MUDr. Ivana Vaňková

Dermatolog Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Odborný kožní lékař
Sídl. Vajgar 724/III, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Představte si že jdete s něčím citlivým za odborníkem, víte že vám může pomoct jedině doktor i když nejde třeba o nic vážného pro vás je to citlivé.
Přijdete k paní doktorce, která vás ze zdravotnického systému české republiky vyléčí raz dva. V podstatě každou návštěvu vám způsobí menší trauma přístupem stylu co byste jako chtěli.

Umístění: Odborný kožní lékař Jiný

Naprosto nedoporučuji. Paní doktorka je nepříjemná od první návštěvy. Už když jsem se objednávala telefonicky, tak byl problém. V čekárně prosedíte celý den protože paní doktorka vezme jednoho pacienta za hodinu(bez přehánění). Dalo by se to vydržet, kdyby nebyla covid situace a čekárna nebyla narvaná lidmi. Též je v čekárně slyšet každé slovo z ordinace. V čekárně tedy máme kompletní přehled o všem.
Jsem naprosto nespokojena. Bylo mi vyčteno, jaké masti používám. Doporučila mi je jiná kožařka. Též mi bylo vyčteno, že jsem atopička, takže si vlastně za ekzém můžu sama.
Nedoporučuji

Bohužel mám s paní doktorkou velmi negativní zkušenost. O prázdninách, které jsme trávili mimo náš domov, jsem byla nucena k ní nárazově zajít se svým 9měsíčním synem i se sebou kvůli podivně zhoršenému atopickému ekzému. Paní doktorka místo aby nás prohlédla a poslechla si moji obavu o tom, že atopický ekzém už já i můj syn máme odmalička,ale takovétpo projevy jsem ještě neviděla, mi začala vysvětlovat, že přece snad vím, co je to atopický ekzém a pokud ne, že si to mám načíst a že to je jasný projev zhoršení, na syna se ani nepodívala a dala nám slabé kortikoidy. Byla velmi arogantní. Odjela jsem sice s pocitem trapnosti, ale aspoň ráda, že to tedy vyřešíme tou mastí. Syn se začal neuvěřitelně zhoršovat, ale říkala jsem si, že jsme přeci ošetřeni a není tedy třeba se zbytečně hnát znovu k doktorům. Já jsem na sebe použila nakonec velmi silný kortikoid, který mi Mudr. Vaňková zakázala, ale její mast nezabírala. Bohužel ani na syna,který měl obrovské rány po celém těle - nakonec jsme po pěti dnech skončili na pohotovosti v JH, kde nám okamžitě naordinovali ATB s diagnózou impetigo. Trápili jsme se s tím takto přes 5 týdnů kvůli absolutní neprofesionalitě Mudr. Vaňkové. Nedoporučuji.

Paní doktorka je arogantní, než aby pořádně vyšetřila diagnozu, tak pacienta vystresuje a evidentně si libuje ve shazování mladých holek, které když od ní odcházejí tak mají pocit, že si vlastně zvýšenou pigmentaci na těle způsobily samy.
Stačilo mi to jednou, víckrát práh dveří do její ordinace nepřekročím.

Musím souhlasit se zdejším hodnocením. U paní doktorky jsem byla 2x a už se k ní nikdy nevrátím. Byla velice neochotná, z jejího jednání jsem měla dojem, že ji spíš obtěžuji. A na víc u ní celý den strávíte v čekárně. Jde to u ní strašně pomalu mezi každým pacientem dělá snad 10 minutovou přestávku. Nechápu proč. Sestra taky žádná sláva. Určitě tuto lékařku nedoporučuji.