Ivana Sedláčková, parodontolog Praha

Parodontolog

Seydlerova 2451, Praha
Stomatologická praxe - parodontologie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Nemám nejmenších výhrad, její práci mohu hodnotit pouze jako výbornou. Přivítal bych pouze možnost komunikovat (objednávky, ...) mailem.

Velmi vstřícná, pečlivá a profesionální.

Byl jsem u paní Sedláčkové na operaci a musím říct, že její zákrok byl excelentní. Když mě operovala, tak se pořád ptá jak to zvládám a hlavní je že komunikuje. Všem jí doporučuji!!!

S paní doktorkou mam ty nejlepsí zkusenosti. Profesionalni prace, vstricny pristup - vysvetli, usmeje se... Moje predesla pani doktorka me k ni poslala na zakrok se kterym si sama nevedela rady, pani doktorka Sedlackova mi tedy pomohla a uz jsem u ni zustala.

K paní zubařce nemáme jedinou výhradu, je to odborník na svém místě. Naše celá rodina k ní léta a nikdo znás by neměnil. :-)

Trhalůa mi "osmičku" a je fakt dobrá! Taky umí komunikovat s pacientem, takže nerozumí jen těm zubům, ale i lidem, to oceňuji. Mohu ji jen doporučit!

Výborná lékařka, odborník, mohu jen doporučit

Velmi mila a profesionalni pani doktorka, s dobre vybavenou ordinaci. K pacientum ma osobni pristup a ocenuji, ze dokaze ucinne zbavit strachu z osetreni jak dite, tak i dospeleho cloveka.