MUDr. Jan Cienciala Ph.D.

přijímá nové pacienty

Žlutý kopec 6, Brno

Dozvědět se více

Ortopedická ordinace

Vážený kliente,
dovolte mi, abych Vám představil soukromou ambulanci pro onemocnění a úrazy pohybového aparátu. Jistě najdeme cestu, jak uspoko...

Léčené nemoci

• Chirurgické léčení na ortopedické klinice v Brně-Bohunicích a to v oblasti celé ortopedie a traumatologie včetně totálních náhrad kyčelních i kolenních kloubů a intervertebrálních disků, operací páteře včetně "pohyb zachovávajících technologií", meziobra
  • Dispenzarní péče (dlouhodobé sledování a léčení) jednotlivých skupin chorob a vad pohybového ústrojí u dětí, dospělých, rizikových povolání a ve stář
  • Léčení sportovních a pracovních přetížení v návaznosti na rehabilitaci
Zobrazit všechny léčené nemoci

• ortopedie
  • ortopedická protetika

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Ortopedická ordinace Celková i místní ošetření pohybového aparátu a páteře.

Chodím už dva roky jsem spokojen někdy více pacientů tak konzultace není v časovém termínu ale jinak velké plus

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva byla naprosto v pořádku. Pak doktor tam za sebe měl nejspíš záskok, nicméně se mi věnoval a snažil se pomoci, jak nejlíp dovedl. Sestřička byla taky moc milá.

Problém mi byl vysvětlen. Návrh řešení také. Milý přístup

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor mě vzal později než jsem byla objednaná, ale stálo to za to. Jednalo se o první návštěvu, vyptal se na všechno, následně pořádně vyšetřil. Vysvětlil mi o co se jedná a dohodli jsme se na dalším postupu. Příjemná čekárna, usměvavá sestřička.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

V ordinaci sloužil velmi empatiický mladý pan doktor. Podrobně vysvětlil možné příčiny bolesti a zaslal na rentgen, aby mohl fundovaně určit příčinu.

Umístění: Ortopedická ordinace Jiný

Za mě spokojenost,léčba odpovídala.Po14 dnech projevy bolesti ustoupili.Opět mohu fungovat.Jednalo se o bolesti levé nohy,nártu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor syna pečlivě vyšetřil, měl přátelský,milý přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prisla jsem s bolesti lokte, pan doktor me vysetril, opichnul bolestive misto, poradil nasledny postup. Snazil se byt vtipny, ale zadne znamky arogance, jak pisi jini jsem nezaznamenala.
V pohode doktor se super ordinacni dobou :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem dnes u pana doktora poprvé a byl velmi příjemný, ochotně mi vše vysvětlil, vyšetřil, navrhl léčbu a snažil se poradit jak postupovat, než bude probíhat další léčba po rentgenu apod.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor byl jako vždy příjemný a pečlivý
Děkuji