Léčené nemoci

• Poúrazové stavy

• chirurgie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Jakub Bárek? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěl jsem jít k doktorovi ,akorát tedka to není možný kvůli konoravirusu , tak bych potřeboval pomoc od vás. Při cvičení s vlastní vahou (před pěti dny) jsem si udělal něco s klíční kostí . Můžu normálně hýbat rukou atd. , akorát když dám ruku na určitou pozici , tak mně klíční kost u středu hrudníku zabolí.Někdy to i zabolí v rameni . Známý říkali ,že to může být úpon svalů .

Dobrý den, při cvičení mohlo dojít k natažení svalů horní končetiny. Doporučuji asi 7-10 dní klidový režim pak postupná zátěž až do bolesti. Pokud budou trvat bolesti doporučuji se objednat k ortopedovi.

MUDr. Jakub Bárek