Lábkova 18, Plzeň
Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

K panu Krausovi jsem chodila skoro 10 let. Při prohlídkách jednou za rok nebo občasných problémech mi přišel úplně v pohodě. To se však změnilo během těhotenství. Jakmile jsem se chtěla něco dozvědět, tak mi pan doktor přišel často arogantní a strohý. Nedejbože pokud bych s ním nesouhlasila. Mám spoustu "historek" s ním, které by byly na A4, kdybych je měla popsat. Každopádně dál tam už určitě chodit nebudu... A mimochodem, nejsem si vůbec jistá, zda pan doktor dělá všechna potřebná vyšetření. Nemyslím jen v těhotenství, ale obecně. Těším se, až najdu jiného lékaře.

Umístění: Gynekol. ordinace, poradna pro těhotné

Pan MUDr.Kraus mi byl doporucen jako vyborny lekar.Po prvni navsteve jsem byla velice spokojena.Pokud mate ovsem zavaznejsi a dlouhodobejsi problem o zadne profesionalite uz se mluvit neda.Jelikoz to mam k panu doktorovi pomerne daleko a nemam nadbytek casu,tak mi nestaci,ze se na me pan doktor podiva,neudela mi zadne testy a napise mi recept na volne prodejne masticky.Takze v lekarne nechavam pouze penize a zadny ucinek.Posila vsude mozne,jenom aby me mel z krku.Nedoporucuji.Velice me prekvapuji kladne hodnoceni tady.

Nemohu doporučit, já sama jsem několikrát u p. dr. Krause narazila, zaleží na jeho momentální náladě, a o empatii se také hovořit nedá, myslím, že u něj jde více o peníze než pacienta.

S panem doktorem jsem byla vždy spokojena až do této doby.
Zbytečně mě poslal do nemocnice a poté co mi paní doktorka sdělila že mám jen na děložním čípku zánět tak mě začal ihned léčit antibiotiky.
Jak je možné že pan doktor nepozná zánět.

Z panem doktorem jsem nikdy moc spokojená nebyla , sice má příjemnou sestřičku , krásnou ordinaci ale to je vše . Chodila jsem k němu 10.let a z toho jsem byla dvakrát těhotná . Jako prvorodička jsem neměla žádné zkušenosti a pan doktor vůbec nebyl zdílnej a na co jsem se nezeptala jsem se prostě od něj nedozvěděla . Při druhém těhotenství jsem měla zjizvenou dělohu a slabou jizvu z předchozího císařského řezu , tim pádem jsem měla dva měsíce před porodem silné bolesti v podbřišku a pan doktor mi řekl , no copak chcete , vždyť jste těhotná a to bylo vše . A to nemluvím o tom, když jsem si k němu chodila jenom pro recept na antikoncepci a jen platila nějaký poplateky a proto má pan doktor milé dámy novou ordinaci.Potencionální pacientky zvažte komu svěříte život budoucího dítěte do rukou.

Pročítám zde vaše příspěvky a bohužel nemůžu souhlasit. K panu doktorovi jsem chodila několik let. Ze začátku byl super. Ale tak poslední 3-4roky se péče zhoršila. Na mé problémy nereagoval a nakonec jsem byla nucena změnit gynekologa. A byl nejvyšší čas. Nový lékař mě provedel různá vyšetření (která mě doktor Kraus nikdy neprovedl) a víte jak jsem dopadla? Sdělili mi, že mám HPV infekci na čípku. Pak už šlo vše ráz na ráz. Na nic se nečekalo a já podstoupila operaci při které mi byla provedena konizace. Výsledky z histologie a biopsie potvrdily rakovinu děložního čípku. Naštěstí jen v ranném stádiu takže stačilo jen to co mi odstranili a nemusí mi vzít celý spodek. Kdybych u Krause zůstala, tak bych asi dodnes nic nevěděla a rakovina by se vesele rozšiřovala dál až by bylo na vše pozdě. Mám tři malé děti a nemůžu si dovolit umřít.

Bohužel nejsem jediná kdo má tuhle špatnou zkušenost s tímto gynekologem. Vím o dalším třech pacientkách pana doktora které dopadli stejně jako já.

Tohoto doktora nedoporučuji nikomu.