Hotovost

Nejčastěji hledané služby

1 200 Kč

1 200 Kč

Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna

Vystudovala jsem psychologii na Masarykově univerzitě v Brně. Věnuji se poradenství a psychoterapii zaměřené na řešení. Nabízím pomoc mimo jiné v násl...

• psychoterapie

Fotografie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna individuální psychoterapie

Dnes jsem byla poprvé na sezení. Paní doktorka je skvělá. Vše dopodrobna popsala a vysvětlila. I když jsem brečela jak želva, dokázala mi vykouzlit úsměv na tváři. Už teď se těším na další sezení. Děkuji za Vás

Tak mě paní psycholožka absolutně nesedla a jsem spokojená jinde. Ani jako odborník ani jako člověk. Odcházela jsem od ní v horším stavu, než jsem k ní přišla. Nepřišla mi vůbec vstřícná, empatická a je přehnaně asertivní.

Mgr. Iveta Fárová

Děkuji za Váš názor. V záznamech za poslední dva roky jsem bohužel nenašla pacientku s Vašimi iniciálami, takže nevím, o co se jednalo. Každopádně je mi líto, pokud jste opravdu u mne byla a odcházela jste nespokojena. Je samozřejmé, že ne vždy si lidé tzv. sednou a u terapie je právě tento aspekt velmi důležitý. Jsem ráda, že nyní jste našla pro sebe toto správného člověka a přeji Vám, ať jste brzy v pořádku a šťastná.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická poradna

Mohu jen a jen doporučit.. velmi milá paní psycholožka. Pomohla mi navést na "správnou cestu" a jsem za to velmi vděčná. U ní jsem našla odpovědi na spousty otázek v mé hlavě. Tímto děkuji!

Mgr. Iveta Fárová

Moc děkuji za Váš názor, kterého si velmi vážím. Jsem ráda, že Vám sezení se mnou pomohla a přeji, ať se Vám v životě daří.

Umístění: jiné místo

Paní Fárová je strašně moc prijemny clovek, je chápava, umí naslouchat a resit problemy. U ni jde opravdu vidět, že ráda pomáhá lidem.Vážím si toho, že jsem ji mohla poznat, pokaždé když jsem byla na návštěvě tak jsem mela bajecnou pozitivni naladu, kez by bylo na svete vic takovych lidi!!! Jeste jednou mnohokrat dekuji za vase rady moc jste mi pomohla a mate u me velky obdiv.

Mgr. Iveta Fárová

Moc Vám děkuji za Vaše milá slova. Zpětné vazby od svých klientů si velmi vážím a vždy mi dodá novou energii do mé práce. Přeji Vám, ať Vás báječná pozitivní nálada provází stále.

Paní psycholožka je velmi příjemná a můžu jedině doporučit. Po prvním sezení mne navedla na správnou cestu k řešení mého problému a neustále pracovala na dalších sezeních až do posledního setkání na uvědomění si podstaty problému a skutečností, které k jeho odstranění vedly. Je to odborník na svém místě. Určitě doporučuji. Jana B.

Mgr. Iveta Fárová

Děkuji Vám za milá slova, kterých si velmi vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Zatím mám po prvním sezení. Ale musím říct, že paní psycholožka má velice příjemné jednání, narozdíl od jiné "údajné" psycholožky mě po minutě rozhovoru (kdy jsem jí jen řekla, s čím jdu) neodeslala na psychiatrii a na pravidelné užívání lexaurinu. Zde jsem se setkala s příjemným rozhovorem, který probíral můj problém a hledal řešení. Zatím rozhodně děkuji a mám velmi dobrý pocit. Doporučuji.

Mgr. Iveta Fárová

Děkuji za Váš názor a doufám, že budete spokojená po celou dobu naší spolupráce, a že Vaši důvěru do mě vloženou nezklamu.

Iveta je terapeutka s širokým záběrem a pro své klienty udělá maximum. Zaměřuje se na hledání řešení a není spokojena, dokud je s klientem nenalezne. Protože má řadu znalostí ze specificky zaměřených kurzů a seminářů, dokáže velmi dobře měnit styly práce tak, aby našla právě to, co je nejvíce účinné. Svým pozitivním postojem potěší nejednu zarmoucenou duši. Jirka

Mgr. Iveta Fárová

Děkuji za Váš názor. Vždy se snažím přistupovat ke každému klientovi individuálně a respektovat jeho specifické potřeby tak, abychom společně co nejdříve dospěli k výsledku, který si klient přeje.

Myslím si, že pět hvězdiček je málo. Paní psycholožka je správný člověk na správném místě. Opět jsem to Já. Já ten veselý člověk, který se může radovat ze života a hlavně tu radost předávat dál-mému okolí-mé rodině-které to dlužím ...... Děkuji-malé nevýznamné slovíčko, ale přitom má velkou váhu.

Mgr. Iveta Fárová

Moc děkuji za milá slova. Na své změně máte sama velkou zásluhu. Velmi dobře se mi s Vámi pracovalo.

Velmi vstřícná, chápající paní psycholožka. A i když jsem měla dost vážné téma,,dovedla do našeho sezení vnést jemný humor. Moc mi pomohla,,všem vřele doporučuji. Jana

Mgr. Iveta Fárová

Děkuji za Vaši milou pochvalu. Názorů svých klientů si velmi vážím a vždy mně dodají další energii do mé práce.