Fyziocentrum Nerudova
Nerudova 1668, Pardubice I, Pardubice

Přijímám: dospělí, děti od 5 let

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

V roce 2013 získal červený diplom v oboru fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Dříve působil jako vedoucí fyzio...

• fyzioterapeut

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Na Kubu jsem narazil úplnou náhodou, ale zaplať pánbůh za to. Je to profesionál, který přesně ví co dělá. Už jsem měl tu možnost navštívit hodně fyzioterapeutů, ale abych byl s někým takhle spokojen se nikdy říct nedalo. Po každé jsem u něj byl s jiným problémem, ale vždy si dokázal poradit a zvládl mi pomoc. Skvělý přístup, pokud máte možnost a nějaký problém určitě se na něj obraťte, jsem si jistý, že pomůže!!

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Ke Kubovi jsem začal chodit po velmi vážném
úrazu ramene. Pomohl mi úplně neskutečně. Chodím k němu už šestým rokem a postupně, jak mi věkem přibývají i jiné neduhy, tak se nám je daří společně eliminovat. Je to velmi šikovný a příjemný člověk. Vždy se k němu na návštěvu těším. Je to ve své profesi prostě špička

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Úžasný člověk, odborník a dokonalý profesionál. Vřele doporučuji.

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Pan Jakub je profesionál a dle našich zkušeností rozdílovým fyzioterapeutem. Doma mu říkáme druhy Kolář. Po ročních peripetiích s dcerou, která ma problémy s kyčlemi jsme se nejlépe dozvěděli jak s ni pracovat, aby se ji ulevilo a mohla dal pokračovat ve sportu, který jí baví. Dokázal nám vysvětlit k čemu každý cvik je dobry , ale hlavně to dokázala pochopit i dcera, kterou navíc dokázal svým empatickym přístupem namotivovat ke cvičení. Empatie a profesionalita je to co bych chtel vyzdvihnout. Krom jiného dokáže i efektivně různými metodami ulevit od jednorázové bolesti. Aspoň u naši dcery. Manželce po operaci kycli taky velice pomáhá. Jsme rádi, ze je v Pardubicích

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Ordinaci J. Dudka jsem navštívil na doporučení mého ortopeda kvůli vleklému problému s achilovkou. Pan Dudek je skutečný profesionál, ze kterého cítíte jistotu, že problematice skutečně rozumí, a zároveň je velmi lidský. Vše podrobně vysvětluje. Po aplikaci "suché jehly" jsem se do týdne naplno vrátil do tréninku.
Pana Dudkovi patří můj velký dík za záchranu sportovní sezóny, a také můj obdiv za celkový přístup. Kéž bychom měli v českém zdravotnictví více takových odborníků!

Velmi profesionální přístup, ochotný a velice pružný v problémech, které se vyskytnou. Určitě doporučuji.

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Ordinaci pana Dudka jsem navštívila na doporučení a jsem velice spokojená. Pečlivě mě vyšetřil, sesbíral anamnézu, jádro problému vyřešil hned na místě. Pak doporučil další cvičení a postupy, jak si s problémem poradit dlouhodobě.

Je velice příjemný, ochotný a je to evidentně odborník ve svém oboru. Zajímá se o nejnovější postupy a doplňuje si kvalifikaci.

Pan fyzioterapeut Jakub Dudek je mistrem svého oboru. Vyhledala jsem ho pečlivě po neblahé zkušenosti v jiné instituci. Nesrovnatelný přístup i znalosti. Dceři se během dospívání (přesto, že ráda sportuje) zhoršilo zakřivení páteře natolik, že trpěla bolestmi a nosí korzet. Pan Dudek je velice příjemný, komunikativní, vše vysvětlí a povzbudí. Dceři se při každé návštěvě naplno věnoval, všechny cviky pečlivě kontroloval, aby je doma cvičila správně a dcera má po pár měsících skvělé výsledky. Rentgen jasně ukazuje výrazné zlepšení. Pana Dudka si velice vážíme a všem ho mohu vřele doporučit.

Fyzioterapie u pana Dudka byla na 1 s. Milý, vstřícný, ochotný. Následující postup při řešení problému, který u syna nastal, podrobně vysvětlil a uklidnil nás, že se vše dá zvrátit - jen je třeba poctivě denně praktikovat cvičení, která synovi ukázal.

Doporučuji návštěvu opravdu všem - každý máme své pohybové stereotypy a návyky při různých činnostech, které mohou vést k řadě problémů v pozdějším věku. Lépe tomu zavčas předcházet nebo aspoň zmírnit dopady již vzniklého problému.

Odborník na svém místě. Děkujeme a těšíme se na příště! Objednali jsme se pro jistotu na další konzultace všichni Být fit je investice k nezaplacení. A když je k tomu bonus hodina strávená v pohodové atmosféře, kdy se častokrát upřímně zasmějete, asi netřeba více dodat. Doporučuji!

Umístění: Fyziocentrum Nerudova Jiný

Profesionální přístup, obětavost, vstřícnost. Byli jsme opakovaně maximálně spokojeni. Po pravidelných návštěvách výrazné zlepšení.

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , potřeboval bych se zeptat ohledně syna Romana věk 14 let závodně hraje fotbal za MFK Chrudim při školním turnaji došlo 2.6.2017 k distorzi v kyčli i svalových úponů .Byl by možný návrh rehabilitace a určit délku . Děkuji s pozdravem

není problém danou situaci řešit. Ideálně však osobně, přes internet to nezvládneme. Kontaktujte mne prosím skrze moji kliniku.
S pozdravem, Jakub Dudek

Mgr. Jakub Dudek

hledám rehabilitaci po prý těžkém úrazu pravé ruky. jedná se o vykloubený loket se zlomeninou a potrhanými vazy. Pravá ruka je pro mě nejvíc a hlavně jí potřebuji k obživě. přibíráte na rehabilitace od září je možné se k vám objednat? děkuji za odpověď

Dobrý den, ano, určitě se můžete objednat. S pozdravem, Jakub Dudek

Mgr. Jakub Dudek