Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Paní doktorka Vašíčková je jednoduše nejlepší dětská doktorka v Ostravě Jih.
Vždy zvolí správnou a rychlou léčbu, která zabere.
Doporučuje a předepisuje pouze osvědčené léky a doplňky stravy, které opravdu fungují .
Sestřička vždy ochotně poradí i po telefonu nebo e-mailu.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Sestřička i paní doktorka s úžasným přístupem a vždy s radou. Dcera po prvním očkování dostala šílený atopický ekzem, další očkování jsem nechala odložit, paní doktorka s tím neměla problém a ještě pochválila. Líbí se mi i alternativní přístup, že všechno hned neleci a tibiotiky a kortikoidy. Když jsem jí sdělila, že lecime homeopatika, říkala, že pokud to funguje tak je to super. Líbí se mi její přístup

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a musím jen chválit. Je to úžasná lékařka, které důvěřuji a ke které chodí ráda i má téměř 5-ti letá dcera. Je pro mne velmi zásadní, že dcera nechodí k lékaři vystresovaná, ale naopak ví, že ji tam čeká pomoc. Je to díky milé povaze paní doktorky, i sestřičky. Mohu to tvrdit i proto, že jsme v ordinaci poměrně často, kvůli nemocnosti mé dcerky. Pokud byly nasazené antibiotika, tak vždy až po důkladném vyšetření krve, což považuji za velmi důležité. Můžu se na paní doktorku obrátit kdykoliv, vždy s milým úsměvem příjme, vyslechne, poradí, vyléčí. Důležitá je také naše sestřička, která je taktéž velmi příjemná a dokáže kdykoliv poradit. Jelikož pracuji ve zdravotnictví, lékaře pro sebe a své blízké velmi pečlivě vybírám. Jsem ráda, že k paní doktorce chodíme. Paní doktorko, sestřičko, děkujeme moc za perfektní péči!
Martina a Zuzanka

S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojeni!Paní doktorka i sestřička jsou ochotné,vstřícné a vždy příjemné.Ordinace je taky moc hezká a vkusně zařízená. Vřele doporučuji.

Lekarku jsem si pro dceru vybrala podle recenczi a udelala jsem dobre. Sestricka je taky prijemna, rozumi, poradi... Libi se mi jejich pristup. Lekarka je velmi mila, pri vysetreni je k dceri citliva. Neni zastancem predepisovani antibiotik. Ocenuji, ze je otevrena ruznym moznostem...Neprosazuje svuj nazor jako jeden jediny spravny....Napr. pri zavadeni prikrmu.

Paní doktorka Vašíčková je velmi milá, hodná a příjemná. Nikdy nás neodbyla, je vždy precizní, na pacienta si udělá dostatek času, její prohlídky jsou důkladné a děti ji mají moc rády. S manželem jí ve všem absolutně důvěřujeme, je pro nás odborníkem na svém místě. Stejně tak i sestřička je velice příjemná, ochotná a laskavá. V mnohém ochotně poradí, naviguje, nikdy jsme ji nezažili špatně naladěnou. Společně s paní doktorkou tvoří dokonalý tým.
Lucie Hotárková

Nejlepší doktorka kterou jsem si pro své dítě mohla přát, na poradnu s miminkem jsem se vždy těšila jelikož jsem věděla že od ní se budu vracet s dobrým pocitem. A dokonce ikdyž byl malý nemocný, jsem se tam skoro těšila, jelikož jsem věděla, že mě uklidní a pro malého udělá vše! Sestřička je profesionální, příjemná a oceňuji její rady, které ochotně poskytuje i po telefonu.

Lepšího lékaře jsem nepotkala. Paní doktorka je prostě zkrátka a jednoduše špičkový odborník a člověk na svém místě. Vždy pomůže, umí poradit, umí uzdravit a je na ní vidět, jak ji její práce baví. Moje děti se dokonce do její ordinace těší!! Jsem jí moc vděčná, protože nám vždy skvěle pomohla. Je přístupná i alternativní léčbě, prostě s ní můžete bez obav diskutovat. Moc jí i sestřičce za jejich přístup děkuji a přeji hodně zdraví a spoustu spokojených dětí i rodičů. Kéž by takových zdravotníků bylo více. Doporučuji všemi 10. KB

I když před tím byla místo této doktorky jiná a bála jsem se nástupu p. Vašíčkové, mé obavy upadly ve chvíli jak jsem ji poznala. Je ochotná, milá, pokaždé se zeptá zda nemáte nějaký problém, který se třeba asi hůř pro lékaře určuje když o tom neví. Sestra je taky velice příjemná. Nemohu nic vytknout, vřele doporučuji.

Než se nám narodilo naše vytoužené miminko, tak si s námi osud hodně pohrál.
A navíc se rozhodlo miminko přijít na svět o 3,5 měsíce dříve. Výběr pediatra byl pro nás zásadni, hodně jsme si zjišťovali různé informace a naše volba padla na Dr.Vašíčkovou ( i na doporučení řady kamarádek). Na novorozenecké jipce se nás ptali ke komu půjdeme, a když jsme řekli že k paní Vašíčkové, tak nám náš výběr schválili a řekli, že patří k nejlepším pediatrům v Ostravě a je velmi zkušená v péči o nezralá miminka. Dnes můžu potvrdit i já, že naše volba byla skvělá. Paní doktorka nám vždy velmi pomohla, vyřešila každý náš problém a o jejich profesních kvalitách nelze ani v nejmenším pochybovat. Měla i šťastnou ruku s výběrem sestřičky, která je také profesionál na svém místě. Budu se opakovat jako maminka níže, ale lepšího pediatra pro naši holčičku jsem najít nemohla.