Lábkova 18, Plzeň
Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

Dobrý den,chodila jsem dlouho k Mudr.Krausovi,ale v poslední době jsem s ním já i dcera nebyly spokojené.Všechny komplikace,které dcera měla byly prý OK,až musela přejít k jinému doktorovi a u něho už to tak OK nebylo a začal vše řešit a dcera je již bez obtíží.Já jsem se u něho setkala s vysoce povýšeným chováním jen proto,že jsem nechtěla tělísko za 5000 ale jen to obyč.Tehdy jsem neměla práci a pan doktor mi řekl,že mi jí hledat nebude a hotovo.Po tomto jsem k němu okamžitě přestala chodit.Škoda,byla jsem u něho léta

Vážená paní armáni,zbytečně Vás jistě pan doktor neposlal do nemocnice.Já se zánětem ležela v nemocnici měsíc a modlila se,aby to byl doopravdy jenom zánět.

Milá paní Evo L.,
nevím co je vaše zaměstnání,ale věřím,že jste jistě dokonalá a vše děláte s naprostou přesností.Nezastávám se pana doktora,ale vím,že mi zachránil život..../primářka!!! v mimoplzeňské nemocnici, nepoznala mimoděložní těhotenství,ale byl štědrý den,tak jsem její stav omluvila/A vy si tady píšete o nějaké konizaci čípku,to má několik žen ze stovky.Přečtěte si prosím,více o rakovině čípku,než začnete tady takové bludy psát a nesvádějte vinu na lékaře.
S pozdravem Miluš

Musím jen souhlasit. Pan doktor Kraus je odborník na svém místě. Vyslechne problémy, vysvětlí možnosti léčby.Využívá moderní techniky,umí s ní dobře pracovat. Spolupráce lékaře a sestry je zde výborně sladěna. Jsem maximálně spokojená. Prostředí velice příjemné, dostatek prostoru, vše nové.