Stomatologická praxe - parodontologie
Seydlerova 2451, Praha

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily parodontologů v okolí

Umístění: Stomatologická praxe - parodontologie Jiný

Jednorázový zákrok u dcerky osm let - uštípnutí uzdičky mezi předními zuby. Paní doktorka si stoupla do dveří a řekla,že půjde dovnitř dcerka sama. Už takto se bála a ještě měla jít sama do ordinace k neznámé lékařce? Ne ani si k ní nemůžete sednout. Maximálně stát vzadu u dveří, protože to je chirurgický zákrok. Zvládli to mladší a je to rychlý. Hodnotím velmi negativně.

Umístění: Stomatologická praxe - parodontologie Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá, milá, vstřícná a vůbec nechápu zdejší špatné recenze. Byla jsem na trhání dvou osmiček a ani jsem nedoufala, že to bude tak málo nepříjemné. Paní Sedláčková mi vše vysvětlila, při trhání byla velmi ohleduplná a poradila mi s další péčí. Už se vlastně těším, až k tam půjdu na ty další dvě!:)

Před zmiňovanou paní doktorkou varuji všechny, kteří uvažují svěřit svůj problém do její péče. Byla jsem u ní na resekci osmičky, přístup naprosto šílený, křičela jak na mne tak i na sestřičku, po zákroku jsem se léčila 10 dní místo průměrné doby hojení 2-3 dny. Po konzultaci zákroku s jiným doktorem, jsem se dozvěděla, že postup paní doktorky byl v několika ohledech špatný a zastaralý. Stejný zákrok jsem absolvovala na jiné klinice, kde jsem skutečně po 3 dnech byla v pořádku, postup a chovaní nesrovnatelně lepší i co se týče vybavení.
Za mne tedy nikomu nedoporučuji.

Paní doktorka bývala vcelku příjemná, profesionální lékařka. Poslední cca dva roky tomu tak už není, dokáže být velice nepříjemná - na pacietny, i na paní sestřičku. Tu dokonce již ani nemá. Nesnaží se vyjít vstříc s termínem návštěvy (začal mě velice bolet zub, ale i přes prosby a naléhání jsem byla objednána na termín až za měsíc). Začínám už i pochybovat o kvalitě péče. Dávám tomu posledních pár návštěv, a pokud se přístup paní doktorky nezlepší, změním zubaře.

Dříve jsem si myslela, že mám jednoho z nejlepších stomatologů, ale poslední dobou už ne. Paní doktorka dokáže být velmi nepříjemná na pacienty i na sestru. Na svém přístupu a komunikaci by měla zapracovat! Moc se mi nelíbí, že si vyřizuje své osobní hovory a já zatím čekám na křesle a pak se mi ani neomluví. Snad je to slušnost. Zatím se mi tedy nestalo, že by zklamala v péči a zákroky provádí (alespoň u mě) bezbolestně.

Nemám nejmenších výhrad, její práci mohu hodnotit pouze jako výbornou. Přivítal bych pouze možnost komunikovat (objednávky, ...) mailem.

Velmi vstřícná, pečlivá a profesionální.

Byl jsem u paní Sedláčkové na operaci a musím říct, že její zákrok byl excelentní. Když mě operovala, tak se pořád ptá jak to zvládám a hlavní je že komunikuje. Všem jí doporučuji!!!

S paní doktorkou mam ty nejlepsí zkusenosti. Profesionalni prace, vstricny pristup - vysvetli, usmeje se... Moje predesla pani doktorka me k ni poslala na zakrok se kterym si sama nevedela rady, pani doktorka Sedlackova mi tedy pomohla a uz jsem u ni zustala.

K paní zubařce nemáme jedinou výhradu, je to odborník na svém místě. Naše celá rodina k ní léta a nikdo znás by neměnil. :-)