Praktický lékař gynekolog
tř. Svornosti 57/1177, Olomouc

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Za paní doktorkou jsem chodila několik let. Když jsem nebyla těhotná, s její péčí jsem byla spokojená. Pak nastal v těhotenství zlom. Na začátku těhotenství mi paní doktorka řekla, že moje miminko prý není zdravé a je otázkou času, kdy potratím. Na ultrazvuku se dle ní neukázalo, co tam mělo být správně. Tvrdila, že stejně o miminko přijdu - potratím!!! Byla přesvědčená o tom, že miminko není schopné života. Poslala mě tudíž na potrat(přesvědčila mě po dlouhé kontrole na ultrazvuku) , ale u jiného gynekologa mi pověděli pravý opak. Miminko je zdravé, nechte si ho. Nevíme, co paní doktorka považovala, že je špatně. Já jsem byla na pokraji zhroucení, nevěděla, co si mám myslet. Nakonec jsem se já rozhodla správně a miminko si nechala. Díky bohu mám teď zdravého syna. Ale kvůli paní doktorce jsem mohla přijít o mé miminko. Mám velice špatnou zkušenost, a proto ji už nemohu doporučit

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka je skvělá. Vždy se snaží pomoci. Když jsem k ní začala chodit, tak jsem měla za sebou nepříjemnou zkušenost u gynekologa a velký strach z vyšetření. Paní doktorka byla trpělivá, při vyšetření mi vše vysvětlovala, a díky tomu mě postupně úplně strachu zbavila. Vždy se u ní cítím vítaná.

Skvělá paní doktorka, chodíme k ní 3 generace z rodiny

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka je naprosto skvělá a jsem s ní nadmíru spokojená. Skvělá komunikace a úžasná odborná péče. Vřele doporučuji.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka ke které chodím řadu let, dnes léčí moje dcery i vnučku. Nejlepší člověk ve svém oboru. Vždy milá, úsměvná, vše vysvětlí, napíše vše na papír pro informaci jak dál pokračovat, kdy čekat výsledky z vyšetření. Pracovní doba u ní nikdy nekončí, odepisuji emailem, telefonuje.
Když vyšetřuje, je vše nebolestivé, vše vysvětlí. Je málo lidí, kteří svoji práci berou jako ona sama. Jsem nesmírně ráda, že takovou lékařku moje rodina má.
Patří ji velký dík a velké uznání.
Díky paní doktorko, pacientka Zdena Jedličková.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka je nejskvelejsi clovek jakeho znam. Dokaze me uklidnit, vysvětlit, vždy je přívětivá, odepisuje i o vikendech, v noci, kdykoliv clovek potrebuje pomoci. Je neskutecne laskava, obetava. Vždy profesionalni a přitom nadherne lidska. Odborník na svem miste. Zaplatpanbuh za ni, kez by ostatni doktori byli alespon z poloviny tak srdeční, jako je nase pani doktorka.

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Děkuji osudu, že mohu být už po mnoho let v její nadmíru laskavé, vstřícné a precizní péči. Není jen 200%ní profesionál, disponuje nevyčerpatelnou dávkou empatie, vstřícnosti, trpělivosti a maximální zodpovědnosti. Jsem jí nesmírně vděčná, protože dokázala bez zaváhání neodkladně zareagovat na opakovanou hrubou nečinnost mé obvodní lékařky a sama mě odeslala na nezbytná akutní interní vyšetření. V podstatě mi tak 2x zachránila život... Své povolání miluje, je přepečlivá a pro své pacientky oddaná a úžasně obětavá. Vyšetřuje dotekem anděla - velice šetrně a ohleduplně. Trpělivě vysvětluje všechny své postupy a následné kroky, ale stejně detailně zapisuje i celý průběh léčby včetně rozpisu užívání na kartu, kterou každou pacientku - navíc s přidaným obrázkem čtyřlístku a smajlíku - při odchodu z ordinace vybaví. Spolu se svou neméně laskavou sestřičkou vytvářejí z ordinace i čekárny prostředí, které dýchá krásnou pohodou. Rozdávají úsměvy, zbavují strachu a nešetří porozuměním. Je obrovské štěstí být ve vaší péči! Mnohokrát děkuji...

Umístění: Praktický lékař gynekolog preventivní vyšetření

Nejlepší lékařka v Olomouci, vždy je usměvavá, trpělivá, má individuální přístup ke každé pacientce. Pracuje v krásně upravených a vyzdobených prostorách, kde se cítíte jako doma. Vše podrobně vysvětlí a ještě speciálně pro Vás napíše. Je velmi důsledná a nic nezanedbá. Jsem vděčná, že jsem v její laskavé péči. Její personál je také SUPER. Kdyby byl takový každý lékař, to by bylo na světě krásně.
Smékalová

K paní doktorce chodím více jak 20 let a nikoho lepšího v oboru neznám. S takovým nasazením jak vykonává svou práci, ochotou, vstřícnost a vždy bezva náladou jsem se ještě u nikoho nesetkala. Profesionál se vším všudy.

Paní doktorku si nemůžu vynachválit chodím k ní sice krátce (5 let), ale ona dokázala to co jsem myslela, že už nedokáže nikdo. Když mi bylo 7 let, začala jsem mít gynekologické potíže a tak mě moje maminka vzala na dětskou gynekologii a byl to ten nejhorší zážitek v mém životě. Hrozně jsem se bála gynekologů a každá návštěva pro mě byla utrpení. Poté mi byla doporučena paní doktorka Schubertová a světe div se dnes se k ní dokonce na prohlídku těším, protože to pro mě není obyčejná prohlídka, ona si se mnou povídá a všechno co dělá a předepisuje mi vysvětlí, sice někdy jako malému dítěti, ale přesně tohle potřebuje a vyhovuje mi to.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobry den chtela bych vas poprosit o radu byla jsem na operaci odstraneni jdnoho vajecniku a vejcovody ale po operaci ce citim hrozne uz dlouho citim se plna, jde mi na zvraceni nejim ale porad tloustnu pres mesic sem pribrala 5kilo chodim casteji curat citim se slaba bez energie je mi spatne a ten leva strana me cela boli od vajecniku a stehno nevite cim to je prosim kam se mam obratit aby to uz prestalo jestli mi neco neudelaly spatne nebo nevim dekuji

Já bych volila totéž (jako lékař přede mnou), ale možná by bylo vhodnější zajít na pracoviště, kde Vás operovali, aby zkontrolovali, zda je vše v pořádku!

MUDr. Ivana Schubertová