MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Bylo mně jasně a srozumitelně vysvětleno, co je nutné k tomu , abych mohl být při svém stávajícím zdravotním stavu zapsán na operační výkon. Konzultace byla přínosná, oceňuji profesionální přístup.
Oceňuji velmi dobré možnosti parkování, příjemné přijetí a pěkné prostředí.

Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Pana doktora vřele doporučuji, je to odborník na svém místě, je lidský, naprosto úžasný človíček. Chodím k němu už skoro 20 let, naprostá spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi spokojena s moji prvni navstevou
Ochota pomoci
Prostredi

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S vyšetřením jsem spokojená byla. Sestřička byla milá. Jen škoda, že jsem dopředu nebyla obeznámena s tím, který doktor se mě bude věnovat.

Byla jsem v první řadě velmi ráda, že mne pan doktor objednal a vyšetřil, protože jinde jsem neuspěla. Systém "Známý lékař" mi to umožnil ve velmi krátké době, nečekala jsem takovou rychlost. Prostředí je poněkud netradiční, ale příjemné, čekání nebylo dlouhé. Celkový dojem je příznivý, jsem spokojena, pan doktor se mi věnoval a jsem ráda, že jsem se dostala do jeho ordinace.

Výborný odborník léčba zabírá.Doporučuje rehabilitaci a další vyšetření.
Prodiskutoval se mnou problémy s bolestmi na hrudní kosti.Ohledně padání dozadu/při náhlém ochabnutí nohou/mne doporučil vyšetření na neurologii.Bolesti na hrudní kosti mají souvislost s refluxem jícnu,už řešíme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

u pana doktora jsem byl poprvé a mohu jen doporučit, byl jsem důkladně vyšetřen a další vyšetření a léčba mě čeká , maximální spokojenost

Umístění: Ortopedická ordinace

Byla jsem u pana doktora poprvé a dojem mám velmi dobrý. Věřím , že mi pomůže . Moje potíže trvají už delší dobu a snad pan doktor zjistí příčinu . Můj předchozí lékař mě neposlal ani na rentgen, měla jsem dojem, že moje zdravotní problémy bere na lehkou váhu , což mi bylo nepříjemné , vzhledem k tomu, že mi to bránilo v práci. To je můj laický názor.

Umístění: Ortopedická ordinace

Moje zkušenost je velmi pozitivní. Po prohlídce pan doktor hned určil můj zdravotní stav a doporučil nejvhodnější postup a poté sám vedl operaci, která dopadla skvěle. V nemocnici lékaři sami zmiňovali, že je to krásně vyčištěné a kvalitně operované. Koleno bylo velmi brzy v pořádku. Můžu jedině pana doktora Ciencialu doporučit. Odborník na svém místě s profesionálním přístupem.

Umístění: Ortopedická ordinace

Misto pana doktora byl zástupce, nicméně vše na jedničku, velmi vstřícný a empatický přístup, ochota pomoci