Lábkova 18, Plzeň
Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

Umístění: Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné Pravidelná kontrola, později gravidita

Na p. doktora jsem dostala doporučení od spokojené kamarádky. Personál ordinace p. doktora je velmi profesionální, lidský a dokáže s každým jednat individuálně dle jeho potřeb a problémů. Jsem s nimi maximálně spokojená, nikdy nebyl sebemenší problém, vždy se snaží vyjít co nejvíce vstříc a ještě poradit.
Vřele doporučuji.

Pan doktor Kraus je po dlouhém hledání první lékař, který se mým zdravotním problémem opravdu zabýval a vyléčil. Pan doktor je profesionál s velice příjemným vystupováním. Sestřička je také moc milá a navíc jdete na řadu v čase na který jste objednána a nečekáte jako u jiných lékařů.

K panu doktoru chodím již 13 let, přihlásila mě k němu už moje mamka. A teď když jsem těhotná, tak zjišťuji a velice oceňuji, jak skvělý doktor to je. Nezapomněl na mě s žádným vyšetřením, ozvičky děťátka poslouchá i tím trychtýřkem, což už v dnešní době moc doktorů nedělá. Pečlivě prohmatá bříško, jestli děloha drží tak jak má. Jestli někomu vadí 300,-Kč poplatek za nadstandard tak prosím, každý je na tom finančně jinak, já toho ale nelituji a teď v těhu se to obzvlášť vyplácí, vlastně mi tento "poplatek" nikdy nepřišel za těžko. Veškeré vybavení má pan doktor k dispozici, takže ani na ozvičky nemusím chodit do nemocnice a je to pro mě mnohem příjemnější. Sestřička je také skvělá a kvalifikovaná PA. Prostředí velmi pěkně, domácké, prostě pohodové. Na to, že to je chlap, tak se k němu vůbec nebojím chodit a nemusím se před ním stydět. Oceňuji i jeho profesionální jednání a etiketu, kterou k ženám dodržuje, to už se v dnešní době taky nevidí. Musím také vyzdvihnout to, že mi nepředepisoval žádné zbytečné vitamínové doplňky v průběhu těhotenství, spíš se zdravým selským rozumem zeptal, jestli něco beru, když jsem řekla že ne, tak mi pouze doporučil jíst jednou týdně rybu a bylo hotovo, nic mi nepředepisoval, nevnucoval. Za mě opravdu skvělý doktor a co tak poslouchám od žen, které chodí jinam, můžou mi ho opravdu závidět :) Jemu i sestřičce, ke které také ještě chodím na těhu cvičení patří opravdu velký dík, za jejich odbornost a péči.

Již několik let navštěvuji pana doktora Krause a musím konstatovat,že jsem se vším nadmíru spokojená.Pan doktor je jeden z nejlepších doktorů u nás a pokud by existoval Oscar v oboru gynekologie,on by byl první,kdo by si ho zasloužil.Na prohlídky chodím velice ráda i díky jeho profesionální sestřičce,která mi vždy poradí a při jakémkoliv problému uklidní.Nyní jsem podruhé těhotná a nejraději bych chodila na prohlídku každý týden,jsem potom vždy klidná,že je vše tak,jak má být.Chtěla bych touto cestou panu doktorovi poděkovat,ze jeho profesionální přistup a vždy milé jednání...

Velmi dobrá komunikace -rady.Nadstandartní péče.Příjemné prostředí.Lidský přístup

K panu doktorovi chodím už více než 30 let, od doby, kdy pracoval ještě ve Vinohradské nemocnici a jsem vždycky moc spokojená. Rodil mi nejmladšího syna, který vážil 4,50 kg a porod byl komplikovaný - vysoké kleště, díky panu doktorovi všechno dopadlo dobře, dnes už syn studuje vysokou školu. Vždycky byl velmi vstřícný, milý a šetrný při vyšetřeních, neostýchala jsem se nikdy zeptat se na cokoliv.
Přeji mu touto cestou stálé zdraví a ať ještě mnoho let ordinuje, neumím si představit, že bych hledala a našla jiného, který by se mu vyrovnal.

Děkuji a zdravím

Zdenka Pištěková

K panu doktorovi chodím nějakou dobu, co jsem k němu přešla od jedné paní doktorky asi po čtyřech návštěvách u ní (šlo zároveň i o dětskou gynekoložku), kterou jsem musela změnit. Nedokážu si představit, že by k ní moje dcera chodila...Pan doktor má zlaté ruce a já nemám strach k němu jít i přes problémy, které mi pomohl vyřešit, tak jako k mojí bývalé paní doktorce. Proto mohu pana doktora Krause jen doporučit, je opravdu pečlivý a nenechá nic náhodě, ale okamžitě řeší sebemenší problém. Děkuji, že v této oblasti existuje takto velice šikovný člověk - pan doktor Kraus.

Dnes jsem byla na vstupní (první) prohlídce u Dr. Krause. Musím říct, že s tak příjemným a profesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala u žádného gynekologa v Plzni ať již u soukromníků či u nemocničních doktorů. Vše vysvětlil na vše odpověděl, vyšetření nebylo nepříjemné ani bolestivé jako u některých jiných ´´odborníků.´´ Perfektně moderně zařízená ordinace i přilehlé prostory jsou jen třešničkou na dortu. Sestřička je též velice příjemná a skvělej sehraná s panem doktorem. Mohu jen doporučit všem, kteří jsou z jakéhokoliv důvodu nespokojení se stávající gynekologickou péčí jejich lékaře.

Pan doktor mě přijal s ne zcela akutním problémem, byť nejsem jeho pacientkou, dokonce s úsměvem a uvítáním. Vše mi náležitě vysvětlil a jeho vystupování i postup je velmi profesionální. Děkuji panu doktorovi i jeho milé sestřičce!

Jsem pacientka DR.Krause a muzu jen rict ze je to nejlepsi gynekolog co znam ,muzu mu timto podekovat a zaroven doporucuji. Zachranil my zivot tim ze me poslal do nemocnice k vuli mimodeloznimu tehotenstvi ,ktere jak my rekl primar v nemocnici prijit o dva dny dyl uz by bylo pozde a po druhe k vuli predcasne hrozicimu porodu a zachrane ted uz meho 16 mesicniho broucka, jsem opravdu rada ze chodim prave k nemu