Ivana Vlková, zubař

MUDr. Ivana Vlková

Zubař

Jihlavská 48, Okříšky
Zubní lékařka

Ted tady nechci plivat na pani doktorku nebo sestru, ale pisu to zcela uprimne pro vsechny ostatni budouci nebo aktualni pacienty. Pani doktorka by svou ordinaci mela ZAVRIT nebo si dokoupit moderní přístroje typu rentgen jednoho a zubů. Pak by totiz videla veci, ktery roky prehlizi a na ktere odpovida vsechno v poradku, tak zase za pul roku. Jenze bohuzel bez rentgenu zubu to nepujde a vsichni dopadnete tak jako ja, az prejdete do moderni ordinace. Ted muj pripad, celkem mi plombovala 2 zuby, jeden pred peti lety, a druhy pred mesicem. Do novejsiho spravovaneho zubu jsem chytl akutni zanet a byl jsem nucen jelikoz bydlim v Brne si vyhledat sveho noveho zubare. Zubar mi ti plombu odvrtal (700 kc v cudu) a nezbylo nic jineho nez cistit zubni kanalky a po mesici zaplombovat...poprve ksem zazil, ze mi nekdo poradne vysvetli a ukazal na monitoru co se vlastne stalo, ze ta plomba musi pryc. Pak mi zrentgenoval druhy plombovany zub a nestacil se divit. Vse nazorne ukazoval na rentgenovem snimku s tim, ze zubny kanalky jsou spatne mebo vubec zaplnene, plomba zbytecne velka az zasahujici do dasne a hlavne mam pod zubem opet zanet ktery sice neni akutni ale je to casovana bomba. Nezbyde nic jinyho nez zub znovu otevrit a pokusit se vycistit opet kanalky, a zavrit. Coz, jelikoz je zib uz jednou spravovany se nemusi tak uplne podarit. Aby toho nebylo malo, opet na rentgenovem snimku mezizubniho prostoru zjistil kaz, ktery Vlkova nikdy nemuze videt, dokud si neporidi poradny vybaveni. Takze secteni podtrzeno, me tahle akce uz stala 2710 Kc, za opravu te zprznene sestky zaplatim znovu 2010 Kc a jeste neco na zaplombovani toho maleho kazu. At si kazdej udela obrazek sam, ale jakmile prejdete do modernich zibnich ordinaci, budete se jen divit jako ja.

paNÍ ZUBAŘKA JE VELICE OBĚTAVÁ ALE SESTRA NA PRD

mela jsem fobii ze zubaru,vystridala jsem jich vice,az teprve p. doktorka mi pomohla,uz se nebojim,nazor,ze clovek tam musi jit vicekrat je pravda,ale musite si uvedomit,ze je treba zuby lecit a to trva delsi dobu,je treba jit i desetkrat,ona se snazi zub zachranit,jestli chcete jit jen jednou,zajdete si ke kovarovi jak za doby nasich predku,to muze napsat jen clovek,kterej tomu rozumi jak koza petrzeli.Je proste dobra a hotovo.

Je výborná.

Paní zubařka je milá a příjemná, ale její ošetření trvá sotva pár minut. Co u jiného zubaře vyřešíte jednou návštěvou, zde není vyjímkou jít tam 3x. Proto jsem od této zubařky odešel.

Velice příjemná, ochotná a obětavá lékařka. Získala si důvěru celé rodiny. Pochvala patří i sestřičce.