Ivana Sedláčková, parodontolog Praha

Parodontolog

Seydlerova 2451, Praha
Stomatologická praxe - parodontologie

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Před zmiňovanou paní doktorkou varuji všechny, kteří uvažují svěřit svůj problém do její péče. Byla jsem u ní na resekci osmičky, přístup naprosto šílený, křičela jak na mne tak i na sestřičku, po zákroku jsem se léčila 10 dní místo průměrné doby hojení 2-3 dny. Po konzultaci zákroku s jiným doktorem, jsem se dozvěděla, že postup paní doktorky byl v několika ohledech špatný a zastaralý. Stejný zákrok jsem absolvovala na jiné klinice, kde jsem skutečně po 3 dnech byla v pořádku, postup a chovaní nesrovnatelně lepší i co se týče vybavení.
Za mne tedy nikomu nedoporučuji.

Paní doktorka bývala vcelku příjemná, profesionální lékařka. Poslední cca dva roky tomu tak už není, dokáže být velice nepříjemná - na pacietny, i na paní sestřičku. Tu dokonce již ani nemá. Nesnaží se vyjít vstříc s termínem návštěvy (začal mě velice bolet zub, ale i přes prosby a naléhání jsem byla objednána na termín až za měsíc). Začínám už i pochybovat o kvalitě péče. Dávám tomu posledních pár návštěv, a pokud se přístup paní doktorky nezlepší, změním zubaře.