Iveta Marková, Ph.D., praktický lékař Brno

MUDr. Iveta Marková, Ph.D.

Praktický lékař

Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Běžný termín

Kompletní předoperační vyšetření +14 Více

Komplexní interpretace výsledků

Lékařské nálezy pro posouzení zdravotního stavu pro účely osoby se zdravotním postižením a příspěvku na péči

Léčebné a preventivní péče

Poskytujeme zdravotní péči praktického lékaře pro dospělé, garantujeme osobní přístup a maximální úsporu času pacientů. Náš profesionální personál je ...

• Chřipka

Komplexní interpretace výsledků

Léčebné a preventivní péče

Návrh na lázeňskou péči

Poliklinika Lesná

Odběr biologického materiálu (krev, moč, stolice, výtěry, atd.)

Poliklinika Lesná

Očkování pravidelná i na vlastní žádost (např.: tetanus, chřipka, infekční žloutenka typu A, B, klišťová encefalitida, meningokoková miningitida, atd.)

Ošetření drobných kožních poranění

Poliklinika Lesná

Posouzení zdravotní způsobilosti (řízení motorových vozidel, potvrzení ke studiu, zbrojní průkaz, sportovní činnost, atd.)

Poliklinika Lesná

Pravidelná měření TK, stanovení kardiovaskulárního rizika a prevence

Poliklinika Lesná

Preventivní prohlídky hrazené pojištěncům ordinace každé dva roky, na vyžádání kdykoliv

Poliklinika Lesná

Stanovení hladiny krevního cukru v krvi

Poliklinika Lesná

Vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence nádorů tlustného střeva

Poliklinika Lesná

Vyšetření, posouzení a vystavení průkazu pracovníka v potravinářství

Poliklinika Lesná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Návaznost na síť vyšetření u specialistů včetně laboratorních a zobrazovacích metod

Tuto lékařku opravdu nedoporučuji. Vybrala jsem si ji na základě většiny pozitivních referencí zde, které nicméně často vycházejí z funkčnosti rezervačního systému lékařky a úvodní registrační návštěvy. To může zmást, na první schůzce se paní doktorka jevila dobře-normálně, nicméně když jsem od ní potřebovala prakticky formalitu - obyčejnou žádanku ke specialistovi, kterého jsem chtěla změnit (na což jsem tou dobou rozhodně měla nárok), zahrnula mě výčitkami, nerelevantními komentáři a argumenty, dokonce nepravdivou informací, že mám nárok měnit specialistu až po půl roce od první návštěvy, a zastrašováním, že budu mít problém s pojišťovnou... Byla opravdu velmi nepříjemná, otrávená, vůči mě podezíravá.
Toto chování mě opravdu velmi šokovalo - styl komunikace byl ve velmi autoritativním a pacienta ponižujícím stylu. Trochu mi to přišlo, jako bych se vrátila o 40 let zpět. Takové chování by si nikdo neměl nechat líbit.

Názor přidán dne 30.06.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Administrace rozhodnutí dočasné pracovní neschopnosti

Měla jsem k dispozici tři lékařské zprávy (z pohotovosti neurologické kliniky, od neurologa), za sebou dvě návštěvy rehabilitace. Zažila jsem si velmi silné bolesti a bezmocnost, kdy mě v mých třiceti jedna letech musel přítel a matka zvedat z toalety a následně oblékat, a u paní doktorky Markové jsem musela čelit zpochybňování mého zdravotního stavu, nařknutí z podvodného jednání a neetickému jednání s pacientem celkově. Doktorku Markovou nezajímal můj současný stav, jak se cítím, zda jsem schopna normálně fungovat a zda je neschopenka potřebná. Jednala se mnou nedůstojně, z pozice moci a byla vůči mně zaujatá. Už od začátku řešení mého případu bylo vidět, že ji obtěžuje papírování spojené s „Potvrzením dočasné neschopnosti“. Toto jednání s pacientem, které jsem u paní doktorky Markové zažila, považuji za vysoce nevhodné a neprofesionální.

Názor přidán dne 07.12.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poliklinika Lesná Běžný termín

3 návštěvy stačily, první, úvodní bez problému, následující 2 papírovací zcela nevyhovující. Stejné zdravotní potvrzení u jiného doktora zabralo 3min bez problému a zdarma, dohadování se, že musím mít IČO, ale to že ono potvrzení potřebuju na kvalifikaci bez které mi živnostňák a IČO v daném oboru nedají byl neřešitelný problém, nakonec mě vyhodily a při odchodu ještě dostanu vynadáno že jim přidávám nezaplacenou práci... Protivná, neochotná -> stačilo.

Názor přidán dne 23.04.19 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 05.10.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 15.05.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

S paní doktorkou jsem se měla zkušenost poznat jen jako záskok. Díky bohu. Paní doktorka a sestřička je prvně moc milá. Ale přijdete ráno v 7:30, před Vámi jsou dva pacienti a přijme Vás až v 9h. Potom Vás prohlédne, nechá Vás jít na odběr krve a přijít si máte až za hodinu a půl, tudíž celé dopoledne strávíte u doktorky v čekárně. Podotýkám, že jsem měla horečky a opravdu mi bylo zle (k doktorům chodím jen když mi opravdu něco je). Doma dvouleté dítě, které bylo na hlídání, původně na cca hodinu, ale později jsem stále hlídání musela prodlužovat. Paní doktorce to bylo úplně jedno, stejně Vám nic neřekne a o výsledky si zavolat nemůžete, prostě Vás nechá schválně čekat celé dopoledne, asi aby jste si příště rozmysleli další návštěvu. Bohužel, co jsem se dozvěděla, tak celý den tam strávíte běžně. Opravdu "lidský" přístup paní doktorky je už třešnička na dortě. Má první a poslední návštěva.

• Chřipka
  • Angína / bolest v krku