Sídl. Vajgar 724/III, Jindřichův Hradec
Odborný kožní lékař (mapa)

Paní doktorka je velice hodná, vstřícná a empatická. Čekání je příšerné, kvůli tomu chodím opravdu až když není zbytí :-) Kvůli tomu jsem koketovala s myšlenkou, změnit kožního lékaře, ale nakonec jsem se rozhodla zůstat, je opravdu to moc dobrá a hodná lékařka.

Paní doktorka je velmi příjemná, i sestřička. Nemohu si stěžovat. Vždy poradí a vše vysvětlí. Chodím k ní na dusík kvůli bradavicím a nikdy se mi nestalo, že by se chovala nějak arogantně. Nechápu tedy takové negativní komentáře.

K paní doktorce už chodím několik let pravidelně, protože jsem atopik. Někdy je milá jindy zas měně, ale vždy se chová slušně a profesionálně. Co se týče paní sestřičky ta prostě jen dělá svoji práci. Chápu pacienty, kteří ji označují za nesympatickou, ale k doktorům se přece nechodí pro pěkné slovíčko, chodí se tak kvůli zdravotním problémům. Z vlastní zkušenosti mohu paní doktorku jen doporučit, opravdu mi pomohla. Ti co mají horší zkušenosti nechci přesvědčovat o opaku, ale ruku na srdce- chováte se i vy každý den ke všem mile a přívětivě?

Paní doktorka je velmi přijemná, což se bohužel nedá říci o její sestřičce!!!!!!

Některé komentáře zde jsou opravdu velmi ubohé viz. např. "Asi jí šlo o 30 Kč". Nad takovým úsudkem se musí člověk jen pousmát. Tato lékařka je pravá profesionálka, která nevlastní titul jen proto, aby jí vysel na zdi. Souhlasím, že sestřička je nesympatická, ale to snad není až tak podstatné. Paní doktorka mi POKAŽDÉ pomohla během velmi krátké doby. Momentálně bydlím 80 km od Jindřichova Hradce a stále jezdím k ní.

po odborné stránce excelentní kožní lékař, umí, zná, ale po doktorské stránce strašná lemra na psaní zpráv - paní dr. omlouvám se, ale asi se Vám to už doneslo, že Vás kritisuju za nesdílnost. Jinak ale dle mého názoru nejlepší kožní lékař 100 km do okolí, porovnatelná s dr. Nevoralovou (nebo dr. Nevoralová porovnatelná s dr. Vaňkovou - vyberte si.....)na kožním v Ji. ti ostatní kolem jsou šarlatáni a mastičkáři. snad ještě trochu stíhá dr. Kolajta . ale jinak je to okolí hrůza a děs.

Má zkušenost s paní doktorkou je velice pozitivní, vždy mi pomohla a chovala se mile a normálně.

Mně paní doktorka pomohla vyléčit periorální dermatitidu za měsíc, ačkoliv všude na internetu čtu, že se s tím lidé trápí i několik let. Byla jsem s tím i u jiného lékaře, ale po jeho léčbě se mi to ještě zhoršilo. Můžu paní doktorku jedině doporučit.

Absolutně nesouhlasím s negativními komentáři. Paní doktorka je vždycky milá a příjemná. Navíc mně léčba skvěle zabírá. Pomohla mi od kožních problémů, které mě hodně trápily. Dává mi spoustu vzorků, upozorňuje, že některé léky mohou být dražší. Vážně nechápu, jak se tu mohlo objevit tolik špíny.

ty řeči co jsou tady napsaný je hnus. jako doktorka si věděla vždy rady a vždy léčba zabrala. jak umě tak u dětí.