Před první návštěvou jsem byla velmi nervózní, neboť jsem věděla, že pan doktor nemá moc rád lidi s nadváhou (no, který doktor ano, nadváha je opravdu problém), nicméně jsem se bála zbytečně, je skvělý, samozřejmě jsme se o váze bavili, ale jen proto, že jinak jsou mé záda neoperovatelná. Jsem na začátku a už teď jsem vděčná. Hurá do diety, poté operace. 2 roky ležení na váze jsou katastrofálně vidět.
Je to už skoro 2 roky, co žiju život neslučitelný s normální běžnou aktivitou. Permanentní bolesti, zničená plotýnka L5S1, práce na PC spíš z leže (krční páteř bude brzy sekundárním problémem), žádné dovolené, výlety. Vařit? max hodinu a znovu padám do postele jako bych měla umřít. Jako bývalá sportovkyně fakt poslední 2 roky nářez. Vlastně ani nevím zda mě ty záda alespoň na chvilku za 2 roky nebolely. Spíš je to o tom jak moc a zda si vůbec dokážu dát sama například ponožky. Zničeno sportem :) Manžel zastává i domácí práce, které nejsem schopná dělat. Zkráceně řečeno, po 2 roky, víc doktorů stejný názor, jste mladá, nic vážného Vám není, ani Vás na MR nepošleme, cvičte. 2 rehabilitací - stav mnohem horší. Tabletky účinek 0. No a po dvou letech jedete z Beskyd do Brna (dál jsem za ty 2 roky nejela) a zjistíte, že veškerá snaha zlepšit plotýnku byla pravděpodobně zbytečná, když je plotýnka zničená asi cvičení nepomůže (myšleno na tu plotýnku, cvičení je důležité, cvičit nepřestanu). Děkuji mu už teď, vím, že v lepším rukou být už nemůžu. Operace bude náhrada plotýnky a sešroubování. Odborník.