Specialista alergologie a imunologie
Práškova 434, Kolín

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Specialista alergologie a imunologie Jiný

Neskutečně arogantní jednání, obviňování z věcí, které si paní doktorka sama vykonstruovala bez jakéhokoliv objektivního důvodu, byla jsem naprosto v šoku. Horší jednání jsem snad ve zdravotnictví ještě nezažila a to se jednalo teprve o žádost o registraci. Naštěstí ještě existují ordinace, kde se k pacientům umí chovat, takže nebudu muset s paní doktorkou jednat znovu, a jsem tím víc vděčná za jinou lékařku, která je proti této paní jako z jiného světa. Doporučuji hledat jiné zařízení, pokud stojíte mimo řešení zdravotních problémů i o slušné chování. K profesním kompetencím se vyjádřit nemůžu. Sestra byla po telefonu naopak velmi příjemná a ochotná.

Ani ne dvouletý syn má atopický ekzém, tak jsme šli k paní doktorce, aby zjistila, po čem to má. Udělala mu sice krevní testy a zjistila, že je alergický na prach, ale vůbec se mi nelíbilo její jednání se mnou, hovořila se mnou jako s nesvéprávným člověkem, ne jako s partnerem pro diskusi a věci, které jsem jí říkala, nebrala v potaz. Navíc se mi po čase dostala do rukou zpráva, kterou poslala obvodní lékařce mého syna, kde se nezapomněla pochválit a mě s kožní lékařkou pohanit. Nevím, jaká byla dříve, ale evidentně jsem nebyla její typ nebo už na svoji práci nestačí a měla by ji přenechat mladším.

K paní doktorce jsem přišla s nadějí, že mému synovi pomůže. Bohužel paní doktorka léčila syna jen na astma a nevěděla, že jsou i jiné nemoci, které mohou mít podobný průběh. Ani že mu léky nezabírají jí nevadilo a jenom nám nadávala, že syna neléčíme, což nebyla pravda! Odešli jsme k jinému alergologovi, který nás odeslal do Motole a tam mu potvrdili jinou nemoc. Díky paní doktorce syn bral zbytečně kortikoidy dva roky!
Takže my nemáme dobrou zkušenost, ale možná že na běžné problémy, alergie atd. doktorka stačí.