Ivana Vybíralová, dermatolog Jihlava

MUDr. Ivana Vybíralová

Dermatolog

Vrchlického 59, Jihlava
Nemocnice Jihlava

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Nemocnice Jihlava Jiný

Dnes jsem byla na pohotovosti s alergickou reakci na antibiotika, pani doktorka velmi prijemna, vse vysvetlila.Doporucuji, uz dlouho jsem se nesetkala s tak prijemnou pani doktorkou.

Velmi ochotná a svědomitá lékařka, která se zajímá o pacienta komplexně..Mně osobně velmi pomohla.
Věra Hollmannová

Ochotnějšího a svědomitějšího lékaře jsem nepoznal. Tímto se chci přidat ke všem předchozím kladným hodnocením paní doktorky Vybíralové.

naprosto profesionální, vždy ochotná, vstřícná, v klidu objasní jakýkoliv dotaz a řeší problém s empatií, která dnes není všem lékařům vlastní

Velmi ochotná příjemná odbornice, vše srozumitelně vysvětlí. To dnes vůbec není samozřejmostí!
Vždy mi pomohla.Děkuji Eduard

Byl jsem velmi spokojen

Skvělá lékařka, pečlivá, ochotná a vždy příjemná. Léčím se celý život s atopickým ekzemem a vyzloušela jsem spousty lékařů, léčitelů a šamanů pa celé republice. Proto si paní doktorky velmi vážím a to, co dělá pro své pacienty, nepovažuji za samozřejmé.

Příjemná lékařka.

Vyzkoušela jsem hodně dermatologů v různých městech, paní doktorka Vybíralová je skvělá. Jako jediná mi opravdu pomohla, je milá, ochotná.

Moc dobrá lékařka, vše ochotně a srozumitelně vysvětlí, je trpělivá s pacienty, jen je škoda,že ordinuje jen jednou týdně.