Gynekologická ordinace MAXIMA

Jsme privátní gynekologické centrum provozované již 11 let. V našem centru ordinují 2 gynekologové. Oba máme I. i II. aprobaci z oboru gynekologie a ...

• Migréna
  • Bolesti v břiše
  • Zánět pochvy

• gynekologie a porodnictví

Antikoncepce

Gynekologická ordinace MAXIMA

Dárcovství oocytů (odměna 15.000 kč)

Ekg - elektrokardiografie

Gynekologická operace

Gynekologické vyšetření

Odstranění jizev laserem

Porodní asistence

Sexuologické poradenství

Gynekologická ordinace MAXIMA

Silgard - vakcina proti lidskému papilomaviru

Gynekologická ordinace MAXIMA

Spolehlivé těhotenské testy (vyhotovené ihned)

Ultrazvuk

Vedení těhotenství

Vyšetření prsu

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA vedení těhotenství

Na jednu stranu oceňuji, že všechno vysvětlí a můžu se doptávat, taky nic vysloveně nenutí, jen upozorní na rizika odmítnutí nějakého zákroku. Specifický humor nekomentuji. Co mi vadí, je totální dezorganizace provozu - chybí objednávkový systém, ženy v čekárně (malé a vydýchané) si hlídají pořadí dle příchodu, ale do toho přijde občas někdo "jen pro recept" a je vpuštěn před ostatními (min 10-15 v ordinaci), chybí sestra, která by uspíšila vyšetření. Pan doktor taky dost často dorazí a začne ordinovat o několik desítek minut později. Zejména při kontrolách v těhotenství čekat 2-3 hodiny je dost na hlavu.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Preventivní prohlídka

K panu doktorovi jsem šla, protože mě jinde v Brně nechtěli. Bohužel nemám dobrou zkušenost. Čekací doba dvě hodiny v čekárně i přes objednání (pacientky si samy hlídají pořadí podle toho, jak přišly). Hned při vstupu inkasoval 600 Kč na "chod ordinace" bez dokladu. Poté vtipkoval o mém příjmení, že manžel je asi Arab (i když nemám cizí jméno). Při kontrole jsem se cítila dost diskomfortně, dokonce bolestivě - ale budiž. Podle výtoku usoudil zánět, i když jsem byla v době ovulace a po mém konstatování, že mám výtok normálně půlku cyklu, mi raději předepsal globule. Při UTZ opět vtipkoval, že je rád, že není žena, protože do 6 cm velké dělohy se vejde to obrovské dítě. Nakonec poznamenal, že "tak ještě neumřete" = jsem v pořádku...
Na kontrolu po 14 dnech jsem nešla kvůli menstruace a při tel. hovoru na výsledky jsem se dozvěděla, ať si přijdu někdy osobně. Že nemá čas (při prohlídce přitom uvedl své číslo, ať volám kdykoliv přímo jemu). Po uvážení a přečtení hodnocení se tam už neobjevím. Chápu humor, ale tento mi přišel přes čáru a nevhodný ke vztahu pacientka - doktor. Čekací doba otřesná. Před objednáním tedy zvažte, jestli Vám návštěva stojí za to.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju, take mi poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo, mnel zcela nemistne poznamky, sebral dost penez a nedal zadny doklad o zaplaceni, objevil neexistujuci zanet. Nodhadl spravny tyden tehotenstvi a rekl ze nevidi srdicko u plodu, kde u jineho lekare bylo srdicko videt hned.
Podavam stiznost na jeho neobvykle praktiky na Cesku lekarsku komoru.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA Tehotenstvi

Pan Sladek rekl ze nevidi srdicko u plodu. Rekl ze 90% je to pravda. Doporucoval jit do nemocnici ale myslil ze budou me cistit. V nemocnici na ultrazvuku doktorka rekla ze vsehno vporadku. Za 9mesicu ja jsem mela porod. Se narodil zdravy hlapecek.

Umístění: Gynekologická ordinace MAXIMA

Nedoporucuju. Poprve mi prisel prijemny, ale mluvil hodne mimo. Vzal poplatek 600kc a ani nedal zadny doklad o zaplaceni. Dale objevil neexistujici zanet. Rozhodla jsme ale jeste zustat. Chyba! Druha navsteva byla za 2 tydny. Byla jsem objednana a cekala dalsi hodinu. Kdyz jsem prisla pro tehotensky prukaz, pak doktor vytahnul vysledky analyzy a ze mam nador. Ne, nemam, to si jen delal legraci. Haha. Velice vtipne, kdyz mas rocni dite a cekat na dalsi slyset, ze mas nador. Legrace se zacala pak. Druhy UZ neukazal mimco. Stane se. Ale pan doktor byl na 100% jist, ze mam mrtve dite. Poslal me na cistku a vypsal antikoncepci, kterou jsem nikdy nebrala. Choval se neprofesionalne a neeticky, furt mi rikal, ze 100% ma pravdu, neni nutne delat dalsi analyzy, a ze nemam brecet, nic memu zivotu nehrozi a nic se vlastne nestalo. Ja jsem dost odolna stresu. Ale tohle bylo hodne i na me. Hrozny pristup, kdyz prijdes o zadane mimco. Nakonec jsme jela k Milosrdnym bratrum, coz on nechtel, chtel mi poslat na cistku na Obilnak. Tam mi ukazali moje miminko. Zive, se srdecnou akci a hlavne bez jakychkoliv viditelnych problemu. Ale byly to nejhorsi 2h meho zivota. Spatnou diagnozu muze dat i ten nejlepsi lekar, ale tohle bylo naprosto neprofesionalni chovani, delat zerty, ze pacientka ma nador, pak ze potratila, ale nic se nedeje, stane se to u 25% zen, tak at prestanu brecet a vsechno v dost legracni forme... Hruza a des! Nejhorsi investovani 600kc v mem zivote.

Pana doktora nedoporučuji.Nejsem u něj ani 3 měsíc a uz ze dostal přibližně 3000kc.A do toho nepocitam antikoncepci.Nastoupila jsem,protoze jsem se prestehovala a on byl blizko.Bohuzel jsem si o nem nic nezjistila.Roční poplatek 500kč je vážně směšný, vůbec ho nezajima,ze mate hluboko do penezenky,zánět ktery jsem podle nej měla mi lecil asi 6 ruznymi leky,které opravdu nebyly levné.Žádný problem jsem nemela,nic mne nebolelo,nepalilo ani nesvedelo. Jeho diagnoza mi nebyla vubec vysvetlena.

Ž

K panu doktorovi nikdy v životě už nepůjdu.Jako těhotnou mne z ordinace vypakoval za 7 min.Stěžovala jsem si na bolesti a řekl ze mam namoženou dělohu.Mohl poznat že neco není v pořádku a ze malému uz měsíc netluče srdíčko.Mimochodem jsem byla na začátku 7 měsíce když jsem o syna přišla.Nepoznat to na dalších kontrolách nemusela jsem tu už být.Skončila bych s otravou krve a zůstala by mi tu roční holčička bez maminky.Těhotné maminky v zájmu vás a vašich miminek jděte radši jinam.

Jeden z nejhorších doktorů (a rozhodně nejhorší gynekolog), jaké jsem kdy potkala. Nejenže neustále léčil neexistující "záněty", ale sám mi prodával antikoncepci, aniž si poznamenal, jakou mi vůbec dal. Nemístné poznámky byly to nejmenší. Vyžadoval každoroční poplatek, na který mi ani po opakované urgenci nevystavil doklad, takže je jasné, že mu to šlo do kapsy. A ještě má tu drzost ve 2 ráno rozesílat sms s tím, že je třeba přijít na pravidelnou prohlídku a zaplatit roční poplatek. Už nikdy.

Musím bohužel souhlasit s dříve zmíněnými komentáři. K panu doktorovi jsem šla "naslepo", hledala jsem v Brně lékaře. Až příliš pozdě jsem si přečetla toto hodnocení. Mohla jsem si ušetřit nemalé finanční výdaje naprosto neodpovídající poskytnuté péči, nevhodné poznámky týkající se mimo jiné úpravy intimních partií, a sdělení, že mám zánět (přestože jsem nepociťovala žádné obtíže) a tedy že riskuji neplodnost. Po dvou návštěvách, kdy mi byla sdělena tatáž diagnoza a předepsány tytéž medikamenty jsem se rozhodla najít nového lékaře (resp. pro jistotu lékařku). Ta zánět vyloučila. Hodinové čekací doby a absence sestry jsou jen vrcholkem ledovce.

Rovněž přidávám názor a velmi špatné hodnocení pana dokotora Sládka.Zpočátu mi přišel fajn, přátelský. Bohužel to se pokazilo v okamžiku, kdy za jedno ozáření laserem požadoval 300 kč - v porovnání s ostatními brněnskými ambulancemi, které toto provádějí od 40-70 kč.

Jana L.

• Migréna