Provoz privátní psychiatrické ordinace
Anny Drabíkové 534/1, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Provoz privátní psychiatrické ordinace Jiný

Nejlepší odborník v psychiatrii, jakého jsme na naší cestě potkali... Nemám slov, jak moc jsem panu profesorovi i jeho manželce vděčná za život mého syna, za to, že je I. (syn má téměř stejné jméno jako pan profesor) tady pořád s námi a můžeme se společně radovat ze šťastných chvil a když je těžko, pan doktor nelituje času a úsilí pomoct - umí naslouchat, povzbudit, vybrat ty správné léky a neváhá je taky upravit / změnit podle pocitů pacienta nebo když se vyskytne lepší / modernější varianta, aby vše fungovalo co nejlépe, obrovskou oporou a zázemím je nejenom pacientovi, ale taky rodině, blízkým a opatrovníkům. Moc a moc děkujeme za všechno, píšu v náš speciální den, děkujeme!

Umístění: Provoz privátní psychiatrické ordinace psychiatrické vyšetření

Pan doktor Paclt jistě svému oboru rozumí a doporučuji jej hlavně pro děti. Mně ovšem více nepomohl.

Umístění: Provoz privátní psychiatrické ordinace Jsem pacientka pana prof.Paclta

Dobrý den.Jmenuji se Šárka Čunátová a již 22 let se léčím u pana profesora Paclta.Když mě začal léčit byla jsem ve velmi špatném psychickém stavu.Moje nemoc se mi projevila v 19 letech./Biopolární deprese+maniodepresivní stavy./Do doby,nežli jsem se dostala k tomuto úžasnému panu profesorovi,jsem prošla pod rukama nejméně 20 lékařů,kteří mě léčili velkým množstvím léků,ale bohužel nemoc se mi stále vracela.Byly to zoufalé a dlouhodobé stavy a už jsem neděděla kudy kam.Až díky panu profesorovi,jsem začala žít od mých 40 let plnohodnotný život.Je pravda,musím brát stále léky,ale bez toho to opravdu nejde.Také je pravda,že po některých lékách přiberete na váze,ale co je lepší?Nežít a živořit,nebo mít radost z každého dne?Pane profesore děkuji vám,zachránil jste mě.Vaše věrná a již dlouholetá pacientka ˇˇSárka Čunátová DĚKUJI VA'M!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Umístění: Provoz privátní psychiatrické ordinace

Pan doktor je moc hodný , příjemný k dětem , vyslechne a poradí a člověku opravdu pomůže . Nehledi na to kolik lidi čeká v čekárně a věnuje se každému naplno , tak jak to potřebuje . Jsme s ním velice spokojeny ,syn ho má rád a hlavně mu důvěřujeme .Je to opravdu lékař ,který opravdu léčí a zajímá se o lidi

K panu docentovi nechodím už přes 6let. Chodila jsem tam s rodiči jako adolescent, kdyby ale byla veškerá rozhodnutí v tu dobu na mě, byla jsem pryč mnohem dříve.. Cesta přes celou Prahu, 2-3 hodinky čekání v čekárně narvané lidma. (Kdo dřív přijde, dřív půjde-organizace žádná!) A poté 5minut u pana doktora. (Ten ovšem stihne v těch pěti minutách vyřídit 3telefony) Za již zmíněných pět minut padne otázka jak se daří, dostanete recept aniž by se pan docent optal jak to teď vypadá -zda li je váš zdrav.stav. lepší či nikoliv. (Ptal se jen výjimečně když měl dobrou náladu) Jeho nálada byla též pokaždé jiná. Očividně se na něm práce tohoto druhu taky podepsala. Ale samozřejmě si ráda přečtu že někomu pan docent pomohl nebo pomáhá. U mě tomu tak bohužel nebylo. :--)

Čerstvě po návštěvě u p. doktora.. je velmi náladový, jednou vše velmi kladné a podruhé Vás skoro vyhodí, myslím,že má už asi trochu problém sám ze sebou, pacientů moc, ta čekací lhůta je o nervy, odbornost je, ikdyž vůbec neposlouchá druhé, byla jsem u toho,kdy položit telefon a odrfkl,blbec jeden....myslím,že už ztratil soudnost a úctu k lidem, hold se vidí už jen jako velká kapacita. charakterově nevyzpitatelný, až urážlivé jednání.. opravdu škoda,protože když máte potíže s dítětem a usilovně hledáte a jste rádi za každou pomoc,je tohle velké zklamání..

Po celý život trpím depresí. nyní se se to přeneslo i na moji dcerku. V momentě, kdy jsme se dostali oba do péče pana docenta, řada našich nedostatečností se dala "do pohybu" k lepšímu. Je v pravdě zodpovědný lékař se všemi etickými zásadami. Vděčíme mu za mnoho...

Dobrý den. Mé jméno je Miloslava Kodetová. K panu doktorovi chodím několik let. Velice mi pomohl a stále pomáhá. Je to lékař člověk. to, že si člověk musí občas v čekárně počkat je daň za kvalitní ošetření, které tento lékař poskytuje. Jsem ráda, že mohu docházet k tomuto lékaři a kdybych měla dát doporučení, tak jednoznačně DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!

Pan DOKTOR Paclt je skutečným odborníkem a všem jej mohu jen doporučit. To, že si nenechá ze své ordinace a čekárny dělat holubník, pokládám jen za plus. Zatím mi vždy vyšel vstříc a k jeho ošetřující sestře, paní doktorce Pacltové, mám taktéž velikou úctu. Již od svých 4 let mě zná - v tu dobu jsme se přistěhovali na Háje a byla mou dětskou lékařkou i dorostovou. Nechápu zde lidi, kteří se zlobí za 30,- CZK i při vyzvednutí receptu. Za tu cenu si nekoupíte ani dvojku vínka v picérii. Ale ocenil bych objednání na čas, případně lístečkový systém, jako bývá na lepších poštách, bankovních úřadech atd... Něco to sice stojí, ale lze to realizovat. Čekat v chřipkové epidemii v čekárně, kde každý druhý kýchá tři hodiny - to je moc. Nicméně pan DOKTOR mě vždy přijal i na den, kdy měl plno a pokud má takových přicházejících jako jsem já více,pak se přeplněnosti čekárny nedivím. Nicméně samotný fakt vysoké návštěvnosti svědší o jeho kvalitách v tom nejlepším slovasmyslu.

Super bezva člověk,řeším spoustu problémů,tento lékař je schopen empatického myšlení,velice mi pomohl a pomáhá,všem mohu jen doporučit.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Co je Schizofrenie a jak omezuje v radostném životě?

SCHIZOFRENIE je onemocnění centrální nervové soustavy, se závažnou vrozenou dispozicí. Léčba je je farmakologická, vyžaduje pravidelné užívání léků a při dobré spolupráci a psychoterapii se může prakticky vyléčit, léky je však nutno užívat často v menších dávkách celoživotně, pak jsou omezení minimální.

Doc. MUDr. Ivo Paclt

Dobrý den, chci se zeptat jakým způsobem probíhá diagnostika a případně léčba ADHD u dospělých. Zajímá mě co proplácí pojišťovna a jakým způsobem se k vám dostat, jestli je možné se objednat přímo u vás nebo mám zajít nejdříve za svojí praktickou lékařkou? Pojišťovnu mám ČPZP.
Děkuji

Myslím, že odpovědˇ je přesná a vyčerpávající, léčba je ě často úspěšná. MUDr I. Paclt

Doc. MUDr. Ivo Paclt