Ivana Vašíčková, pediatr Ostrava

MUDr. Ivana Vašíčková

Pediatr

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava-Jih , Ostrava
Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Dobra jako clovek. Spatny diagnostik. Muj syn je diky jeji spatne diagnostice a leceni porad nemocny.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná. Ale to jaksi není u doktora to nejdůležitější. Dva roky jsme docházeli s malým jen na preventivní prohlídky a tak ani nebyl k problémům důvod. V jeho dvou letech jsme se objednali na konzultaci. Hned ve dveřích jsme byli upozorněni, že tedy rychle, spěchá. Tak jsme tedy na stojáka odříkali, proč si myslíme, že je autista. "Nesmysl" smála se a poslala nás domů. Na jedné straně jsme chtěli slyšet, že je vše ok. Tak jsme šli domů. Přišel šílený rok. Na tříleté prohlídce, aniž bych ji musela cokoli říkat se předvedl, ona vypsala všechny žádanky. 4 měsíce než jsme se dostali přes šílené čekačky. Diagnózu máme. Speciální školku na tento rok díky ní samozřejmě nestihneme. Ta by mu moc pomohla. Takže další rok s ním a ještě s miminkem doma, takový malý blázinec. Přitom, když teď o těchto dětech čtu knížky, je v mnohém typický už tak od roku věku. Jenže jsme nebyli ani vyslechnuti. Takže opravdu skvělá doktorka, pokud léčíte jen chřipky a prdíky. Sestra když si vesele drbe na chodbě a vy ji vyrušíte kvůli papíru, který má přichystaný dokáže být taky pěkně příjemná.