Ivana Vašíčková, pediatr Ostrava

MUDr. Ivana Vašíčková

Pediatr

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih , Ostrava
Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Paní doktorka Vašíčková je velice příjemná a sestřička taky, do doby, než jsme chtěli individuální přístup k očkování. Po té začalo strašení s nemocema, nefunkčnosti antibiotik a příjemná atmosféra se úplně vytratila. Po očkování jsme měli 41 horečku která nešla srazit, ale bylo mi sděleno, že se do toho připletla virozka a nikam se to nehlásilo. U syna se taky objevily primární motorické stereopie a tiky... paní doktorka nad těmito projevy mávla rukou a řekla, že má holčičku, která má vtrhané kola vlasů, a že se jedná o zlozvyk a ve věku 2,5 je to ještě normální, že jsou větší problémy s dětmi, které mají deprese... po roce jsem šla k neurologovi, byla jsem šokována, že se divil, že jsem byla takto odbyta a okamžitě jsme postoupili vyšetření k vyloučení nádoru na mozku... nehledě na to, že tyto projevy poukazují na mozkovou disfunkci, která může souviset s chemií mozku a tím pádem i s psychikou... takže deprese, o kterých paní doktorka mluvila, je jeden z důsledků této nemoci... je fakt, že se s tím moc dělat nedá.. ale ten možný nádor na mozku.. to se asi vyšetřit mělo.. naštěstí ho nemáme, jedná se o problémy neurotické, pravděpodobně způsobené traumatickým porodem a poporodní streptokokovou sepsí.
pak když měl syn opakované záněty středního ucha, bylo mi samozřejmě při každé návštěvě paní doktorkou i sestřičkou předhazováno, že to je tím, že jsem synovi nenechala píchnout pneumokoky a místo aby mi nabídla lázně, zeptala se mne, jestli máme chatu na horách, ať tam odjedu :) jasně.. mám 2 haty.. proto žiju v Hrabůvce :D
Ale navzdory tomu všemu musím říct, že je paní doktorka nakloněná i bylinkám a doporučuje jejích používání, to se mi na ní líbí a opravdu se vyhýbá nadužívání antibiotik. to se mi na ní taky líbí. Ale musím říct, že když jsme odešla k jiné lékařce, moc se mi ulevilo... ale když vidím nějaký problém už se nenechávám odbýt názorem jednoho lékaře.. to jsem se poučila.