ORTOPEDIE – MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o.
Čechova 44, Plzeň

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová
Relax Centrum Slavia, U Borského parku 19, (areál sportovního klubu Slavia), Plzeň

Běžný termín

Dermální výplně s čistou kyselinou hyaluronovou

Diagnostické vyšetření +16 Více

Dukanova dieta

Individuální tréninkový program

Kondiční cvičení

ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ ­ MUDr. Iveta Pivovarová

On­line objednávky pouze pro LÉKAŘSKÉ ZÁKROKY V ESTETICKÉ MEDICÍNĚ. Objednání nutno jeden den předem potvrdit telefonicky na telefonním čísle .
...

Léčené nemoci

• ortopedie
  • korektivní dermatologie

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Paní doktorku jsem začala navštěvovat jako sedmi leté dítě s vadným držením těla. Později jsem ji navštívila v pubertě kvůli bolestem zad. Paní doktorka mi odepřela rehabilitace s tím, že jsem je už jednou kvůli zádům absolvovala a tudíž mi je už znovu pojišťovna neproplatí, i přes to, že bych na rehabilitaci měla mít dvakrát do roka se stejným zdravotním problémem nárok. Následně mi nabídla soukromé zpoplatněné hodiny. Naprosto neetický přístup k dítěti, které má zdravotní problém.

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Velmi při jemná a ochotná paní doktorka. Vše umí dobře vysvětlit. Hlavně v klidu a s úsměvem. To se dnes vidí málo. Takhle by to měla vypadat všude. Přeji jí mnoho úspěchů a hlavně dobrých pacientů, protože se někteří nesmějí chovat

Umístění: Poliklinika Bory s.r.o. Jiný

Na vysetreni 2,5leteho syna nas poslala obvodni doktorka a zaroven nas poslala i na rehabilitace. Na rehabilitaci nas prijali a doporucili nam cviceni kazde 3 tydny a cvicit doma. Ovsem pani doktorka uz nebyla stejneho nazoru jako rehabilitacni doktor a nase obvodni doktorka. Zacalo to tim, ze syn si chtel sednout na zidlicku v cekarne, ale je maly a zavrzal s ni na podlaze, vybehla sestra, ze jsme v soukrome ordinaci a meli bychom se podle toho chovat. Potom co jsme vesli do ordinace na me spustila, ze chuze je primerena veku a kdo z nas dvou si o vysetreni zazadal, byla jsem obvinena, ze jsem iniciativni matka a vydupala jsem si vysetreni u obvodni doktorky a tohle se resi az ve 3 letech. Nestacila jsem se ani nadechnout. Neverim temto nazorum, ze je tak skvela. Do zpravy se nezapomnela posychrovat, ze mame cvicit a cviky nam ani neukazala a nevysvetlila jak. Kdyby byla na hodnoceni 0, dam ji - 5.

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé, na doporučení rodiny. Snad nejlepší přístup, jaký jsem zažila. Vřele doporučuji všem.

Jsem s péčí spokojena, vše co jsem chtěla mi vysvětlila, Po jí doporučené rehabilitaci mne dokonce podstatně méně bolí záda a dokonce se v noci nebudím boletí.

Jsem spokojená

S paní doktorkou jsem velmi spokojena.Zkušená lékařka s citlivým přístupem k pacientům.Doporučuji všem.

Mery
S paní doktorkou jsme velmi spokojeni ( celá rodina - 6 osob) .Ano , najdou se tací co nárokují co prostě nejde . Vřele doporučuji , věnuje se dostatečně pacientovi . Za to jí patří vřelý dík.

U paní doktorky jsem byla několikrát a vždy ošetřena s laskavostí, péčí a účastí k mým problémům. Příslušné zákroky byly řádně vysvětleny. Vřele doporučuji.

S péčí jsem velmi spokojená.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, před pár dny jsem si všimla, že mám pod kůží zarostlí chloupek na noze tak jsem ho chtěla dostat ven, ale přehnala jsem to ze začátku to vypadalo normálně tak jsem to namazala mastičkou a přelepila náplastí a tak jsem to dělala každý den, ale potom to začalo hodně červenat a tekla z toho žlutá vodička a teď je tam strup a pod ním je to žluté a okolo hodně červené a dost to bolí tak se chci zeptat co bych s tím měla dělat jestli si to mám mazat nějakou speciální mastičkounebo to mám nechat být nebo zajít na kožní děkuji.

Dobrý den, je třeba zajít k lékaři. dr. Pivovarová

MUDr. Iveta Pivovarová