Práškova 434, Kolín
Specialista alergologie a imunologie

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní alergologů v okolí

Ani ne dvouletý syn má atopický ekzém, tak jsme šli k paní doktorce, aby zjistila, po čem to má. Udělala mu sice krevní testy a zjistila, že je alergický na prach, ale vůbec se mi nelíbilo její jednání se mnou, hovořila se mnou jako s nesvéprávným člověkem, ne jako s partnerem pro diskusi a věci, které jsem jí říkala, nebrala v potaz. Navíc se mi po čase dostala do rukou zpráva, kterou poslala obvodní lékařce mého syna, kde se nezapomněla pochválit a mě s kožní lékařkou pohanit. Nevím, jaká byla dříve, ale evidentně jsem nebyla její typ nebo už na svoji práci nestačí a měla by ji přenechat mladším.

F

K paní doktorce jsem přišla s nadějí, že mému synovi pomůže. Bohužel paní doktorka léčila syna jen na astma a nevěděla, že jsou i jiné nemoci, které mohou mít podobný průběh. Ani že mu léky nezabírají jí nevadilo a jenom nám nadávala, že syna neléčíme, což nebyla pravda! Odešli jsme k jinému alergologovi, který nás odeslal do Motole a tam mu potvrdili jinou nemoc. Díky paní doktorce syn bral zbytečně kortikoidy dva roky!
Takže my nemáme dobrou zkušenost, ale možná že na běžné problémy, alergie atd. doktorka stačí.