Chirurgie baze lební

Komplexní služby v celé oblasti orl

Onkologická chirurgie hlavy

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Olšanská poliklinika

Současný přednosta ORL kliniky Fakultní nemocnice Motol a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy
1969 - 1975 1. LF UK, Praha
1979 atest...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Prof. MUDr. J. Betka - ORL s.r.o. Jiný

Profesionální přístup, pěkné prostředí, bez dlouhého čekání. Byla jsem u jiného lékaře, který spolupracuje s panem profesorem, v ordinaci na Františku, pan doktor vše srozumitelně vysvětlil, hned odpadly mé obavy a strach z léčby.

Pana profesora mám moc, i když vzhledem k okolnostem bych ho raději nikdy nepoznal. Zatím zůstáváme u pravidelných ročních kontrol a doufám, že to tak i zůstane...

Chci touto cestou poděkovat p. prof. Betkovi za provedení mojí operace odstranění štítné žlázy. Nejen, že vše proběhlo dobře a bez komplikací, ale p. prof. má takový přístup k pacientovi, který se tak často v našem zdravotnictví nevidí. Dokáže uklidnit i povzbudit a pro takovou pacientku jako jsem já, která má z pobytu v nemocnici hrůzu, je to úžasná pomoc. Takže ještě jednou Vám pane profesore moc děkuji a přeji Vám pevné zdraví. Milena Hošková, Tábor

člověk s obrovským vřelým srdcem,zlatýma rukama a ten jeho usměv.Nejlepší lékař kterého jsem kdy poznala

Od operace zhoubného nádoru v bázi lební, který mi pan profesor odoperoval před dvěma lety, k němu dojíždím na kontroly do Motola. Mám ráda jeho úsměv, kterým mě vítá při vstupu do ordinace....zároveň obdivuji jeho profesionalitu a prostřednictvím těchto stránek děkuji za záchranu života. Při poslední návštěvě před týdnem mi pan doktor řekl, že je vše v naprostém pořádku a mám přijít za dva roky. Jsem samozřejmě šťastná jako blecha, je to po každé kontrole neskutečná úleva....nyní zvlášť, neboť to potvrdila i MR. Na druhou stranu jsem se na pana Betku vždy velmi těšila a ty dva roky mi bude jeho vtip a úsměv chybět!!!

Profesor Betka byl mým lékařem ještě když jsem chodila na Karlovo nám. ccca pred 23 lety a už tenkrát byl výborný jak po profesní, tak i lidské stránce. Staral se o mě i mého otce. Nyní dojíždím do Motola i když už se k panu profesorovi nedostávám, celý tým FN Motol má velice pěkný přístup k pacientům. Přeji jen to dobré!!! Tereza Šeberová

Nejlepší lékař kterého jsem kdy v životě potkal.Neuvěřitelně krásný přístup k pacientovi,profesionalita a vystupování mě potají dojímalo k slzám.Často si na něj vzpomenu.Určitě jako každý kdo se sním setkal.
3řádky výše jsem okopíroval z jednoho zde vyjádření.
Jsou i mým názorem !
Pro Vaše pochopení budu asi trochu obšírnější.Trpěl jsem několikrát se opakující
silnou anginou-absces.Lékaři mi rozřízli patro,ránu rozevřeli kleštičkama,pak
antibiotyka-po několika letech se vše opakovalo.Asi v roce 1975 opět,leč patro mi náhle nateklo tak,že jsem nepolk prášek,ani čaj, asi se i dusil.Tak jsem upaloval
do nemocnice na Karlově nám.Byla SOBOTA asi 14,30 hod.na příjmu ORL jsem si počkal a byl přijat službu držícím lékařem-který byl asi zbuzen. Leč pan doktor brzy poznal,že se mu nezdám,konstatoval moji diagnozu-absec,rozříznout,souhlasil,že se mohu i udusit-leč,chce to operaci co nejdřív,ale je sobota,není volné lůžko a není kdo by při operaci asistoval.Měl bych přijít v pondělí!Sám jsem akci zanedbal,tvrdil mi, že jsem měl přijít dříve,rafinovaně mne vyslýchal a vedl k vyjádření, že otok trvá déle než přiznávám.
Ač bez víry,v té chvíli se mé myšlenky zatoulaly o pomoc k Bohu,vzpomenul jsem i
na kostel v Resslově ulici-bylo mi jasno!Takhle bylo Čurdovi když ho vyslýchal
Rainhar Haydrich-proto všechno přiznal.I můj vyšetřující byl nordický tip,štíhlý,ostrá tvář,světlé vlasy,vodové oči,hlas bez známek soucitu a příjmením
začínal na H.
Leč moje zoufalství a síla myšlenek přivolali BOHA !
Měl bílý plášť,byl černovlasý rychle se pohyboval,nemluvil ale jednal-po tom co slyšel.Podíval se mi do krku,odešel a když se vrátil,řekli mi: já vás odoperuji,
snad bude i lůžko,asistenci mám zajištěnou-podepíšete mi prohlášení před operací?
Jaké štěstí jsem tehdy měl!Já zažil nadstandard!
V rychlosti zákroku,v péči po operaci i během hospital.-celého kolektivu,
po výslechu na příjmu panem doktorem Há.jsem poznal lidský přístup,jemný inteligentní humor pana doktora Betky,že jsem se v nemocnici smál,až mi huba bolela-což bylo dobře pro odvod hnisání z oteklého patra.
např:pan doktor mi osobně dovezl na vozíčku na sál a řekl,že mohu volat ne
"na Bělehrad" ale "na Mandle,na mandle"Když mi dával narkozu,říkal:dostanete
morfium o které se hašišáci na západě perou ,nebojte bude vám jak po deseti pivech.Já mu řekl,tak to se ale bojte vy,já po deseti pivech hulákám a peru se ,
odmítám i zaplatit.Pan doktor-to je výhoda našeho soc.zdravotnictví,že nepřiběhne mužík v černém a nebude vás kasírovat.Já říkám, ale nějaký mužík už
přiběhl-upozornil jsem na šedého staršího pána,který přiběhl na sál snad i se
síťovkou v které měl nákup pro domácnost.Sestra mi trochu káravě okřikla,že je
to asi pět titulů a já rozumněl poslednímu- asistent Naxera.Řekl jsem ,to jsem rád,že mi budete operovat vy pane doktore Betko,
ten pan asisten se asi špatně učil,
když je v jeho letech jen asisten.Smál se i šéf celého oddělení, kapacita v oboru, pan "asistent"Naxera.Ještě se páni doktoři ujistili na postupu a slovy
už je vláčnej,tak než nás začne mlátit -operujeme.
Pan doktor Betka tehdy zbytečně nemluvil-ale jednal !
I v sobotu navečer přišel šéf oddělení ORL-VFN pan Naxera a podílel se na mé
operaci!
I na jejich dalších postupech byl dlouhodobě patrný zájem o uzdravení,stav a pomoc pacientům.Moc často vzpomenu !
Po jejich zásahu se mi tento,dříve častý zdravotní problém již 36 let nevrátil.
již 36 let mám víru jasnou !
mým Bohem lékařů je MUDr.Prof.Betka Jan Dr.Sc

Výborný lékař a kapacita, troufne si i na zákroky, které jiné fakutní nemocnice v zemi a jiní specialisté nedokáží řešit a u mě bohudíky dopadly operace, byť jich bylo několik velmi dobře!Jen jsem z něj měl pocit, že příliš nedůvěřuje jiným alternativám v léčbě- ozařování či Leksellův Gama nůž.Jinak mi zachránil život, pokud by se mě on neujal dnes už zde nejsem, nikdo jiný by mě totiž takto odoperovat nedokázal, byly to sice krušné dny a týdny před operací i po ní a mezi kontrolami a před 2. a 3. záíkrokem, nicméně vše dopadlo a nyní jsem již několik let ve stabilisovaném stavu, byť jsou jisté pooperační následky a dejme tomu i kosmetické, žiju!!!! Děkuji Vám pane profesore a hodně zdraví a spokojených uzdravených pacietů Vám i Vaší klinice v Motole!

Velký odborník,laskavý,ochotný.Lékař, kterého mohu pouze chválit a děkovat....N.Mikešová březen 2011

Nejlepši