Jakub Seemann, zubař Benešov

MUDr. Jakub Seemann

Zubař

Kpt. Nálepky 2236, Benešov
Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o.

Umístění: Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o. vacek

dobry den nevite jak se s panem seemannem skontaktuji pristehovala jsem se do bystrice u benesova a jsem strasnej strašpitel :) a zda nema problem davat injekce na bolest? prijde mi ze je asi super i vzhledove proto pisu dekuji

Profesionální péče ve výborně vybavené ordinaci, příjemné vystupování, rozumné ceny a především oceňuji důraz na prevenci a hygienu - tuto část předchozí zubař zcela opomíjel, díky čemuž byl můj chrup dosti zanedbán. Po roce péče u MUDr. Seemanna bylo vše v nejlepším pořádku a nyní chodím jen na prevence, od ukončení léčby před pár lety jsem zcela bez kazů. Vřele doporučuji:-)

Vynikající přístup - a to i k dětem, se kterými dokáže prohlídku zvládnout hladce a bez slziček :). Profesionál, vždy vše vysvětlí, a to nejen pokud se chystá na nějaký zákrok na zoubku, ale i při pravidelné prohlídce, věnuje se Vám bez toho abyste meli pocit, ze ho zdrzujete. Ordinace je spickove vybavena. Cekarna prijemna, cista, s detskym koutkem. Opravdu nadstandartní péče!

Profesionální, příjemný a především velmi pečlivý a precizní. Skvěle vybavená ordinace, příjemná čekárna. Někdy si člověk trochu připlatí, ale vynikající služby pana doktora za to víc než stojí.

Wow, ceny odpovídají složitosti zákroků...Chodím do ordinace pana Seemana ale k mudr.Šedové...a je to nejlepší stomatoložka jakou jsem měl možnost poznat. Mám ze zubařů hrůzu, ale u paní Šedové a její skvělé sestry se cítím opravdu dobře. Čekárna naprosto dokonalá, obě ordinace suprové, vybavení profesionální, přístup k pacientovy naprosto skvělý....jsem spokojen, zatím maximálně...a to mě čeká ještě 8 zákroků :)

He is the BEST in the world!!!!!!!

Špičková kvalita za odpovídající cenu, už 3 roky jsem bez problémů a chodím pouze na prevence. Oceňuji taky přidruženou zubní hygienu na Karlově, kterou využívám.

dokáže vysvětlit, skvěle vybavená ordinace, normální chlap, je vidět, že ve firmě dokáže vládnout a to je důležité. jako jediný v BN má příjemně vybavenou čekárnu a jediný pracuje pomocí špičkového mikroskopu s projekcí na lcd

Výborný přístup, skvělé vybavení a hlavně výborná práce.

Výborná kvalita.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    byla mi udělána endodoncie zubu 62 a stále mám problémy (2 roky).
    Kolik by mě prosím přišla reendodoncie provedená panem doktorem Seemanem?
    Děkuji

Dobrý den, jedná se určitě o zub 62? To je totiž mléčný zub . Cenu mohu stanovit až na základě RTG , ale pokud by se jednalo o jednokanálkový zub , tak cena bude cca 3500Kč
    MUDr.Jakub Seemann

MUDr. Jakub Seemann