Masarykova 323, Čelákovice
Veterinární ordinace

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ráda bych zde poděkovala paní doktorce Svobodové za neuvěřitelnou podporu, péči a odbornost při léčbě naší fenky zlatého retrívra Megy. Paní doktorka prokázala nejen obrovské znalosti v oblasti léčby zvířat, ale i lidské pochopení a pomoc jako takovou. V posledních chvílích nám tak byla velkou oporou a my můžeme říct, že Megy byla v dobrých rukou.
Doporučujeme tedy paní MVDr Svobodovou všem, kteří chtějí, aby bylo o jejich zvířecího kamaráda profesionálně a s láskou postaráno.
N.K.

Paní doktorku mohu všem vřele doporučit,je milá,vztřícná a svou práci dělá s láskou ke všem zvířatum,tak by podle mě měl vypadat každý veterinář,chodíme k ní s naší pitbulkou a ta si jí oblíbila,pokaždé když jdeme k paní doktorce naše Sunny vlítne radostí do ordinace :-) ted jsme k návštěve ordinace se Sunny přibrali i naše dva králíčky Čertíka a Zrzečka

C

Hodnotím naprosto pozitivně,příjemná paní doktorka i asistent,s pejsky umí výborně zacházet a neodflakuje svou práci,tak jako sem se u toho setkala u ostatních veterinárních lékařů.Navíc před operací každé zvíře řádně vysetří a nechá vyšetřit krev,pro případ,že by něco nebylo v pořádku.Za mě co mám doma dva pejsky mohu jedině doporučit.Jana

Pani doktorka Ivana Svobodova je nejlepsi veterinarni lekarka, kterou vsem doporucuji. Vstricnejsiho cloveka a specialist nenajdete.Jsem rada,ze takovi lide, jako je ona jeste nevymreli.
Moc dekujeme za vsechny nase pejsky o ktere se vzdycky s laskou stara.
Kdyz budte hledat vybornou veterinarku tak urcite se obratte na tuto milou pani doktorku a nebudete litovat.
S pozdravem Misa Cerna

Paní doktorka se mi delší dobu stará o vážněji nemocnou fenu i o druhého psa (potíže s očima). Její přístup je velmi lidský, profesionální, je vždy ochotná a vstřícná. Je velmi zapáleným člověkem pro svou práci, pracuje srdíčkem. V neposlední řadě je příjemná i přijatelná finanční stránka věci... Mohu všem velmi vřele doporučit, protože i přesto, že mé fence dělá mnoho bolestivých úkonů, jde tam i tak ráda a s paní doktorkou se vždy ráda pomazlí.:o) Staříková

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, mám sedmiměsíční fenku křížence pudla a knírače. Do budoucna uvažuji o kastraci, ale názory na to, kdy by se měla provádět se liší. Je dostatečné podle Vašeho názoru nechat proběhnout pouze jedno hárání a hned vykastrovat? Děkuji za odpověď.

doporučujeme kastraci po 1.harani.

MVDr. Ivana Svobodová

• Hello

I'm sorry for english language, but I don't know what to do. My cat was vomiting this morning and seems sleepy all the time. Should I go to a doctor or it could be that she ate something bad yesterday, that caused this troubles.

Thank you

you must visit veterinary dr.

MVDr. Ivana Svobodová