Praktický lékař stomatolog
Jeremenkova 40, Olomouc

Paní doktorka je výborná zubařka, nejlepší jakou jsem poznala ve svém věku 57let. Tímto jí moc děkuji.

Paní doktorku jsem poznal náhodou, v době, kdy můj zubař měl dovolenou, byly Vánoce a já musel na pohotovost. Byla třetí lékař, který se mi během čtyř dnů věnoval a jednoznačně nejlepší! Ve svém věku (48) snad mohu hodnotit a byl jsem opravdu velice překvapen jejím lidským přístupem - vše detailně vysvětlila, popsala co mě čeká, profesionalitou - udělala rentgen, správně vyhodnotila situaci a dokonce napravila to, co zřejmě její předchůdci zanedbali a cítil jsem se v ordinaci opravdu dobře - i když v těch zubařských, je to asi těžce představitelné. Vánoce byly zkažené, ale zachránila mi Silvestra a vstup do nového roku a co hlavně - zuby. Ještě jednou - velký dík paní doktorko.

Souhlasím s názorem, že paní doktorka je konečně zubař, kterého se nebojím. Svěřila jsem jí do péče i chrup svého syna a jsem přesvědčená, že je v nejlepších rukou.

Paní doktorka Chmielová je výborná zubařka a profesionálka. Je pečlivá a jsem s ní velice spokojen. A navíc má krásné oči, takže to u ní ani moc nebolí.

k paní doktorce chodím jen krátce( asi 1,5 roku) a až u ní (v 25i letech) jsem zjistila, že zubaře se nemusím bát!