Poliklinika Lesná
Halasovo náměstí 597/1, Brno-sever, Brno

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Lesná Jiný

K panu doktorovi jsem chodila asi čtyři měsíce. Nebylo snad ani jedno sezení, při kterém by neusínal. Neustále jsem měla pocit, že ho moje problémy pouze nudí. Zpochybňoval má rozhodnutí co se týče vztahů a nejrůznějších životních situací. Když jsem se mu jednou svěřila s něčím velice osobním, tak jsem se místo podpory a rady dočkala pouze hodinové přednášky z českého jazyka o tom, že se mu nelíbí slovní výraz, který jsem použila. Nemyslím si, že by člověk po každém sezení měl brečet a připadat si, že s ním není něco v pořádku.

Umístění: Poliklinika Lesná Jiný

Skoro nikdy nepíšu recenze a co se týče psychologů, nemám mnoho zkušeností... ALE přestože mám za sebou jen 2 návštěvy, věřím, že jsem měla na tohoto psychologa opravdu velké štěstí! Myslím si, že je vzácné natrefit na někoho s tak objektivními názory a zdravým přístupem. Žádné unáhlené "nálepkování" diagnózou, naopak víra v to, že jde vše vyřešit a velká snaha pomoci. Každý si ve výsledku musí (chtít) pomoci sám. Už teď mám pocit, že z pomocí pana Hurdálka to všechno nějak zvládnu. Opravdu doporučuji.

Umístění: Poliklinika Lesná Psychosomatické problémy

Výborný doktor, moc mi pomohl -- přišel jsem s dost nepříjemnými psychosomatickými problémy, které nakonec téměř zcela vymizely, současně se mi v mnohém zlepšily vztahy s rodinou a okolím a prožívání nepříjemných situací. Pan doktor umí klást správné otázky a nazírat na věci z různých úhlů, takže mi při rozhovorech s ním docházely věci, které by mě jinak ani nenapadly (přitom jsou v podstatě celkem jednoduché...). Je také velmi příjemný, často jsem odcházel s úsměvem. Předtím jsem zkoušel chemickou léčbu (v zásadě antidepresiva) a nedá se to srovnat -- psychoterapie sice trvá déle než vzít si prášek, ale v mém případě zřejmě vyřešila opravdovou podstatu problému; jsem OK a bez prášků.

(Chodil jsem na hodinová sezení cca 9 měsíců po týdnu až dvou, teď píšu cca půl roku po ukončení sezení.)

Pan Hurdálek je nejlepší psycholog, kterého jsem doposud měla. Už jsem u něj více jak rok a nemám si na co stěžovat.
Líbí se mi, že má ke všemu neutrální postoj a nechává pacienta, aby rozhodl. Nestaví se na ničí stranu a i když občas vypadá, že je duchem nepřítomný, pečlivě poslouchá co říkáte a dokáže vás z vašeho povídání upozornit na spoustu věcí, kterých byste si sami nevšimli. Nic nedramatizuje, právě naopak - vše se snaží řešit s klidem a pacient se díky němu dokáže podívat na situaci z mnoha jiných úhlů. Má velice klidný a příjemný hlas, i jeho pracovna je příjemným místem. Často k němu chodím vytočená a nervózní a odcházím s úsměvem na tváři, protože má velice trefný a vkusný humor, díky kterému vám vaše problémy občas přijdou méně podstatné, než jste si prvně mysleli. Má taky velice zajímavé metody, např. ve formě "fantazií", kreslení obrázků apod.
Dle mého názoru je to velice moudrý člověk a konverzace s ním je vždy smysluplná a na úrovni.
Jsem za něj neskutečně vděčná a vyvrátil většinu mých přesvědčení o psycholozích, které vznikly na základě mých předchozích zkušeností.
Vřele doporučuji

chodím k panu doktorovi asi dva měsíce a podle mě je super. klidný, ví co říká, teoretickou znalost umí převádět do praktického využití. doporučuji.

Pan doktor není špatný, ale během našeho sezení neustále zíval a občas mi připadalo, že ho nezajímá, co mu vykládám. Mohl mít zrovna jen špatný den, nicméně já už jsem na druhé sezení nešla...

U pana psychologa jsem byla před několika lety. Neříkám, že mě nějak výrazně nadchnul, nicméně byl milý, otevřený, se zájmem poslouchal a jeho terapie mi v té době dost pomohla. Líbí se mi hlavně, že návštěva u něj se hradí ze zdravotního pojištění

Nejenže je to skvělý posluchač, umí navést klienta k závěrům. Velmi si ho vážím. Hodně mi pomohl.