Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o.
Kpt. Nálepky 2236, Benešov

Umístění: Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o.

Bohužel musím se přidat k negativním názorům na pana Seemana. Titul MUDr. se velmi zdráhám použít. Několikrát jsme se snažili nechat synovi opravit zub, bohužel nikdy nám zub dobře neopravil, ačkoli nám paní recepční říkala, že nás má vykázané s opraveným zubem. Naposledy dnes nám pouze řekl, co už víme, ale zub neopravil proto, že jsme přišli o 10 minut později. To, že na ošetření někdy čekáme v Senzadentu až hodinu, mu bylo jedno. Klidně nás nechal odejít se zkaženým zubem a ještě doporučil, ať si najdeme jiného lékaře. Dřívější výkony, které měly vést k opravám zubů, se po čase ukázaly jako nekvalitní, protože nás zuby opět znovu bolí, viz dřívější negativní názor klienta pana Petra. Já jsem měla kanálek čištěný před 3 roky, zub byl údajně znecitlivěn, bohužel se zub opět ozývá. Pan doktor Seeman ho zbrousil tak, že už zub skoro není, navíc mi navrhnul neuvěřitelně drahé řešení. Když jsem se k tomuto řešení po úvaze rozhodla, bylo mi zavoláno z kliniky, že mi termíny ruší (dodnes nevím proč), že si mám po prázdninách zavolat. Zubní péče je v této ordinaci na velmi špatné úrovni, stejně tak jako komunikace, vůbec nikomu bych ji nedoporučila!!! Budu provádět kontrolu vykázaných výkonů touto klinikou na mé pojišťovně, pokud bude nějaký problém, normálně je nahlásím na pojišťovnu, finančák a cokoli dalšího, co se toho bude týkat. Bývalá klientka Olga

Umístění: Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o. vacek

dobry den nevite jak se s panem seemannem skontaktuji pristehovala jsem se do bystrice u benesova a jsem strasnej strašpitel :) a zda nema problem davat injekce na bolest? prijde mi ze je asi super i vzhledove proto pisu dekuji

Na panu MUDr Seemanovi a celé jeho zubní klinice SENZADENT nás velice zaráží ultimativní jednání s pacienty. Chceme být objektivní a proto uvedeme jen konkrétní fakta. Např. takzvaná endononcie ( ošetřování zubních kořenových kanálků) je výkon který je plně hrazen zdravotními pojišťovnami se kterými má pan doktor uzavřené smlouvy. Pacient tedy nemusí platit vůbec nic. MUDr Seeman však na endononcii provádí speciální tech. za kterou si účtuje až 2000 kč za jeden ošetřený zubní kanálek. Např. pokud máte v jednom zubu kanálky 4, zaplatíte 8000 kč a odcházíte s pouze ošetřenými kanálky bez opraveného zubu. Pokud požádáte pana doktora aby vám provedl toto ošetření, způsobem plně hrazeném např. VZP, sdělí vám, že on to tak neudělá. Z naší zkušenosti jednají stejně tak i ostatní lékaři v jeho klinice a jak nám bylo sděleno, postupují dle instrukcí vedoucího lékaře MUDr Seemana. Musíte tedy přistoupit na jeho ultimativní jednání a akceptovat jeho předražené a neustále se zdražující ošetření tzv. operačním mikroskopem nebo najít jiného zubního lékaře. Mimochodem endononcii jednoho zubního kanálku si účtoval pan doktor nejprve za 800kč a v krátkém čase, navzdory inflaci blížící se nule, zdražil tento výkon až na 2000kč. Už tento fakt hovoří za vše. Podobná situace nastává u volby korunky. Pokud klient chce pouze např.celopláštovou pryskyřičnou korunku v ceně v řádu několika stokorun, sdělí vám on i dle jeho instrukcí ostatní lékaři, že tato korunka je jen provizorní a pacientovi jí nedávají. A pokud snad ano, tak jen na velmi krátký čas jako holé provizorium než vám dají jinou, mnohem dražší variantu bez ohledu na to, že v mnoha ohledech jsou objektivně praktická i estetická hlediska tohoto druhu korunky pro klienty dostačující. Neustále vás tlačí do jiné, cenově mnohem náročnější varianty , bez ohledu na přání, volbu a finanční limity pacientů. Vše ale pan doktor dokáže sofistikovaně a většinou s arogantním akcentem zdůvodnit, při současné ignoraci volby klienta. Velmi podobně s vámi jednají i ostatní lékaři pod vedením pana vedoucího lékaře. MUDr Seemanovi nelze upřít cílevědomost, pracovitost a určitou míru profesionality v oboru. Proti tomu stojí minimální reflexe k rozhodnutím pacienta, při výběru způsobu ošetření a použitých materiálů, např.protetiky, nízká empatie a jí provázející arogance, a především tvrdá orientace na neustále se zvyšující ekonomický profit jeho ordinací, na vrub pacientů, kteří řádně platí veřejné zdravotní pojištění, v tomto případě bez možnosti volby využití jeho potencionálu.
V Benešově dne 17.3.2017 Petr, Jiří a Jana, klienti zubní kliniky SENZADENT MUDr Seemana.

Profesionální péče ve výborně vybavené ordinaci, příjemné vystupování, rozumné ceny a především oceňuji důraz na prevenci a hygienu - tuto část předchozí zubař zcela opomíjel, díky čemuž byl můj chrup dosti zanedbán. Po roce péče u MUDr. Seemanna bylo vše v nejlepším pořádku a nyní chodím jen na prevence, od ukončení léčby před pár lety jsem zcela bez kazů. Vřele doporučuji:-)

Vynikající přístup - a to i k dětem, se kterými dokáže prohlídku zvládnout hladce a bez slziček :). Profesionál, vždy vše vysvětlí, a to nejen pokud se chystá na nějaký zákrok na zoubku, ale i při pravidelné prohlídce, věnuje se Vám bez toho abyste meli pocit, ze ho zdrzujete. Ordinace je spickove vybavena. Cekarna prijemna, cista, s detskym koutkem. Opravdu nadstandartní péče!

Profesionální, příjemný a především velmi pečlivý a precizní. Skvěle vybavená ordinace, příjemná čekárna. Někdy si člověk trochu připlatí, ale vynikající služby pana doktora za to víc než stojí.

Wow, ceny odpovídají složitosti zákroků...Chodím do ordinace pana Seemana ale k mudr.Šedové...a je to nejlepší stomatoložka jakou jsem měl možnost poznat. Mám ze zubařů hrůzu, ale u paní Šedové a její skvělé sestry se cítím opravdu dobře. Čekárna naprosto dokonalá, obě ordinace suprové, vybavení profesionální, přístup k pacientovy naprosto skvělý....jsem spokojen, zatím maximálně...a to mě čeká ještě 8 zákroků :)

He is the BEST in the world!!!!!!!

Chodila jsme k panu doktorovi Seemannovi skoro pet let,myslela jsem,ze mi za tezke penize opravdu pomaha,ale..Omyl,postupne se jeho prace ukazovala jako chybna.A jeho reakce na to?Nemam pry tolik kousat.Nedoporocuji.Davejte si na nej pozor. Pokud jen spravuje zubni kaz,asi zvladne..Jestli mate vetsi problemy,bude z vas tahat akorat penize a vysledek zadny.Souhlasim ,ze je arogantni a namysleny.

Špičková kvalita za odpovídající cenu, už 3 roky jsem bez problémů a chodím pouze na prevence. Oceňuji taky přidruženou zubní hygienu na Karlově, kterou využívám.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

byla mi udělána endodoncie zubu 62 a stále mám problémy (2 roky).
Kolik by mě prosím přišla reendodoncie provedená panem doktorem Seemanem?
Děkuji

Dobrý den, jedná se určitě o zub 62? To je totiž mléčný zub . Cenu mohu stanovit až na základě RTG , ale pokud by se jednalo o jednokanálkový zub , tak cena bude cca 3500Kč
MUDr.Jakub Seemann

MUDr. Jakub Seemann