Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Nemocnice Na Homolce Jiný

MUDr.Paďourová je nejhodnější a nejempatičtější lékař, jakého jsem kdy potkala, a nebylo jich málo. Tam, kde už si jiní lékaři začínali myslet, že si asi vymýšlím, přišla paní doktorka s dalším novým návrhem lečby, která po měsících bolestí konečně zabrala. Jsem ji neskonale vděčná. Skvělá lékařka, úžasný člověk. Děkuji

Paní doktorka je ne jen skvělá pozorná lékařka taktéž velice příjemná osoba taktéž zdr.sestra paní Chvátalová za mne mohu doporučit tuto Nemocnici i celý její zdr.tým.Super super

Málo jsem v životě poznala tak úžasnou paní doktorku. Je milá, srdečná, lidská, zodpovědná. Umí člověka vyléčit svým přístupem.

Zatím jsem se nesetkal s takovým skvělým přístupem . Paní doktorka je velmi příjemná a lidská a nic nezanedbá . Je to odborník na svém místě s krásným vztahem k pacientům

Pani doktoka je velmi vynikající člověk,má krásný přístup jak k pacientům tak k lidem ,má solidní jednání ,je velmi příjemná ,srdečně si vážím toho co pro mne jako ošetřující lékař dělá nic nepodcenuje.Tímto chci napsat že v Žatci jsem se stím ještě nesetkala a opravdu smekám před takovou osobou jako je paní doktorka .Také chci poděkovat za veškerou péči Panu Primáři Kalinovi a jeho kolegům moc si toho vážím díky jejich práci jsem dnes štastná že mohu fungovat a cítím se velice dobře.Nemocnici na Homolce a jejím lékařum na Neurologickém oddělení držím palce jsou suproví.Vřele doporučuji pacientům tuto nemocnici.S pozdravem Kateřina Pasztorová Žatec