Práškova 434, Kolín
Specialista alergologie a imunologie

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Děti chodily do školky max.týden v kuse, protože byly pořád nemocné. Od jara chodíme k paní doktorce, která nám moc pomohla. Zjistila pouhým povídáním s nimi, že mají zánět dutin a to jsme byli po kontrole na orl s bolestmi oušek. Všechna vyšetření si nechala udělat znovu a vyléčila je. Pomohla nám udržet děti zdravé do operace odebrání nosních mandlí a nechala jim udělat autovakcínu. Napsala nám léky, přestože nemusela a ani neměla ordinační hodiny. Nikdy jsem se s takovým obětavým přístupem nesetkala. Je to vynikající lékařka a úžasný člověk. Petra

Já jsem s paní doktorkou opravdu spokojená léčila mě od dětství a teď má v péči i mého syna, má opravdu letitou praxi a mnoho zkušeností, proto si myslím, že bych v Kolíně těžko hledala erudovanějšího. Co se týká přístupu, opravdu nevím na co si stěžovat, je to asi také tím, že ji znám léta, ale jsem ráda, že je to partner pro diskuzi a netrvá na nějakých přesně učebnicových postupech, když jí vysvětlím důvod, proč je to v našem případě nemožné. A to že komunikuje po telefonu prakticky kdykoli, svátky, nesvátky...tak to klobouk dolů...

Myslím, že můžeme být rádi, že paní doktorku v Kolíně máme. Nevím kam bych s malým chodila, kdyby tady neordinovala. Vždy se snaží najít nejideálnější řešení a pomoci jak nejlépe dovede. Velmi oceňuji, že je velice ochotná pomoci i přes telefon a to naprosto mimo ordinační dobu. Také se mi i stalo, že dokonce večer volala a ptala se jak synovi je. To se mi nikdy u jiného lékaře nestalo.

Svědomitý, velmi hezký přístup k pacientům

Pani doktorku i sestricku znam uz pres 20 let .CHodila jsem k nim s obema synama a nemohu si je vynachvalit.,Obe byly obetave,vstricne. Synove i kdyz jsou uz odrostli, chodi k nim dodnes - starsi uz jen nekdy pro radu a mladsi se stale leci. a i oni jsou s obema velmi spokojeni.
Preji Vam pani doktorko i sestricko hodne milych pacientu , pevne nervy a . . Dekuji Fialova

Velmi dobrá lékařka. Zastává pečlivý přístup, snaží se využít všechny dostupné prostředky léčby. I při malém náznaku jiných potíží Vás neváhá doporučit na specializované vyšetření. Je také velice příjemný člověk. Čekací doby jsou opravdu dlouhé.

Nejlepší lélařka jakou znám! Vy ubožáci, kteří ji zde nadáváte, si za to, že se Vám nemoc neléčí můžete sami a ne, že je to její chyba!!! Jen neumíte sami přiznat chybu! Paní doktorko jen tak dál, jste báječná!

good

Před zhruba 20lety moje dcera měla řadu alergií,ve svých 5letech byla stále nemocná,navštěvovala jsem alergologa v nemocnici,brala 6druhů léků 4x denně,dopadlo to tak že chvílemi nemohla chodit,modrala jí ústa a já ,,už nevěděla co,, lékaři jsem sdělila,že přeci není možné brát tolik léků atd...před mediky řekl že jsem případ ...již nevím přesně větu,ale vyznělo to ,,pro psychiatra,,.Dceru jsem vzala okamžitě pryč a náhoda tomu chtěla že jsem šla jinou ulicí,bylo mi do breku,ta beznaděj že budu hledat alergologa třeba v Hradci...a najednou kousek za cukrárnou cedule na vratech ,,alergologie,,...vešla jsem tam malovalo se a jedna paní mne oslovila..plná beznaděje jsem se jí svěřila že už nevím kudy kam a jestli nevědí kde je ta paní doktorka...byla to ona..dceru vyšetřila a rozbalila přístroje a prohlásila,kam vlastně chodíte,vždyť ta holčina má astma a je zralá okamžitě pod stan do Prahy.........Přes to že tenkrát nebyly mobily,dala mi číslo,léky,přístroj na dýchání a dceru začala dávat dohromady..........chodí k ní léta já se přiznám že jsem po čase koupila i bomboniéru a dostala jsem vynadáno co to dělám.............takže názor lidí,kteří sem píší že hrabe jednoznačně zamítám,je možné že si tu někdo léčí nějaký svůj komplex,možná z toho,že paní doktorka pokud matky nedodrží léčbu se dokáže také ,,nazlobit,, ale férově to hned říct/taky jsem to zažila/,ale nikdy jsem v této ordinaci neměla pocit,že jsem ,,podřadná,,nebo ,,kus za body,, ke každému se chovají se sestřičkou velice příjemně i když toho mají hodně,léčí i nad rámec svých možností,nenutí drahé léky,vždy na vše upozorní.Když jsem tam chodila s dcerou jako doprovod,cítila jsem se tam,,jako doma,, jako bychom se znali-žádná odměřenost.Myslím že to co dokázala paní doktorka za celá ta léta by mělo být hodně lékařům za vzor.
Přeji Vám paní doktorko i sestřičce hodně moc úspěchů .Kurková Lenka

K paní doktorce chodím 23 let, z poměrně složitého astmatu se spoustou alergií, ze spousty léků, refluxu jícnu, špatných dutina a nemála jiných nemocí jenž se na mně vyřádily mne paní doktorka spolu s vynikající sestřičkou dostaly do podle mne velmi dobrého stavu kdy mám své astma pod perfektní kontrolou, a to připomínám že pouze s malým množstvím léků; alergi téměř žádné a když, tak s malými projevy reakcí. Paní doktorka mi vždy vyšla plně vstříc, a to s jakýmkoliv problémem, vždy hledala ideální řešení a ty nejlepší odborníky kolegy tak, aby mi pomohla účinně ale také šetrně. To vše přesto že má obrovské množství pacientů.. Jednoznačně odmítám názory ve smyslu že jí jde jen o peníze, vždyť to, kolik má pacientů, je dané tím jaká je lékařka a ne tím, kolik inkasuje. Naopak, nejednou se mi paní doktorka spolu se sestřičkou snažili pomoci tak, abych ušetřil ať už za pomůcky či léky minimálně tím, že poradily v jaké lékárně lék vyzvednout, a pod. Tímto bych chtěl oběma, jak paní doktorce Soukupové tak sestřičce Korábové poděkovat a popřát jim mnoho dobrého. Děkuji!