Ivana Svobodová, veterinář Čelákovice

MVDr. Ivana Svobodová

Veterinář

5 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 323, Čelákovice
Veterinární ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

J
Ověřeny pacient

Ráda bych zde poděkovala paní doktorce Svobodové za neuvěřitelnou podporu, péči a odbornost při léčbě naší fenky zlatého retrívra Megy. Paní doktorka prokázala nejen obrovské znalosti v oblasti léčby zvířat, ale i lidské pochopení a pomoc jako takovou. V posledních chvílích nám tak byla velkou oporou a my můžeme říct, že Megy byla v dobrých rukou.
Doporučujeme tedy paní MVDr Svobodovou všem, kteří chtějí, aby bylo o jejich zvířecího kamaráda profesionálně a s láskou postaráno.
N.K.


I
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu všem vřele doporučit,je milá,vztřícná a svou práci dělá s láskou ke všem zvířatum,tak by podle mě měl vypadat každý veterinář,chodíme k ní s naší pitbulkou a ta si jí oblíbila,pokaždé když jdeme k paní doktorce naše Sunny vlítne radostí do ordinace :-) ted jsme k návštěve ordinace se Sunny přibrali i naše dva králíčky Čertíka a Zrzečka


C
Ověřeny pacient

Hodnotím naprosto pozitivně,příjemná paní doktorka i asistent,s pejsky umí výborně zacházet a neodflakuje svou práci,tak jako sem se u toho setkala u ostatních veterinárních lékařů.Navíc před operací každé zvíře řádně vysetří a nechá vyšetřit krev,pro případ,že by něco nebylo v pořádku.Za mě co mám doma dva pejsky mohu jedině doporučit.Jana


N
Ověřeny pacient

Pani doktorka Ivana Svobodova je nejlepsi veterinarni lekarka, kterou vsem doporucuji. Vstricnejsiho cloveka a specialist nenajdete.Jsem rada,ze takovi lide, jako je ona jeste nevymreli.
Moc dekujeme za vsechny nase pejsky o ktere se vzdycky s laskou stara.
Kdyz budte hledat vybornou veterinarku tak urcite se obratte na tuto milou pani doktorku a nebudete litovat.
S pozdravem Misa Cerna


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka se mi delší dobu stará o vážněji nemocnou fenu i o druhého psa (potíže s očima). Její přístup je velmi lidský, profesionální, je vždy ochotná a vstřícná. Je velmi zapáleným člověkem pro svou práci, pracuje srdíčkem. V neposlední řadě je příjemná i přijatelná finanční stránka věci... Mohu všem velmi vřele doporučit, protože i přesto, že mé fence dělá mnoho bolestivých úkonů, jde tam i tak ráda a s paní doktorkou se vždy ráda pomazlí.:o) Staříková


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den, mám sedmiměsíční fenku křížence pudla a knírače. Do budoucna uvažuji o kastraci, ale názory na to, kdy by se měla provádět se liší. Je dostatečné podle Vašeho názoru nechat proběhnout pouze jedno hárání a hned vykastrovat? Děkuji za odpověď.

  doporučujeme kastraci po 1.harani.

  MVDr. Ivana Svobodová

 • Hello

  I'm sorry for english language, but I don't know what to do. My cat was vomiting this morning and seems sleepy all the time. Should I go to a doctor or it could be that she ate something bad yesterday, that caused this troubles.

  Thank you

  you must visit veterinary dr.

  MVDr. Ivana Svobodová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti