MUDr. Iveta Haouiová

České Budějovice 1 adresa

České Budějovice
K. Šafáře 64, České Budějovice

Umístění: České Budějovice Jiný

Paní doktorka je super,moc hodná,ochotná, profesionální. Sestřička milá, usměvavá. Prostě dokonalá ordinace.

Umístění: České Budějovice Jiný

K paní doktorce chodím řadu let a jsem ráda. Problém, který jsem měla, mi pomohla vyřešit k mé spokojenosti. Z prevenčních vyšetření mám pocit, že je o mne pečováno. Dobrá komunikace s paní doktorkou i sestrou. Příjemná atmosféra.

Umístění: České Budějovice Jiný

Paní doktorka je velmi milá, pečlivá a ochotná. Velmi mi pomohla v těhotenství, hlavně po psychické stránce.
Nesmím zapomenout ani na úžasnou a milou sestřičku. Spolu tvoří bezva tým!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, má sice trochu ráznější přistup, ale ono to není vždycky na škodu. Je ochotná, vstřícná, všechno vysvětlí. Sestřička příjemná, vždycky usměvavá a nápomocná. Kdyby to nebyla gynekologická ordinace, řekla bych, že tam chodím i docela ráda :-)

K paní doktorce chodím od 15 let, teď zažívám své první těhotenství a jsem nadšená. Paní doktorka i sestra jsou úžasné, pečlivé, vše vysvětlí a jako jediní z mála nevydělávají na UZ a fotkách miminka. Když od ostatních těhotných slyším ty ceny tak nechápu, že já doteď a to jsem ve 20TT nezaplatila nic a pokaždé mám fotku. Opravdu doporučuji a děkuji za péči o mně a mé miminko. PS: Pohlaví víme už od 13+5 :-)...

Úžasná paní doktorka se skvělou sestřičkou. Řeší s vámi problémy jako s lidmi, pokud jdete s vyloženou blbostí, tak nějak vám taktně vysvětlí, že jste drobet mimo. Pokud zavoláte, že máte akutní problém, není problém přijít a vyšetření absolvovat v jejich pauze na oběd (počátek těhotenství). Jak je to s alternativními požadavky a těhotenstvím nevím, ale myslím, že by to neměl být zase až takový problém - do ničeho vás přece nemůžou nutit násilím...ale možná je to tím, že jsem člověk, co si u doktorů moc nevymýšlí...:)

Paní doktorka Haouiová je velmi profesionální a pečlivá lékařka s citlivým přístupem. Mé problémy řeší nejen dle zdravého rozumu, ale také podle mých potřeb vždy s velkým ohledem na mé zdraví. Je velmi komunikativní, přímá a vždy vstřícná. Mohu jen doporučit!

To není pravda,paní doktorka je super a je odborník,tudíž zřejmě ví co dělá.Já s ní problém nemám,naopak jsem s ní velmi spokojená.

Se vším hned hotová, bojím se k ní i objednat, doporučuje sterilizaci žanám pod 50, co nemají problémy, nechápu. Sestra je skvělá! Bez té by to mohla zabalit. Nemá ženský přístup k pacientce a nedokáže jí pochopit.

Paní doktorka je velmi sympatická a příjemná. Zatím mi vždy pomohla. Od té doby co k ní chodím, nemám z prohlídek strach. Nyní jsem poprvé těhotná a vše mi vždy vysvětlí a poradí. S čekáním je to asi různé. Já jsem tam čekala nejdéle asi půl hodiny, jinak jsem byla většinou hned na řadě. Navíc sestřička je taky super. Všem doporučuji.