Přijímám: dospělí

Individuální psychoterapie (50 minut) • 1 400 Kč

Konzultace online • 1 400 Kč

Párová terapie • 2 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 400 Kč

1 400 Kč

2 000 Kč

Psychologické poradenství, Párová terapie, Adiktologické poradenství

S případnými dotazy mě můžete kontaktovat na straznicky.psychoterapie@gmail.com či 777 87 45 44
Jsem absolventem Clinical and Counseling Psycho...

• psychoterapie

Umístění: Psychologické poradenství, Párová terapie, Adiktologické poradenství

The best way to describe him ( he will always be there when you need him ) good explanation, great understanding, and tips how to deal with whatever it is you face in life.
Thank you Mr, Jakub.

Umístění: Psychologické poradenství, Párová terapie, Adiktologické poradenství Individuální psychoterapie (50 minut)

Pan Strážnický řeší životní situace svých pacientů s přímým ale zároveň empatickým způsobem. Myslím si, že tato kombinace lidského a profesionálního přístupu z něj dělá velmi dobrého psychologa. Docházím k němu už nějakou dobu a mohu jeho péči jen doporučit.

Po několika návštěvách jsem byla schopna podívat se na některé problémy ve svém životě jinou optikou. Jako dlouhodobě příliš výkonově orientovanému člověku mi terapie pomohla začít nacházet zdravější balanc ve svém kariérním a osobním životě a uvědomit si počátky svých problémů. Někdy je těžké hodnotit vlastní posun, přesto si troufám říct, že se u mě terapie setkává s úspěchem. Jsem spokojená, že mě nikdo na terapii pouze nekonejší a neuklidňuje, že za moje problémy mohou všichni lidé kolem mě, ale pomáhá mi postavit se k nim, vzít svůj život do svých rukou a vyřešit vše, co mě v něm trápí. Děkuji :)

Hodnotit psychologa je těžké...je to běh na dlouhou trať, ale po třech sezeních jsem vystoupil z bludného kruhu a dokázal se podívat na můj porozvodový problém z jiného úhlu. Je mi lépe a zároveň dokáži řešit dříve neřešitelné situace s bývalou ženou konstruktivněji a téměř bez negativních emocí. Ten pohled z venku je důležitý, a to víc než jsem si byl ochoten připustit. Čas ukáže, ale v případě potřeby se na pana Strážnického určitě opět obrátím.

Pan doktor je profesionál, docházím k němu něco přes rok a moc mi pomohl vyřešit akutní problémy a posunout se. Navštěvuji ho dále a vždycky mi pomůže i s novými trablemi, co život přináší, ať se to týká čehokoliv, vždy spolu najdeme odpověď a řešení. Pokud hledáte psychoterapeuta, pana Strážnického mohu jedině doporučit, neměnila bych.

Nejsem sice přímým klientem pana Strážnického, ale má partnerka k němu dochází už několik let a její psychický stav se za tu dobu výrazně zlepšil. Přestože je stále kam postupovat, musím vyjádřit svůj vděk za to, že činíte náš a zejména její život uchopitelnější. Děkuji.

Jakub mi pomáhá již od roku 2015 a jsem moc rád, že se stal mým prvním terapeutem a nemusel jsem jich vystřídat několik, protože jsem byl okamžitě spokojen. Sedl mi od prvního dne. Profesionální a citlivý přístup. Můj život dělím na dvě poloviny. Na život před Jakubem a život po něm. Samozřejmě je na vás co si z terapie vezmete a jak vám pomůže, já osobně můžu říct, že mi prostě pomohl. ;) Jsem rád, že se stal součástí mého života.

V péči pana Strážnického jsem již od roku 2017 (tj. t. č. necelé tři roky) a nemohu si ji vynachválit. Život přináší různá témata k řešení a pan Strážnický je vždy ochotný je se mnou probrat, a to i v případě akutních záležitostí. Konkrétním předmětem našich sezení jsou problémy v rodině, partnerském vztahu, ale i kariérní záležitosti, nedostatek sebevědomí a další. Vždy se mi dostává laskavého přístupu, vysoké míry flexibility a cenné rady. Za vše moc děkuji, jen tak dál!

Chodím k Jakubovi už více než rok a prošla jsem s nim jak lehčími, spíše organizačními tématy jako je moje práce a timemanagment, tak i opravdu velmi hlubokými a traumatickými sezeními spojenými na příklad s prožitím války či zneužíváním v dětství v rodině. Oceňuji na něm obzvlášť schopnost pohybovat se i v těch nejbolavějších věcech jemně, ale přitom mě v té situaci bezpečně vést. Cením si na něm že respektuje moje potřeby a momentální nálady, ale ze mě nenechá se “flákat”. Přes to že je mladší než já, tak rozhodně má můj respekt a cítím že ví co děla :)