Bělení zubů • 4 650 Kč

Běžný termín

Celokeramická fazeta • 8 805 Kč +21 Více

MUDr. Jakub Smrček promoval na 1. lékařské fakultě Karlovy University v červnu 2002 a poté nastoupil do soukromé praxe na Vinohradech. Zde získával pr...

Léčené nemoci

2 000 Kč

Od 970 Kč

800 Kč

Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka Jiný

Pan doktor Smrček je zřejmě po odborné stránce výborný, využívá nenovější metody a technologie. Velké mínus ale je, že když má pacient opravdu akutní problém, přehodí jej na kolegu. Nemá čas zřejmě proto, že na své klinice nemá hodiny pro ambulantní pacienty. Sestra na recepci byla velmi překvapena, když jsem něčím takovým argumentovala v situaci, kdy zub ošetřený panem doktorem opravdu hodně bolel od pátku. V pondělí ráno jsem prosila o ošetření, ale celé dopoledne se mi pan doktor neozval, pouze recepční mi volala s tím, že buď ke kolegovi pana doktora nebo že nic. Ve 12 h jsem to vzdala a objednala se k jiné, doporučené lékařce. Kolegy pana doktora, který je mladý, byť od pohledu velmi sympatický, jsem se s ošetřením kanálků přece jen bála. Proto jsem si koneckonců vybrala pana doktora Smrčka. Pan doktor Smrček pro mě byl ale v ordinaci dosažitelný pouze na prevence a plánované výkony. Chodila jsem k němu cca 1 rok, vybrala jsem si ho dle skvělých referencí. Toto byla první akutní záležitost, druhou u něj již riskovat nebudu. Když mě něco bolí, chci jít k někomu, kde mám již vybudovaný vztah a důvěru. Kdo danou práci začal. Neempatický, nadřazený přístup, buď jdi ke kolegovi, nebo si klidně trp... žádná domluva typu vezměte si prášek, zítra ráno Vám zavolám a zkusím najít místo. A to nemluvím o tom, že zejména v pondělí by měl být na akutní pacienty plánován ambulantní čas. Přece jen je mi skoro 60 let a nějaké zubaře jsem již zažila - takovýto přístup, navíc v situaci, kdy pan doktor nemá smlouvy s pojišťovnami a vše si pacient hradí sám, byl pro mě obrovským překvapením a jak se tak říkává "Kdybych to byl věděl, tak bych tam byl nechodil"... Toto je první hodnocení lékaře, které jsem kdy psala. Důvodem je, aby pacienti, kteří se rozhodnou k MUDr Smrčkovi docházet věděli, do čeho jdou: dobrý doktor, zcela vytížený, bude-li pacienta něco bolet a nebude objednaný, těžko se k němu dostane.

Umístění: Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka prevence zubního kazu

V první radě dekuji své kamarádce,která mi ordinaci doporučila.
Za druhé je mi smutno,ze tak ,jak se o Vás starají u doktora Smrčka není standardem i jinde.prisla jsem na prevenci v přesvědčeni,ze mě zuby jsou perlicky ošetřováne vždy pečlivě - už mam za sebou 4 navstevy a další před sebou..
Nevim co je to bolest,vyhovuje mi profesionalita a lékařské umění pana doktora.sestricka,zubní hygiena,ostatni personal-dekuji.????
A s každou další návštěvou mě baví i jako lidi-není to o nekomunikaci a strohosti-ktera je zmiňována-kdybych nemela v ústech x nástrojů- těšila bych se i na drby.

Ordinaci pana doktora Smrčka jsem poprvé navštívila před pár měsíci.
Hned od první návštěvy jsem si všimla jeho individuálního přístupu ke klientovi, profesionality a vstřícnosti.
Mé velké díky patří i přátelskému personálu pod jeho vedením.
Moderní vybavení ordinace a skvělá dopravní dostupnost mi přišla velkou výhodou.
S jeho prací jsem velmi spokojená a můžu ho jen doporučit.
Měl s mými zuby spoustu práce, ale díky své preciznosti mi vykouzlil úsměv, o kterém jsem vždy snila.
Od teď se již návštěv u zubaře nebudu bát, naopak ho budu nadále ráda navštěvovat.

Lékař je profesionální, s kvalitně vybavenou ordinací, srdcař. Zarazil mne komentář o nekomunikativnosti, mně z něj jde vždycky hlava kolem, jak téma pojme detailně a široce. Je vidět, že ho práce těší, a několikrát už mi vytrhl i trn z paty v situaci, kdy jsem potřebovala akutní vyšetření.
V žádném případě není arogantní - je soustředěný, takže se nerozptyluje small talk ani vtípky, ale vstřícný a laskavý. Vtípky dělá max. na FB stránkách ordinace.
Sestra je anděl.

MUDr. Jakub Smrček

Děkuji za názor, který nás velmi těší, a je pro nás další motivací. Snažíme se stále na sobě pracovat a i neustále zlepšovat naše přístrojové vybavení, dovednosti a prostředí ordinací. To aby se pacient cítil dobře, byl spokojený a měl skvěle udělanou práci v puse je pro nás nejdůležitější! Budeme se i nadále snažit námi nastavenou laťku profesionálního přístupu udržet!

Pan doktor je šikovný, ochotný a trpělivý. Jeho sestřička je usměvavá a milá. Výborně se doplňují. Doporučuji.

Děkujeme mnohokrát.

S přístupem, odborností, vstřícností a komunikací celého týmu jsem byla naprosto spokojená. Nejednalo se u mě o jednoduchý případ a pan doktor mi vždy vše jasně vysvětlil a navrhl postup. Výsledek, více jak roční práce, byl skvělý a jsem moc spokojená. Pana doktora jsem doporučila kolegyni a i ona byla s odvedenou prací spokojená. Pokud budu mít další problém se zuby, určitě se do ordinace k panu doktorovi vrátím !!!
Monika Kolářová

MUDr. Jakub Smrček

Děkuji Vám Moniko za hezké hodnocení, Váš případ byl pro mě velmi inspirativní a velkou výzvou! Jsem rád, že na konci léčby jsme byli oba spokojeni:) Takováto práce mě těší a baví o to více.

Najlepší zubár, s akým som mala doteraz tú česť. Pred odchodom na dlhodobu pracovnú cestu do zahraničia, mi pán doktor dal dohromady všetky pokazené zuby, opravil zubný kanálik a nasadil korunku. S jeho prácou aj prístupom som nadmieru spokojná, nemohla by som si želať nič viac. Veľmi ma teší vybavenie jeho ordinácie a fakt, že sa pán doktor neustále dovzdeláva a investuje do špičkových prístrojov. Málolktorý zubár vám poskytne ošetrenie pomocou mikroskopu. Momentálne prechádzam ortodontickou liečbou a aj moj ortodontista vyslovil uznanie nad prácou, ktorá bola prevedená p. Smrčkom (hlavne výplň zubného kanálika). Jediné, čo mi je ľúto, že ordinácia je momentálne pre mňa veľmi ďaleko.. Každopádne ho možem s najlepším svedomím doporučiť. Na objednávku berie vždy včas, má príjemnú čakáreň, veľmi príjemný personál, hygiena vedľa v ordinácii, ceny plne odpovedajú kvalite a prístup je nadmieru ústretový, pán doktor odpovie na každú otázku veľmi podrobne a zrozumitelne a ponúkne rozne riešenia. Určite vám nebude nútit drahšie riešenie na úkor vášho zdravia. Za mňa má určite 100% !

Jsem ráda, že mám možnost navštěvovat tohle skvělé Zubní centrum MUDr. Jakuba Smrčka.
Alice Stodůlková

Fantastic Mudr. Smrcek, first class treatment with amazing results.
What I liked
I walked into the surgery four months ago in terrible pain and terrified of visiting the dentist.
Thanks to all the amazing staff here I have overcome my fear of the dentist and now able to smile again with confidence for which I am most grateful.
I Would like express my sincere thanks to you all for your care, kindness and patience shown to me despite being probably your most difficult and problematic patient ever!
Will certainly be recommending this dental practice to all my family and friends.
Visited in October 2013.

Q

Přišel jsem do ordinace s akutním problémem v pátek, již po konci pracovní doby.
Zjistil jsem, že pan Smrček ctí Hippokratovu přísahu a v nouzi pomůže. Můj problém byl díky mému zanedbání akutní, silné bolesti a teploty.
Přístup velmi příjemný. Profesionální pomoc na velmi vysoké úrovni. Cena zcela odpovídala kvalitě poskytovaných služeb. Zákrok velmi důkladný a bezbolestný, léčení bez sekundárních problémů či léčení jiných komplikací. Během celého zákroku jsem byl detailně informován o průběhu a před zákrokem i o ceně.
Postupy a technologie, které pan Smrček používá ušetří, dle mého názoru, mnoho času.
S výše zmíněnými názory o neosobním a arogantním přístupu zcela nesouhlasím!

Komukoliv ze svého okolí bych tohoto lékař doporučil, profesionální péče, precizní, bezbolestný zákrok a žádné problémy po zákroku.

Léčené nemoci

• Zubní kaz