co dodat...pohodlné křeslo! A nejen fyzicky. Díky dobrému pomocnému průvodci ve vlastních myšlenkách se i ty myšlenky stávají příjemnějšími, stravitelnějšími a zábavnějšími než obvykle :-) přes nějaké nepříjemnosti se musí také projít, ale stojí to za to!

Rumunská 1, Praha 2, Praha
Mgr. Jakub Nemček (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost

Individuální analýza (1 000 Kč)

Individual analysis in english (1 000 Kč)

Som psychológ a analytický terapeut a zameriavam sa na individuálnu psychoterapiu. Som člen Českej spoločnosti pre analytickú psychológiu a Jungovsk...

• vztahová krize
  • emocionální bolest
  • deprese

C

Díky za vše .. co více říci :) Sebepoznání je úžasné poznání .. Doufám,že se zase brzy potkáme a nejen jako "klient" . Přeji hodně zdaru a pozitivního myšlení. Ctibor

Individuální analýza

Rumunská 1, Praha

Individual analysis in english

Rumunská 1, Praha

C

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Zdravím chtěl bych se zeptat jak mám postupovat když potřebuji psychologickou pomoc můj problém je že posledního půl roku prožívám každodenní stres jak v práci tak v manželství došlo to tak daleko že jsem zhubl 15kg a při mé postavě je to hodně měřím 180cm a teď vážím 53kg mám za sebou kompletní vyšetření a doktoři se shodli že je to psychického puvodu teď ode mě manželka s dítětem odešla a obávám se že se to ještě vše zhorší nevím jestli mám zajít k doktorovi pro nějaké doporučení nebo se jen někde objednat?

Dobrý deň, Vaša aktuálna situácia môže byť vyústením dlhodobého stresu, kterého pôvod môžete so skúseným psychológom iste zmapovať. Odporučil by som Vám využiť služby krizového centra Riaps alebo krizového centra Modré dveře. Obe centrá sú v Prahe, služby sú hradené zdravotným poistením a nemusíte čakať na objednanie. Prajem mnoho zdaru, asi Vás čaká ťažká úloha.

Mgr. Jakub Nemček

• Dobrý den, chtěla bych se zeptat... Už delší dobu bych potřebovala vyhledat odbornou pomoc psychologa. Bohužel jsem nezletilá a rodičům říkat nic nechci, k psychologovi by mě nikdy nevzali. Linka důvěry je věčně obsazená a potřebovala bych to probrat s někým osobně. Bylo by možné přijít do ambulance sama?

Dobrý deň, samozrejme možete do ambulancie doraziť aj sama, podľa toho, čo stručne zdeľujete, by som Vám doporučil navštíviť krizové centrum RIAPS (Chelčického 39)
    alebo Krizové centrum Modré dveře (K Horkám 23/16), objednanie nie je nutné a v oboch prípadoch sú služby hradené zdravotným poistením. Mnoho zdaru!

• vztahová krize
  • emocionální bolest