Rychnovská 651, Praha
Oční JL - Praha, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Traurigová nyní ordinuje v oční klinice j. Leštáka, Praha 13. Ke mně velice vstřícná, s vysoce kvalifikovaným přístupem.

Vždy neskutečně milá a profesionální. Chodím k ní už dva roky a jsem naprosto spokojená.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Byla jsem u ni na prohlídce poprvé a byla velmi milá a vstřícná. Udělala mi několik vyšetření a ještě se mnou vše probrala. Opravdu nic nezanedbala.

Při pohotovostní službě v nemocnici na Karlově nám. v Praze měla pí Dr. Traurigová službu. Nejen, že mi po úrazu na chatě něco v oku perfektně a bezbolestně sešila, ale navíc mi změřila oční tlak a zjistila glaukom.Bylo to v r. 1993. Toto onemocnenění nikdo z dřívějších očních lékařů nediagnostikoval, naopak mé problémy zdůvodńovali špatným osvětlením. Od r. 1993 jsem pacientkou MUDr. Ivany Traurigové a to i nyní .Po velkém pátrání, které mi velice znesnadnovala v Letńanech na očním, MUDr. šárka Seiferová:
Paní Dr. Traurigová ordinuje V Praze 5 V Hůrkách l296/10 OČNI KLINIKA JL s.r.o. telefon 251 614 230-2
Je vynikají odbornice, důsledná v léčbě a vyžaduje od pacientů. pravidelné uživání předepsaných léku, dodržování naordinovaných kontrol , ale i návštěvu u dalčích lékařů-odborníků ( vyšetření ns cukrovnku a pod.).
Díky jí se můj stav stabilizoval a i po skoro dvaceti letech její péče o moje oči vidím dobře, jsem bez oční operace i když mi loni bylo 82 let
Velice pa ní doktorce Traurigové děkuji ! !

Paní doktorka je velmi příjemná, má zájem o svého pacienta,ordinaci neustále doplňuje o nové přístroje k vyšetření zraku.Bohužel v Letňanech již skončila, což je mi velmi líto.Prosím nevíte kde má novou ordinaci.

Doporučuji, profesionální a vstřícné jednání

Je skvělá, pracuje rychle a kvalitně! Odhalila mi oční vadu, na kterou mi jíní lékaři nepřišli. S jejím chováním jsem nikdy neměl sebemenší problém. Je příjemná a ochotná!

Byla jsem u paní doktorky moc spokojená,je milá a ochotná,umí se o pacienta postarat
a vše mu vysvětlit.Doporučuji.

Paní doktorka je dobrý odborník,správně mi určila šedý zákal a poslala na operaci.
Byla jsem velmi spokojená.

Paní doktorka je příjemná, pečlivá, se zájmem o pacienta, má velmi dobře vybavenou ordinaci